2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet canım kullanıyorum bence sen ilk iş git tramboli paneli testini yaptır. Sonucun çıkınca banada gönder inan ben bu konuyu o kadar çok araştırdım o kadar çok makale okudumki iğne kullanman gerekiyorsa 4 doktora gitsen illaki aradan 1 tane salak çok özür dilerim ama gerek yok diyor ama geri kalan 3 tanesi iğne diyor mutlaka. Bu senin umarım olmaz ama hatırladığım kadarıyla 4. Kimyasalın olacak hepsi kalitesiz yumurta olamaz. Pıhtılaşma çok ileri olunca doktorlar sabah akşam bile corasprin kullandırdıkları oluyor. Sen kendin önlem amaçlı 15 gün kullandın ama belkide kanın tam anlamıyla sulanmadan hamile kaldın dozu yeterli gelmedi vs vs. Bir sürü olasılık var en doğrusu bence acilen tramboli paneli yaptırıp önce teşhis koymak sonrada o kadın doğumcunu değiştirmek. Ben kan sulandırıcı iğneyi faydasız bulan bir doktorla yoluma devam etmezdim
Canım ben de yaptırdım trombofili paneli çoğu doktor pıhtılaşma yok ama yatkınlık olabilir kan sulandırıcı kullan tedbir amaçlı dedi son doktorum gerek yok dedi kimi dinleyecez bilemedim. Testim böyle bakar mısın

Eklentiler

• IMG_20230607_223329.jpg
    IMG_20230607_223329.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 92
Ay kızlar kusura bakmayın gerçekten çok gerildim. Ben size yaşadığım süreci anlatayım pıhtılaşma ile ilgili test yapacak arkadaşlara fikir olsun. Ben ilk önce üniversite hastanesinde genetik bölümüne muayene oldum. Tramboli paneli ve genetik test yaptırdık. Tramboli panelimde 3 gende sorun vardı sonuç göstermeye gitmeden önce internet üzerindende baya araştırdım test sonucundan sonra genetik bölümünün size Hematolojiye git demesi gerekiyor onlar demese bile siz gitmelisiniz çünkü bu problem Hematoloji bölümünün uzmanlık alanı. Ben kayıp öykümü ve pıhtılaşma testini gösterdim doktora ve gebelikte ne yapmam gerektiğini sordum bana oradaki doktor hamileliğini öğrendiğin gün iğneye başlamalısın dedi başka bir sürü daha test istediler benden lupus, ana , protein c, protein s vb. Tarzındaki romatizmal hastalıklarında içinde olduğu çok detaylı bir kan testi 15 tüpten fazla kan verdim. Sonuçlarım çıktı malatyada deprem olduğu için gösteremedim elazığda şehir hastanesinde bi doktora gittim süreci anlattım sonuçları gösterdim iğneye gerek yok dedi. Ben şok oldum o zaman benim bebeğimin kalbi niye durdu diyince tesadüf dedi. Ama benim hiç içime sinmedi çünkü malatyadaki doktor çok netti iğne konusunda. Sonuçlarımı instagramdan takip ettiğim bir profa attım hikayemi anlattım bana söylediği tek şey kesinlikle iğne kullanmalısın kese görmeyi beklersen çok geç kalırsın oldu. Ben yine o doktorlada yetinmedim elazığda üniversite hastanesinde Hematoloji bölümündeki profa ücretli muayene oldum oda aynı şeyi söyledi iğne kullanmalısın dedi. Bana iğnenin adını dozunu söyledi. Hamileliğimi öğrenir öğrenmezde iğneye başladım. Ben 0.6 lık en yüksek dozu kullanıyorum. O gerek yok diyen doktorla kalsaydım Allah korusun belkide bebeklerimi kaybedecektim. Çok şükür bebeklerim şuanda 10 haftayı geçti bile. Lütfen tek doktorla kalmayın ben bu konuyu çok fazla araştırdım maalesef bi yerde kendimizin doktoru olmak zorundayız
Canım ben de yaptırdım protein c protein s falan hepsi yapıldı çok şükür onlarda sıkıntı yok. Hatta bağışıklık bölümüne bile gittim bağışıklıkta bir sıkıntı çıkmadı . Bebeği de genetiğe patoloji ye gönderdim onda da sıkıntı çıkmadı . Bir tek pai 4G /4G çıktı 4G/5G çıkması gerekirken

Hamileyimmmm kizlarre hamdolsun yarın sabah doktor da sasircak bence şu an inşallah zarar vermemiştir minik melegime ilaç 🤲🏼🤲🏼🤲🏼🧿🧿🧿🧿❤️
Çok çok çok sevindim hayırlı olsun 😍 hikayeni şaşkınlıkla okudum ama sonu güzel bitmiş 😍 Allah 40 gün bebeği korur derler fark edilmez diye sen gönlünü ferah tut ♥️

Hamileyimmmm kizlarre hamdolsun yarın sabah doktor da sasircak bence şu an inşallah zarar vermemiştir minik melegime ilaç 🤲🏼🤲🏼🤲🏼🧿🧿🧿🧿❤️
Merhaba sonucunuza çokkkk sevindim ama kafama bişey takıldı ovulasyon negatif çıktı demişsiniz hamilelerde ovulasyon testi de pozitif çıkmıyormu yanlış mı biliyormuşuz yani

Merhaba sonucunuza çokkkk sevindim ama kafama bişey takıldı ovulasyon negatif çıktı demişsiniz hamilelerde ovulasyon testi de pozitif çıkmıyormu yanlış mı biliyormuşuz yani
Benim durum çok karışık benim 4 gün önce aşırı koyu çıktı 3 ovulasyon da sonradan siliklesdi klomen kullanıyordum o bitti 2 gün oldu belim çok agrinca merakımdan yaptım hemen kana gittim bu şekilde çıktı yarın sabah net ogrencem ne kadarlık sağlıklı mı bende soktaym hala bilemiyorum rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

X