2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet hala ihtimal var innovita yaptım ben belki kaset yapsam şimdi gidip benim de negatif çıkacak ümidini kaybetme canım kan verneye gitmedim. Aile hekimine gidicem burda acilde yapmıyorlar aile hekimine yönlendiriyor
Pazartesi kan ver kuzum tam çıkar o zaman 🥰🥰🥰

Yeminle bağımlılık halinde 😂😂 ben bu ay soz verdim eşime de ablama da gününden önce yapmicam diye ama sanırım 12sini bende bekleyemicem kaçak yapicam gibi😂😂😂
Kaçak test yapmak ahahahskjdff

Bunun birde aynı eczaneden test alamama durumu var. Her seferinde farklı eczaneye giderim, niye bilmiyorum dsöfnjdrjlgf

Kız niye yaptırmayalım o da mı zarar 🤦🏼‍♀️ anaa valla çok zor herşey😁😁😁 benim işim zor saçlarım falan hep sarı boyamadan nası dayancam bakalım😁😁

Ya aslında bedeninizin detoksa girdiğiniz düşünün. Benim arkadaşlar boyamadı hamileyken ve aşırı sağlıklı oldu saçları. Bardağın dolu tarafından bakmaya çalışalım 💕

melisaa93 melisaa93 Merhaba beni hatirlarsiniz gecen hafta sata gore 5+4 olmam gerekirken kese gorunmemisti bugun kendi doktoruma gittim 6+4 olmam gerekirken kese boyutuna gore 5+5 olctu doktor. Suanlik normal bir gebelik olarak gorunuyor on gun sonra kalp atisi icin gel dedi. Dekolman icin bir onlem alacak miyiz diye sordum acikcasi cok de onlem alinacak bir sey degil dedi 6.aydan sonra cok sık takip edicez elimizden baska bir sey gelmez dedi. Dekolman yasayanlara genelde coraspin kullandirmis doktorlari simdi benim doktorum boyle diyince ne dusunecegimi sasirdim. Aslinda 20 yillik doktor arastirma hastanesinde perinatoloji uzmani hastaneye de ona da guvendigim icin oraya gidiyorum ama her ihtimale karsi ozelde de riskli gebelik doktorunda takibe basliycam. Sence boyle demesi tuhaf mi ?

melisaa93 melisaa93 Merhaba beni hatirlarsiniz gecen hafta sata gore 5+4 olmam gerekirken kese gorunmemisti bugun kendi doktoruma gittim 6+4 olmam gerekirken kese boyutuna gore 5+5 olctu doktor. Suanlik normal bir gebelik olarak gorunuyor on gun sonra kalp atisi icin gel dedi. Dekolman icin bir onlem alacak miyiz diye sordum acikcasi cok de onlem alinacak bir sey degil dedi 6.aydan sonra cok sık takip edicez elimizden baska bir sey gelmez dedi. Dekolman yasayanlara genelde coraspin kullandirmis doktorlari simdi benim doktorum boyle diyince ne dusunecegimi sasirdim. Aslinda 20 yillik doktor arastirma hastanesinde perinatoloji uzmani hastaneye de ona da guvendigim icin oraya gidiyorum ama her ihtimale karsi ozelde de riskli gebelik doktorunda takibe basliycam. Sence boyle demesi tuhaf mi ?
Yok canım bence gayet normal şeyler söylemiş. Benim doktorlarımdan biri de yeniden gebelik olunca corasprin başlarız önlem amaçlı demişti. Dekolman için de bu öngörülemez,kimin başına geleceği belli olmayan, nadir yaşanan bir olay demişti. Trafik kazası gibi anlık oluyor her şey dedi. Dekolman yaşayıp sonrasında sağlıklı doğum yapan bir kadınla konuştum burada o da aynı şekilde 6 aydan sonra sıkı takibe girmiş, genel olarak hiç zorlamamış kendini dikkat etmiş eğilip kalkarken. Bazen bebek toplanır ya o anlarda korkuyordum hemen hastaneye gidiyorduk ama çok şükür bir şey olmadı dedi. Doktoru da zaten toplanma durumunda hastaneye gitmesini istemiş. Bizde böyle önlem alarak dikkat ederek geçireceğiz. Yani sen dikkat et bana da İnşAllah yakında nasip olur 🤲🏻

IMG_5560.png

Ay Kızlar dayanamadım yaptım yok gibi dimi 😅 neyse ben cumartesi sabaha kadar sabır 😅 hem sabah ilk idrarla yapmış olurum testi

X