2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aaa kız şok oldum sen aşılama yapcaz diyordun hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah

Test , test olalı böyle zulüm görmedi akşam çektiğime ışık yaptım oynadım sağ da bisey var gibi ama daha beta salınmamıstır heralde
Onu bende gördüm ama bu testlere pek güvenemiyorum testin kendi çizgisi olabilir İnşAllah bir kaç güne pembe çizgileri görürüz

Kızlar inanılmaz başım ağrıyor bugün 2 tane parol içtim şuan bile duramıyorum zonklamasından bat 17 Haziran gebelik belirtisi olabilir mi acaba ilaç içiyorum devamlı sorun olur mu
Parol iç sadece canım. Birde bir fincan şekersiz Türk kahvesine 4-5 damla limon sıkıp iç

Yarım derece olabilir canım tablo yaptın mı onun üzerinden bakabiliriz 6.günden itibaren olabilir yerleşme düşüşü. Ateş ölçümünü hassas yapmak gerekiyor.ölçmeden en az 3 saat deliksiz uyumak, her gün aynı saatte ayakların yere basmadan dil altından ölçmek gerekiyor

İçme bence parol istersen 3-5 gün var

Evet canım çok sevindim o kadar çok sevindim ki insallah hepimizinki sağlıkla ilerler de kucağımıza alırız
Amin çok teşekkür ederimmm kariyer konusuna da gelince ben kariyer değişikliğine gitmek istiyorum o yüzden 7 sene daha beklicektim ben de bu nedenle yaptık bakalım buyuyecek artık

Cnm sen kaçıncı günü test yaptin 11 gün mü 12 gün mü bugün 11 gün yarını mi beklim yoksa regil pazar günü mü test yapsam bilemedim

Ya bence de bu bereketli kızmına katılıyorum. En kötü herkes Temmuz Ağustos topiğinde mutlu haberi alacak, inanıyorum. Aşırı enerji yüklüyorum başlığa

Koyuluğun güzelliği peki. Allahım isteyen herkese tez zamanda versin bu duyguyu yaşatsın inşallah. Çoook sevindim çok.

Test , test olalı böyle zulüm görmedi akşam çektiğime ışık yaptım oynadım sağ da bisey var gibi ama daha beta salınmamıstır heralde
Ya varya oynamadan paylaştığında o kısmı bende gördüm ama aklım benimle oynuyor herhalde diye düşündm. Ayy hadi inaşllah

Kızlar inanılmaz başım ağrıyor bugün 2 tane parol içtim şuan bile duramıyorum zonklamasından bat 17 Haziran gebelik belirtisi olabilir mi acaba ilaç içiyorum devamlı sorun olur mu
Kuzum çok içme ilaç. Kendini rahatlatacak şeyler yap. Nane kokla bak, bende migren var nane koklamak iyi geliyor. Burun deliklerine minik viks de sürebilirsin. Vücutta belli basınç noktaları var internete yazınca çıkar, oralara baskı uyguladıkça da baş ağrısı azalıyor. Bir de başına soğuk uygula. Ben buzluktan buz alıp ince bez içine koyup başıma enseme uyguluyorum. Ağrıya sebep olan damarları büzüştürerek ağrıyı geçiriyor.

Biliyorum canım aylardır yapıyorum ateş işini Ama geçen ay sürekli 37 36.9 idi ben dedim kesin Gebeyim ama adet oldum.Ateş de çok doğru sonuç değil.sadece yumurtlama dan 6.veya 7.günden itibaren yapmak istiyorum yerleşme dedikleri şeyi öğrenmek için.

Bugün 7.günüm.dün 36.6 idi.bugğn 36.2 olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…