2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

merhaba kaç gün kala negatifti ve ne zaman pozitife döndü testiniz acaba? ben de pazartesi yaptım negatifti ama yumurtlamanın 7.günüydü daha. 10.günü falan çıkar mı diyorum acaba :KK43:
Adetten 6 gün önce kan verdim negatifti, adetten 3 gün önce kaset test yaptım negatifti, adet günü kan da 350 çıktı,

A Afratafrac ki yaptımdaaa😁aptal prodoctor kıpkırmızı cıkardıgında🤣ama sonuc sıfır
Aynı benim de başıma geldi 2 ay. Predictor aldım onca para verip. Hemen söyledim. Sarıldık ağladık falan. Sonra kanda hiç bişi çıkmadı tabi. Ama bence benim ilk ay yumurtam döllendi. Ben hayatımda ilk defa öyle ağrılar hissettim, uyutmuyordu filan. Ateşimde ateş tablolarında bahsedilen gibiydi. Neyse geçti gitti. Ama kendime şey demiştim, kesin hamile kalırsam söylemicem anında, sürpriz yapıcam bu sefer. Kameraya falan çekerim belki ilerde çocuğum izler.

Belirti olduğunu sonradan anlıyorsun bence, ayrıca eşler de hissediyor bence eşim de sürekli uyumak istiyordu 🤣
Ay bu cidden oluyor 😂 eşinde sen gibi oluyor hatta bir süre sonra o da aşerme yaşıyor. Eşim burger asla yemez nefret ederdi ben hamileyken sık sık canı isterdi. Ben yemek istemesem de sipariş ederdim yerdi.Hamileliğim bitti eşim için burgerda bitti şu an yine nefret ediyor😂

Ay bu cidden oluyor 😂 eşinde sen gibi oluyor hatta bir süre sonra o da aşerme yaşıyor. Eşim burger asla yemez nefret ederdi ben hamileyken sık sık canı isterdi. Ben yemek istemesem de sipariş ederdim yerdi.Hamileliğim bitti eşim için burgerda bitti şu an yine nefret ediyor😂
Evet ama o cidden yaianan bir semptommuş. Okumuştum bir yerde, eşler psikolojik olarak bildiğin tüm gebelik belirtilerini gösterip yaşıyorlarmış eşleriyle.

Yaa o videolara bayılıyorum izlemek bile çok güzel 😍 İnşAllah yakında çekersin bu videoyu 🤲🏻😘
Şu an çok fena şeytan dürtüyor böyle pozitifleri görünce. Bu ay son ilacı kullanıp reglden sonra denemelere başlama arzusuna giriyorum. NEyse hayırlısı. Hep şey istemiştim gebe kalmadan önce 59 kiloyu görebileyim diye. Böylece zayıf bir hamile olmayı hayal ederdim. Ama o hedef için 10 kilo vermem lazım 🥲 liposakşın mı yaptırsam acaba dsjflffvfnj

Kızlar instadaki kadına sordum gebelik yok hayir dedi şaka mi
Sen bakma o kadına. Bizi dinle, öncelikle hemen eşine bugün söyleme bir şey. Yarın sabah ilk idrarın ile test yap, zaten gebelik varsa daha belirgin çıkacak ilk idrar ile. Eğer tutarım dersen bu akşam 2-3 saat sıvı alma idrar tutup tekrar testi deneyebilirsin.

Şu an çok fena şeytan dürtüyor böyle pozitifleri görünce. Bu ay son ilacı kullanıp reglden sonra denemelere başlama arzusuna giriyorum. NEyse hayırlısı. Hep şey istemiştim gebe kalmadan önce 59 kiloyu görebileyim diye. Böylece zayıf bir hamile olmayı hayal ederdim. Ama o hedef için 10 kilo vermem lazım 🥲 liposakşın mı yaptırsam acaba dsjflffvfnj
Eğer gebelikten önce o kiloya düşmeyi çok istiyorsan biraz daha sabır göster canım çünkü gebelikte mutlaka kilo alınıyor verilmiyor ☺️ Ama denemeyi de çok istiyorsan ciddi bir deneme yapmazsın akışına bırakırsın sporuna da devam edersin☺️

Bizim baktığımız gibi dikkatli bakmamıştır☺️ Onun kesin konuşacağı kadar net bir çizgi değil şu anda. Sabaha daha da koyulaşmış olacaktır ☺️Yine atarsın yok muymuş dersin ☺️
Sen bakma o kadına. Bizi dinle, öncelikle hemen eşine bugün söyleme bir şey. Yarın sabah ilk idrarın ile test yap, zaten gebelik varsa daha belirgin çıkacak ilk idrar ile. Eğer tutarım dersen bu akşam 2-3 saat sıvı alma idrar tutup tekrar testi deneyebilirsin.
Sağolun can kızlar evet bizim kadar gözleri açık değildir onun 🤣🤣

X