2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

canım senin yerinde olsam tek gider yapar öğrenirdim eşime de süpriz yapardım ama sen bilirsin 😍
Zaten bu gidişle kanı veremicez benimki gelesiye kadar sağlık ocağı kan almayı bitirir, aramış şimdi de 2 saat gecikicem diyor en özel anlarsa hep aksilik mi çıkar. Öyle yapardım canım da maalesef arabayla gitmiş işe ben de dolmuş vs gidersem uzak kalacak eve aynı anda gireriz

Zaten bu gidişle kanı veremicez benimki gelesiye kadar sağlık ocağı kan almayı bitirir, aramış şimdi de 2 saat gecikicem diyor en özel anlarsa hep aksilik mi çıkar. Öyle yapardım canım da maalesef arabayla gitmiş işe ben de dolmuş vs gidersem uzak kalacak eve aynı anda gireriz
Stres yapma daha iyi beta biraz daha artmış olur belki 🥰

Canım ben sosyal medya kullanmıyorum . Ama 2 kaybım var biri düşük bir kalbi durduğu için kürtaj oldum.
Canım dün tesadüfen soru cevapta biri osman hocaya bunu sormuş bak böyle cevap vermiş atayım sana

Eklentiler

• 9244384E-97DE-44D2-B192-5208871775F9.png
    9244384E-97DE-44D2-B192-5208871775F9.png
    104,2 KB · Görüntüleme: 70
canım koyuluğu takip et öyle kan ver, bak bu ay bana 4-5 test belli pozitif verdi, kan testi verdim negatif, varsa eğer erken öğrenmekte bir şey diğil, 2 günden bir kolunu deldircen, burdakı kızlarda gördük, ben artık test yapmayı bile bırakcam, sifarişte vermedim))

anladım canım stres yapma rahat ol biz eminiz testlerde var bebişin senledir 😍

canım koyuluğu takip et öyle kan ver, bak bu ay bana 4-5 test belli pozitif verdi, kan testi verdim negatif, varsa eğer erken öğrenmekte bir şey diğil, 2 günden bir kolunu deldircen, burdakı kızlarda gördük, ben artık test yapmayı bile bırakcam, sifarişte vermedim))
Valla bşarabilirsen en güzeli o aslında ya. Baktın bat geçti yap 1 tane test kop koyu çizgiyi direkt gör.

O da doğru tabi de insan elinde bı değer olsun da baksın istiyor

Amiiiin amin 😍 benim şimdilik görünen 5 Temmuz ama inofolic içtiğim için erken yumurtlama olursa değişebilir.yinede tarihler yakın İnşAllah bu ay güzel sonuçlanır 😍
bende içiyorum onu kapsul benimki bugün kasıklarımda agrı var acaba cabuk mu büyütüyor akşam eve gider gitmez yapacam 🙏

İnşaallah canım da anın heyecani kaçacak gibi hissediyorum üzüldüm çok ya sürekli heyecanla beklerken gecikti durdu 😔
Bu anlık bir heyecan olmayacak ki daha yolunuz uzun her kontrolde yeni bir heyecan yaşayacaksınız 😍 bak belki beklemek iyidir belki beta 5 civarı çıkacaktı sende kendini yerdin var mı yok mu diye. Bekledikçe artıyor 😍

Valla bşarabilirsen en güzeli o aslında ya. Baktın bat geçti yap 1 tane test kop koyu çizgiyi direkt gör.
bende pco var canim, doktor takibine gitmedim bu ay, takip olmayınca adet tarihimde belli olmuyor, o yüzden hiç onu da yapmıcam, bu ay tek amacım sigarayı azaltmak, bıraka bilirsem bırakmak, sonrakı aylar bakarım doktorla

Bu anlık bir heyecan olmayacak ki daha yolunuz uzun her kontrolde yeni bir heyecan yaşayacaksınız 😍 bak belki beklemek iyidir belki beta 5 civarı çıkacaktı sende kendini yerdin var mı yok mu diye. Bekledikçe artıyor 😍
Kesinlikle. Aslında erken öğrenmek de bir yandan güzel bir yandan tedirgin de ediyor insanı. Ben de erkenden başlarım test yapmaya kesin. Slik görürsem testler ile koyuluk takibi yaparum hemen doktora gitmem ama. Bat geçince giderim doktora zannediyorum. Doktorlar bile bat geçtikten sonra hemen gelmeyin 1 hafta geçsin diyorlar. Biz sabırsızız 😂

Ve dediğin gibi her kontrol farklı heyecan.💕

kac günde bir regl oluyorsun ben kacırmamak için diyorum bilemedim bugün adetin 8 günü genelde 26 27 günde adet oluyorum ne zaman başlasam
benmde genelde 24 25 günde ovulasyonun 10. günde de olduğu oldu 12. gündede sadece femara klomen kullandığmda 14. günde oldu çatlama istersen başla teste yapacaksan

O da doğru tabi de insan elinde bı değer olsun da baksın istiyor
aşkım yalnış anlama lütfen kaç aydır bu topiklerdeyiz, olucağa çare olmuyor, inşallah senin bebiş var ve sağlıklı devam eder, ama burda sonucunu eline alıp kimsayal sonuçlanan arkadaşlarımız var, önemli olan değer diğil, sağlıklı olması, stres yapma, bak en büyük düşmanımız stres, film aç film falan izle kafan dağılsın

X