2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım dünkü kurudukca koyulasti iyice o nedenle bilemiyorum bir de çok yeniyse eğer beta artışı testte te çok fark edilmez 5 ten 10 a çıkması aşırı etkilemez yani 500 lerde olsa 1000 e çıksa bir günde fark edilir de
Fotoğraf varmı

Biliyorum canım aylardır yapıyorum ateş işini 😁Ama geçen ay sürekli 37 36.9 idi ben dedim kesin Gebeyim ama adet oldum.Ateş de çok doğru sonuç değil.sadece yumurtlama dan 6.veya 7.günden itibaren yapmak istiyorum yerleşme dedikleri şeyi öğrenmek için.
Anladım canım İnşAllah bu ay o aydır 😍🤲🏻

IMG_20230609_085250.jpg

Ay bugun de bu sekil, daha cok test yaptim ama. Kasik agrim var sadece hatta dun regl olucam sandim ama olmamisim.
Selam kızlar, sürekli aynı şeyi atıyorum kusura bakmayın ama yurtdışında yaşadığım için kan testi falan yapmıyorlar burda doktor eğer tam pozitif çıkarsa 7. Haftaya randevu al demiş. Bir bakabilir misiniz bugün 1 gün gecikme ile testler bu şekilde, sizce tam pozitif mi yoksa hala silik mi?
IMG_6099.jpeg

Yum 8. Gün çok çok hafif canlıda çizgi var ama aşırı gözleri kısıp bakmak lazım 🤣 8. Günde de verir mi betayı bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ sabah rahim tarafına iğne batmaları oldu Gerçi bizde ilişki devam belki onunla da ilgisi vardır
Eğer bu kez de hamileysem her gün yaparak olmuş olacak yine bende 🤣

Eklentiler

• 362C8FDF-82DB-4D42-B061-922DDB0FA330.jpeg
    362C8FDF-82DB-4D42-B061-922DDB0FA330.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 90
  • EA8F837A-8DA7-4F3C-9701-D6CBFAC3A1F5.jpeg
    EA8F837A-8DA7-4F3C-9701-D6CBFAC3A1F5.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 92
Selam kızlar, sürekli aynı şeyi atıyorum kusura bakmayın ama yurtdışında yaşadığım için kan testi falan yapmıyorlar burda doktor eğer tam pozitif çıkarsa 7. Haftaya randevu al demiş. Bir bakabilir misiniz bugün 1 gün gecikme ile testler bu şekilde, sizce tam pozitif mi yoksa hala silik mi?Eki Görüntüle 3258863
pozitif canım hayırlı olsun 😍

Selam kızlar, sürekli aynı şeyi atıyorum kusura bakmayın ama yurtdışında yaşadığım için kan testi falan yapmıyorlar burda doktor eğer tam pozitif çıkarsa 7. Haftaya randevu al demiş. Bir bakabilir misiniz bugün 1 gün gecikme ile testler bu şekilde, sizce tam pozitif mi yoksa hala silik mi?Eki Görüntüle 3258863
Ayyyy hayırlısı olsun inşallah, baya baya el sallıyor ❤️

Yum 8. Gün çok çok hafif canlıda çizgi var ama aşırı gözleri kısıp bakmak lazım 🤣 8. Günde de verir mi betayı bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ sabah rahim tarafına iğne batmaları oldu Gerçi bizde ilişki devam belki onunla da ilgisi vardır
Eğer bu kez de hamileysem her gün yaparak olmuş olacak yine bende 🤣
çok hafif bi gölge var gibi canım ama daha cok erken 😍🙏çok pozitifsin inş. bebişin senledir

X