2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar ben birsey sorcam ben 17 mayasında regil oldum 30 mayıs da aşılama yaptim regil günüme 5 gün var aşılama 2 gün baş dönmesi oldu doktor cagirdi bakti yumurtaların catlamis dedi herhangi bir sorun yok dedi 3 büyük yumurtan var demişti asilamadan önce sadece 2 gün önce bel ağrısı karında batma oldu ama 2 gündür de migne yanması var sabırsızlanıyorum ama bir yandan da bekle diyorum kendi kendime okadar hayal kırıklığına uğradım ki yinede sabır diyorum Allah herkese hayırlısını nasip etsin

Yumurtlama oldu ilacı kullanırken takip ettim bende ilacın 2. Günü köyü iki çizgi oldu hatta akşamda yaptım emin olmak için koyuydu sonra silik çıktı bugünde öylesine yaptım bu şekilde yarın yumurtalarimin büyüyüp buyumedigine bakicakti doktor catlamassa iğneyle catlatiriz demişti ama erken dollenmemi yaşadım klomen HCG değeri yukseltirmiki onu bilmiyorum ama yumurtlama için bu ilaç
ben burda iki kızda gördüm klomen kullanmış ama hamileymiş, kan ver eğer hamilelik varsa klomene devam etme canım, çünki erken dönemde gidiyoruz doktora ultrasonda gözükmüyor kese sonuç olarak klomene başlatıyorlar

Kızlar ben birsey sorcam ben 17 mayasında regil oldum 30 mayıs da aşılama yaptim regil günüme 5 gün var aşılama 2 gün baş dönmesi oldu doktor cagirdi bakti yumurtaların catlamis dedi herhangi bir sorun yok dedi 3 büyük yumurtan var demişti asilamadan önce sadece 2 gün önce bel ağrısı karında batma oldu ama 2 gündür de migne yanması var sabırsızlanıyorum ama bir yandan da bekle diyorum kendi kendime okadar hayal kırıklığına uğradım ki yinede sabır diyorum Allah herkese hayırlısını nasip etsin
Başka işlerle ugraş aklına pek getirme çünkü şuan iğne etkisi olduğu icin vücudunda farklı tepkiler olabiliyor. Aşılamanın 12.gunu test yap az çok belli olur inşallah tutmuştur 😊

Ayy kıızzz neymıs dıye bakıyım dedım googledan korktum yaaa tövbe tövbe.Oyle hacı hoca ısıne ben cok karsıyım.kendımız kendımıze felakn nas ayetek kürsi okuruz kuzum Allahım vermek istedıkten sonra kımse bısey yapamaz Allahın ıznıyle.cok korktum Allah korusun
Cnm bu senin google dan baktıgın gbi bışy değil
Sadece hoca muska yazıyo okdar
Bişy yaşamıyosun yani
Dua her daim gce gunduz okuyoruz zten

Dün grupta tartışma oldu ya kızlar.o kız da göbek kaldırma sanki yapmıştı öylr hamile kalmıştı.

Eklentiler

• IMG_3376.png
    IMG_3376.png
    213,3 KB · Görüntüleme: 69
E bizim tarihler baya baya benziyo 🥰 ben 4ünde pik gördüm pazar günü 10.gündü
6sında benim de silik
Bakarsın aynı gün öğreniriz güzel haberi babalar günü hediyesi olur 🙏🏻🥰
İnşallah🙏Ben de bi baktım şimdi diycektim ki babalar gününü geçmiyor mu diye ama bu zamanda yumurtlama olduysa babalar günü test yapabiliriz. Hatta daha erken de yapabiliriz😜😄

Aşkom bıraktığın gibiyim mart 27 de hsg (rahim filmi) çekildim sonra ara kanama yaşadım ara kanama adet sayıldı iki adet görmüş oldum rahim filminin üzerine. Şuan adetim. Hala hamile kalmaya çalışıyorum:) sen nasılsın neler yapıyorsun kuzum
Çok geçmiş olsun bebeğim 😍 ben de ilaçları kullanmaya devam. Kilo veriyorum bi yandan spora başladım 😊 aranıza dönmeyi bekliyorum işte uzaktan takip ediyorum. Güzel haberlere etiketleyince kızlar geliyorum

Kızlar benim ovulasyon testin son hali adetin 8. Günü, pik degil dimi ama yarın pik olur gibi ilk defa bu kadar erken pik görücem sanırım ama catlama etme derken 10. Günü bulur hayırlısı 😄😄
IMG_6852.jpeg

Kızlar benim ovulasyon testin son hali adetin 8. Günü, pik degil dimi ama yarın pik olur gibi ilk defa bu kadar erken pik görücem sanırım ama catlama etme derken 10. Günü bulur hayırlısı 😄😄Eki Görüntüle 3258389
Canım pık olmak uzere sen bu 4 gunu ıyı degerlendır.hayırlı ısler sana🤪😊🌸

Cnm bu senin google dan baktıgın gbi bışy değil
Sadece hoca muska yazıyo okdar
Bişy yaşamıyosun yani
Dua her daim gce gunduz okuyoruz zten
Ben ne demek dıye yazdım sonrada nıhat hatıpoğlunun bu koonuyla ılgılı vıdeosunu ızledım,korkutucu çok.vede oyle bısey varsa bıle felak nas okuyun sadece kendınıze ufleyın dıyor yapmayın baska seyler dıyor.Allah feraha erdırır kısmetınızde varsa kımse engel olamaz dıyor.anlattıgı seyde baya korkutucuydu zaten ogrendıgıme pısman oldum.

Of cok kararsızım bi gün arayla mı olsa her gün mü bariz bi sperm sorunu yok ama vavv bi sayıda degil ne yapsam bilemedim ya
Tabıkı herguun buda sorumuu.kesınlıkle kendını azıcık sık hergun yap canım.hergun yapınca tutma olasılıgı ıyce yukselıyor.4 gun hergun sonra bır ıkı kere gun asırı sonra kapanıs😃🦁🧸

Tabıkı herguun buda sorumuu.kesınlıkle kendını azıcık sık hergun yap canım.hergun yapınca tutma olasılıgı ıyce yukselıyor.4 gun hergun sonra bır ıkı kere gun asırı sonra kapanıs😃🦁🧸
Ya tutacagını bilsem bi ay her gün yaparım 15 aydır bekliyoruz 😄😄😄 ama diyolar ya sayı azalıyomus falan her günde onda bi tereddütte kaldım 😄

X