2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

2. fotoda gördüm çooook hafif bir gölge. Ay hadi inşallah vardır. Ya da gözlerimiz mi alıştı artık bilemiyorum. Daha çok erken zaten. 10. gün negatif olup 11. gün pozitif görüyorlar. Yarın. sabahki teste bakalım

Aslında hiç yapmasam daha iyi testleri çünkü cokkk erken
İnsan şak diye kırmızı çizgi istiyor ama biyolojik olarak mümkün değil.. teselli seviyem
Haftaya kesin belli olur
Keşke ayıların kış uykusu gibi bir uykuya yatsak şöyle yumurtlamadan sonra uyanınca test yapardık. Tasa kaygı yok oh mis.

Helal olsun size daha çok erken zaten belirgin çizgi görsek şaşırırdık asıl

Daha biz yumurtlamadık bile yumurtlama sonrası geçmiyor asıl
ay o da gelmiyor sen başladınmı ovulasyona ben bugün başlıcam hayırlısıyla canım sabah kasık bölgesine masaj yaptım sende yap bir gebenin günlüğünde görmüştüm sabah akşam yapacam inş. faydası olur

Daha biz yumurtlamadık bile yumurtlama sonrası geçmiyor asıl
Kuzum biliyorsun ben de doktora gittim yumurtlama yok bu ay olmayabilir diyip İnofolic vermişti bir kaç günde büyüdü pik oldu hep 14-15 yumurtlarım bu sefer 19. Günde oldu ovu olacak mı heyecanı da ayrı bi güzel

Tamam bende yapıcam masajı Daha başlamadım canım pazartesi başlarım diye düşünüyorum henüz erken boşuna yaparım Çarşamba günü de yumoş ölçümüne gidicem bakalım büyüyor mu

Ay evet bende kaliteli olsun diye yürüyorum beslenmeme dikkat ediyorum inofolic içiyorum İnşAllah güzel sonuç alırım Bunun için emek verince ekstra heyecanlı oluyor Arka arkaya güzel haberlerle geliriz İnşAllah

inofolic toz poşetlerde olandan verdi doktor tadı yok bildiğin su içiyorum ondan alacak varsa çekinmeden alabilir

Tamam bende yapıcam masajı Daha başlamadım canım pazartesi başlarım diye düşünüyorum henüz erken boşuna yaparım Çarşamba günü de yumoş ölçümüne gidicem bakalım büyüyor mu
kac günde bir regl oluyorsun ben kacırmamak için diyorum bilemedim bugün adetin 8 günü genelde 26 27 günde adet oluyorum ne zaman başlasam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…