2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar inanılmaz başım ağrıyor bugün 2 tane parol içtim şuan bile duramıyorum zonklamasından bat 17 Haziran gebelik belirtisi olabilir mi acaba ilaç içiyorum devamlı sorun olur mu 😔
Parol dan bi şey olmaz ama bende hamile olduğumu bilmeden bu apranax antibiyotik parol falan içtim inşallah bebiş iyidir

Kızlar bir de çocuğu hiç düşünmedik daha 2-3 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz. 2 yıl olacak evleneli nerdeyse bayramda da tatile gitcem. Ee ne zaman bebek falan denilince önceden takmiyordum, aklimda olmayınca ama şimdi derler de moralim bozulursa diye korkuyorum. Moralim bozulunca da inşaallah patavatsızca olmuyor mu falan demezler. Kısa veya uzun süredir deniyor olsak bile bu soru ne kadar aciymis yeni anladım
Hiç üzülmeyin kafanıza takmayın
Ben 7 senedir evliyim kariyerimi tamamlamak adına çocuk hiç düşünmedik yeni başladık bizde
Ama çevremde herkes olmadığına o kadar inanıp o kadar olmayan acıyan gözlerle bakıyorlardı ki amaaan olsun dua ederler dedim hep içimden kimseye de açıklama yapmadım sadece kariyerimi yeni tamamladık dedik takmamaya çalışın demesi Kolay olabiliyor ama inanın 7 senede kendime bunu aşıladım ve takmadım hiç sizde denemeye çalışın lütfen üzülmeyin 😘

Parol dan bi şey olmaz ama bende hamile olduğumu bilmeden bu apranax antibiyotik parol falan içtim inşallah bebiş iyidir
Aman aman bişey olmamıştır inşallah 3 tane hamilelik geçti başımdan bu ay çok iyi değerlendirdim şüphelerim var ama hiç belirti baş ağrısı olmamıştı diğer gebeliklerim de 2 gündür başım ağrıyor duramıyorum gözümden yaş geliyor resmen acaba hamilelik filan mi ona yormak istiyor insan 😌

Aman aman bişey olmamıştır inşallah 3 tane hamilelik geçti başımdan bu ay çok iyi değerlendirdim şüphelerim var ama hiç belirti baş ağrısı olmamıştı diğer gebeliklerim de 2 gündür başım ağrıyor duramıyorum gözümden yaş geliyor resmen acaba hamilelik filan mi ona yormak istiyor insan 😌

Kızlar selam galiba bebiş yerleşiyor iki kasigın ortasında, rahmimde bı sızı hissediyorum. Belirti olarak da baş ağrısı, halsizlik, ağız kuruluğu falan da oldu sicaklara yormustum. Bu ay burası çok bereketli olucak bence ❤️
Ayyy bende 2 gündür inanılmaz baş ağrısı çekiyorum az önce yazdım hatta şimdi senin yazdığını gördüm ne kadar kaldı adetine benim 8 gün var daha acaba baş ağrısı ondan olabilir mi ki parol içiyorum normalde benim başım hiç ağrımaz

Valla benim de aynı o şekil baş ağrım vardı ama ben stresten dedim hiç hamile olacağım aklıma bile gelmedi ama

@melisaa93 @Niqu @Belisimm @canancan11 dmlcm dmlcm @cnlrm @1fafeyla @fnd_50 @imagination forever @Kristialia @Tikabasa ve diğer kizlar isminiz aklıma gelmedi size bi haberim var hamileyim bugün eczaneye gittim adet söktürücü almaya dedim bi test yapayım çok umutsuzdum belirtim de yok bi baktım pozitif 🥰😍🤩😁 bu arada hesabıma giriş yapamiyordum kaç gündür yarın mesajları baştan okumaya baslicam darısı hepinizin başına kizlar ❤️❤️
Yaa baya da koyu çıkmış canım çokkk sevindim 😍 iyi ki test yapmadan söktürücü kullanmamışsın

Yaa baya da koyu çıkmış canım çokkk sevindim 😍 iyi ki test yapmadan söktürücü kullanmamışsın
Dün aldığım söktürücü yu iade etmeye gittim kadın sevinçten bana sarildi diyor ki sana o kadar dua ettim ki çok mutlu oldum dedi artık eczane bile anladı yıllardır ne çektiğimi 😁😁☺️

Kızlar günaydın hepsinize ❤️❤️Bu ateş ölçme konusunda usta olan arkadaşlarımız vardı.😁Yerleşme düşüşü dediğimiz şey ne kadar düşebilir acaba.Yarım dereceye kadar iner mi acaba.Bide yumurtanın kaçıncı günü oluyor acaba.Bilenler yazarsa çok memnun olurum🥰🥰

X