2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Badem hafif sivri olsun dedim 🙈 ya hamilelik olduğunda muhtemelen yaptıramicaz gibi emin değilim ama korkuyorum hatta bunu da korka korka yaptırdım ya varsa diye 😅🤣
Kız niye yaptırmayalım o da mı zarar 🤦🏼‍♀️ anaa valla çok zor herşey😁😁😁 benim işim zor saçlarım falan hep sarı boyamadan nası dayancam bakalım😁😁

İyiyim canım şükür bebişte iyi kalp atışı var dün doktorlar öyle dedi ama işte içeri müdahale edemeyiz dediler ondan dolayı yatıyorum tahlillerim de temiz çok şükür kanamam da yok bekliyorum işte yarın çıkarım inşallah 🙏🏻 sağol sorduğun için canım 😍
Yaaa çok çok sevindim canım benim 😍 sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah bebişini🥰 ufak çaplı şımarıklıklara başladı bile şimdiden arı maya 😍

gerçekten miiii yaa kan verdiniz mi ben bugun 3 gün kala kaset test yine negatif. yumurtlamanın 10.günü. Hala ihtimal var mıdır sizce de? Çok sevindim adınıza bu aradaa :)
Evet hala ihtimal var innovita yaptım ben belki kaset yapsam şimdi gidip benim de negatif çıkacak ümidini kaybetme canım kan verneye gitmedim. Aile hekimine gidicem burda acilde yapmıyorlar aile hekimine yönlendiriyor

Yaaa çok çok sevindim canım benim 😍 sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah bebişini🥰 ufak çaplı şımarıklıklara başladı bile şimdiden arı maya 😍
Aynen öyle 😍 çok sağol canım Allah razı olsun. Sağlıkla ilerleseydi artık inşallah 🥰 rabbim sizede nasip etsin böyle ufak çaplı şımarıklıklar yapan minikler 🙏🏻🙏🏻🥰🥰

Evet hala ihtimal var innovita yaptım ben belki kaset yapsam şimdi gidip benim de negatif çıkacak ümidini kaybetme canım kan verneye gitmedim. Aile hekimine gidicem burda acilde yapmıyorlar aile hekimine yönlendiriyor
yaaa inşallah sizde vardır ben de pazar gününü bekliyim hatta pazartesiyi kırmızı gelmediği sürece inşallah bende de vardır dua edin bana da bir duanızda yer verirseniz çok mutlu olurum bugun negatif görünce çok ağladım çünkü.

X