2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

canım ben üzerinde taşımanın bir fayda getirdiğine inanmıyorum.Bence felak nas ayetel kürsi anlamlarını bilerek okuyunca daha fazla etki ediyordur diye düşünüyorum :)
Valla eskiler hep üstünde taşırmış. Babaannem, halam, eşimin annesi, kendi annem. Hep takmışlar boyunlarına. Açıkçası bana saçma geldi. Küçükken bize de taktırdılar 7 yaşımıza kadar. Hatta hatırlıyorum banyo yaparken bile onunla yaptırtıyolardı. Dua içine ismimiz de yazılıyormuş sanırım. 7 yaşından sonra akan bir dereye atmıştık. Ama bence de her gün dua okusak daha iyi gibi.

Valla eskiler hep üstünde taşırmış. Babaannem, halam, eşimin annesi, kendi annem. Hep takmışlar boyunlarına. Açıkçası bana saçma geldi. Küçükken bize de taktırdılar 7 yaşımıza kadar. Hatta hatırlıyorum banyo yaparken bile onunla yaptırtıyolardı. Dua içine ismimiz de yazılıyormuş sanırım. 7 yaşından sonra akan bir dereye atmıştık. Ama bence de her gün dua okusak daha iyi gibi.
Ben yaşadığım kayıptan sonra çok çok zorlandım uzun süre uyuyamadım her uyuduğumda çığlık atarak uyandım.kafayı yiyecektim artık.sonra bir tane dua buldum kısacık bir dua.beni koruyacağına inanarak uyuyana kadar okudum defalarca. O şekilde normale döndüm. Okumadığım gün yine aynı kabusları görünce anladım duanın hikmetini. Hala her gün okurum ☺️

Bana yumurtaların iyi dedi canım ama rahim ucu psrmağıla gösterdi ucu kalkık
canım ben bi araştırma yazısında okumuştum rahmın ucu hamilelik oluşmayınca ucu kalkık burun ucu gibi düşün oluyormuş yani adetle tekrar düzleşiyor bu normal hatta meraktan bende kendimi kontrol etmıştim bi ay adete yakın kalkıktı ve hamilelik olmadı ama adetten hemen sonra kontrol ettim yuvarlaktı yani bunda bişey yok evham yapma yani bende gecen ay bi kadına göründüm oda göbegin düşmüş dedi kaldırdı bakalım sonuc ne olacak

Kahvaltıyı normal yapıyorsun yumurta peynir zeytin vs. Yanında bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği de tüketiyorum ben. Öğle ve akşam yemeğine kabak yemekleri yapıyorsun ekmeksiz tüketiyorsun. Ben genelde yoğurt yiyorum yanında. Yada üzerine sos olarak yoğurt kullanıyorum.
Eğer aralıklı oruç olarak yaparsan da öğlen öğününü atlayabilirsin yerine kahve ceviz badem fln koyarsın ☺️ Kabakları da istediğin şekilde yaparsın ben fırında pişmiş kabak yemeğini ve kabak spagettiyi çok severim. Müko müko 👍🏻
ay bende yapayım 160 boy 65 kiloyum bi 5 kilo versem çok iyi olur benim eşimde hiç kabak sevmez hep etcil 😅

Ben yaşadığım kayıptan sonra çok çok zorlandım uzun süre uyuyamadım her uyuduğumda çığlık atarak uyandım.kafayı yiyecektim artık.sonra bir tane dua buldum kısacık bir dua.beni koruyacağına inanarak uyuyana kadar okudum defalarca. O şekilde normale döndüm. Okumadığım gün yine aynı kabusları görünce anladım duanın hikmetini. Hala her gün okurum ☺️
Nas ve Felak mı kuzum

ay bende yapayım 160 boy 65 kiloyum bi 5 kilo versem çok iyi olur benim eşimde hiç kabak sevmez hep etcil 😅
Etli kabak yap sende bacım :KK70: ahahah kabak detoksu yapan biri buldum internette. Kabağı sotelemiş üstüne yoğurt dökmüş üstüne de biraz et dökmüş. Belki öyle yer. Eşlerimizin de dikkat etmesi gerekiyor. Benimki de öyle. Hayvanı koy olduğu gibi yesin. Ama sorsan toplum içinde yemek ayırmam der dslkfjhdrhgltjfgh

Gerçi son aylarda iyice dediğime geldi sağlıklı beslenmeye başladı o da. Hatta onun da hoşuna gitmeye başladı.

bana o zor geliyor işte işten cıkınca bir yemek yapıyorumn ayrı ayrı olunca ugraşmak zor ama napim bi süre yapayım barı 😒
Aslında bu kabak detoksu 3 gün yapılan bir şeymiş. 3 güncük idare ediversin artık. Yumurta kırsın yesin yada. Adamın asabını bozmasınlar. Tonla şeyler uğraşıyoruz zaten. Ay sinirimi bozuyo bazen bu kocalar. 😄

Kırmızı kartı yedim an itibari ile. Bana da çizik atabilirsiniz. Bu ay eşime söz verdim. Takip yapmayacağım. Ateş ovu hiçbirinin takibini yapmıcam. Yoruldum zaten artık. Akışına bırakıyorum. aynurland aynurland Safransari Safransari @TASUU @Papatyamaviss @cnlrm @imagination forever @simurgggg @savascii @Tikabasa @Perlitik unuttuklarım varsa kusuruma bakmasınlar nolur. Canım yine sıkkın…
Bende kırmızı bu ay canim.
2 ilişkiyi ama tam yumurtlamaya denk gelmişti olmadı.
Eşim haftaya geliyor, tedaviye başlamak istiyorum ama bayram tatiline denk geliyor hastaneler kapalı.
Bir sonraki aya tedavi artık.

Nas ve Felak mı kuzum
  • Bismillâhillezi lâ yedurru ma'asmihi şey'ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi'ul alim.
Bismillahillezi La Yedurru Duasının anlamı: ''İsmi sayesinde yerde ve gökte hiçbir şeyin zarar veremeyeceği Allah'ın adıyla. O her şeyi işitir ve bilir» derse, ona hiçbir şey zarar vermez." Olarak geçmektedir.

bana o zor geliyor işte işten cıkınca bir yemek yapıyorumn ayrı ayrı olunca ugraşmak zor ama napim bi süre yapayım barı 😒
bak bende şöyle yöntem buldum fırında kabak yapacaksam bir tepsi dolu dolu yapıyorum saklama kabına koyunca yiyeceğim kadar çıkarıp ısıtıyorum.Eşime de onun için yaptığım yemeği iki gün yediriyorum sorun çözülüyor :KK70:

Kizlar gunaydin bugün asilamamin 10 günü dayanamadım test yaptım çıkmadı bu seferde olmadi sanırım 3 gün var ama hiç belirti yaşamadım sadece kasik ağrısı bel ağrısı oda çok hafif di bilmedim bekleyeyim mi

Aslında bu kabak detoksu 3 gün yapılan bir şeymiş. 3 güncük idare ediversin artık. Yumurta kırsın yesin yada. Adamın asabını bozmasınlar. Tonla şeyler uğraşıyoruz zaten. Ay sinirimi bozuyo bazen bu kocalar. 😄
bizim sebze sevmez yemez etli olacak herşey dolma bile kıymalı olursa yer yani sen düşün kuru fasulye yapıyorum mesala niye içine biraz et koymadın der kızartma yapıyoırum tavukta kızartsaydın öyle yani alıştım bende bende cok sevmemn etli kısmı ona koyarım ben sade yerim kabakta hiç sevmez et koysam da yemez onu kendime ayrı yapayım bende cok severim sebze yogurtlu

bizim sebze sevmez yemez etli olacak herşey dolma bile kıymalı olursa yer yani sen düşün kuru fasulye yapıyorum mesala niye içine biraz et koymadın der kızartma yapıyoırum tavukta kızartsaydın öyle yani alıştım bende bende cok sevmemn etli kısmı ona koyarım ben sade yerim kabakta hiç sevmez et koysam da yemez onu kendime ayrı yapayım bende cok severim sebze yogurtlu
ahahha :KK70: benim eşimde aynı modelden. Bende bu kadar etçil olmasıyla dalga geçerim arada bir bak sana bugün ne avladım derim :KK70:

X