2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

K-Pko için hangi ilaçları kullandırdı şimdiye kadar sana? Regl gelmesi için.

Rabbim tüm isteyen kadınlara yaşatsın bu mutluluğu inşAllah eşim bu konuda benden daha sakindi her zaman. İlk nst ölçümüne girerken o kadar heyecanlıydı ki bileğindeki saatte nabzı 150yi geçmişti bir de bana çaktırmamaya çalışıyor

Aaa kız şok oldum sen aşılama yapcaz diyordun hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah
İşte Allah'ın işi demekki stres yapmamak gerekiyor Muş ve biz sadece iki sefer kıskaca 1ayda 5 sefer beraber olduk inşallah sende hamile kalırsın hayırlısıyla
Koyuluğun güzelliği peki. Allahım isteyen herkese tez zamanda versin bu duyguyu yaşatsın inşallah. Çoook sevindim çok.
Ay çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun darısı hepinizin başına inşallah bugün kan testi vermeye gitcem inşallah bı sorun çıkmaz adet olucam diye bekliyordum bide tek fark geğirme oldu afedersin ama hayatta asla geğirmem ama çok sık geğirme başladı

benmde genelde 24 25 günde ovulasyonun 10. günde de olduğu oldu 12. gündede sadece femara klomen kullandığmda 14. günde oldu çatlama istersen başla teste yapacaksan
bugün başlıcam canım aslında erken catlaması ıyı degil gelişmeden büyümeden catlıyor o durumdada tutmuyor bu takviyeler inş. işe yararda ilaça gerek kalmaz bu ay olmazsa bi dahaki ay tedavi deniyecez dr öyle dedi büyük ihtimalle klomen verir

tabiki iyi değil erken çatlaması inşallah hayırlı haberleri alırsın

tebrik ederim canım en son hatırladıgım aşılama olacaktın sonra vazgectim bıraktım demiştin bak ummadıgın zamanda geldi ne zamadır deniyordun

tebrik ederim canım en son hatırladıgım aşılama olacaktın sonra vazgectim bıraktım demiştin bak ummadıgın zamanda geldi ne zamadır deniyordun
Teşekkür ederim aynen öyle aşılama yapamadım ben 4 yıldır deniyordum olmadı bide sonra dan bende pcos var dediler bende femara kullandım oldu çok şükür

Canım dün tesadüfen soru cevapta biri osman hocaya bunu sormuş bak böyle cevap vermiş atayım sana
Kan sulandırıcıyı herkes mi kullanmalı acaba yoksa test sonucu mu kullanılır sizce beni çok korkutuyor kan sulandırıcı

Kan sulandırıcıyı herkes mi kullanmalı acaba yoksa test sonucu mu kullanılır sizce beni çok korkutuyor kan sulandırıcı
Tabiki herkes değil canım. Daha önce gebelik kaybı olanlarda ilk akıla gelen pıhtılaşma oluyor bunun içinde trambofili paneli testi yaptırıyorsun oradaki gelen sonuca göre. Ama korkulacak bişey değil ben her gün iğnemi vuruyorum. Ve çok şükür ki çözümü olan bişeydi diye dua ediyorum

İşte Allah'ın işi demekki stres yapmamak gerekiyor Muş ve biz sadece iki sefer kıskaca 1ayda 5 sefer beraber olduk inşallah sende hamile kalırsın hayırlısıyla
Amiiiin İnşAllah topicte gebelik için çalışandan çok hamile oldu maşaAllah maşaAllah darısı bizlere B Buffalosos imagination forever sizleri de hamile sayıyorum enerji bu yönde olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…