2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bu sefer size soru sormak için değil teşekkür etmek için yazmak istedim 🥰 ne sorsam cevap verdiniz testlerin koyulaşmasını benimle takip ettiniz. ovulasyon testini de havuç yemeyi de her şeyi sizden öğrendim. Allah o güzel kalbinize göre hayırlı zamanda size nasip etmesi için dualarımda olacaksınız 🙏🏻

Çok geçmiş olsun bebeğim 😍 ben de ilaçları kullanmaya devam. Kilo veriyorum bi yandan spora başladım 😊 aranıza dönmeyi bekliyorum işte uzaktan takip ediyorum. Güzel haberlere etiketleyince kızlar geliyorum
Çok teşekkür ederim canım benim 🥰 çok iyi yapıyorsun hem ruhuna hem bedenine ♥️♥️ inşallah en kısa zamanda dönersin🤲🏻 ben de etiketlerim inşallah güzel haberler için😂

Hamileyimmmm kizlarre hamdolsun yarın sabah doktor da sasircak bence şu an inşallah zarar vermemiştir minik melegime ilaç 🤲🏼🤲🏼🤲🏼🧿🧿🧿🧿❤️
Gözün aydın canım benim değerin sağlıkla ilerler inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim çok sevindim içini ferah tut bişey olmaz Allah’ın izniyle

Kızlar günaydın 🌸 pzt kan vermiştim 550 çıkmıştı dün yine verdim >1000 çıkmış sanırım en fazla bine kadar ölçüyor bilsem başka yerde verirdim ama çıkmıştır diye düşünüyorum.
Bencede ölçüm sınırı o kadardır☺️ Doktora gittin mi canım kese görmeye 😍

Neler neler olmuş gece gece, benim bacılarımı germiş birileri 😠😠😠 yaa birde Benim ne yaşadığımı ne biliyorsun diyor hem de kişisineee... @Tikabasa melisaa93 melisaa93 A Afratafrac vee grubun ateşli avukatı ilan ettiğim destinesiaa destinesiaa ağzınıza sağlık.... Zaten yeterince gerginlik stres yaşıyoruz, şurada iki rahatlayıp, muhabbet edip kafamızı açıyoruz... Bir de böylelerine hiç gerek yok....
aynurland aynurland canım inşallah sabah hayırlı haberler olsun🤲🤲
@Kristialia melisaa93 melisaa93 yarın sabah ben de doktorda olacağım... Güzel haberlerle dönelim inşallah 🤲🤲
@Dr X canım hayırlı olsun sağlıkla gelsin kuzun 🤲
Bebeğimm her zaman her yerde ölümüne savunurum haklı olanı😂😂
Canlar biz doktordan çıktık, her şey yolunda çok şükür🤲🧿 6+2 idim ben doktor 6+4 ölçtüm, kese, bebek, kalp atışı hepsini gördük duyduk çol şükür 🤲 Rabbim hamişleri tamamına erdirsin, bekleyenlerinde bir an önce göbişleeini doldursun 🤲🤲🤲🤲🤲 @imagination forever melisaa93 melisaa93 @melegim can @Mervenur277 destinesiaa destinesiaa @Deepblues @pozitifbiri @Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @canancan11 @cnlrm @Niqu @Woodys bebekheyecani bebekheyecani @ekimm24 @Safransari @savascii @sevayd @Kristialia @onbirmayis @mucizeOldu @mutluanne2779 ve diğer canlar
Yaaa çok sevindimmmm sağlıcakla kucağına al bebişimi yavruşş🥰🥰♥️🙏🏼🙏🏼

Kızlarr günaydınnn ban yemiştim ama geri döndümmmm online avukatınız geri döndü😂😂😂😂♥️ hamiş olanları tebrik ederimmmm🥰

Bebeğimm her zaman her yerde ölümüne savunurum haklı olanı😂😂

Yaaa çok sevindimmmm sağlıcakla kucağına al bebişimi yavruşş🥰🥰♥️🙏🏼🙏🏼

Kızlarr günaydınnn ban yemiştim ama geri döndümmmm online avukatınız geri döndü😂😂😂😂♥️ hamiş olanları tebrik ederimmmm🥰
hoşgeldin bebeğimmm sen yokken kimse sataşmadı bize :KK70:

hoşgeldin bebeğimmm sen yokken kimse sataşmadı bize :KK70:
Hahahaha cesaret edememişlerdir :KK70: hepimiz için güzel bir gün olsun kızlarrr moraller yüksek gençliğimiz var ve bebeklerimiz olacak inşallahhhhh hepinize yüksek enerjimden gönderiyorum. Evrene de mesajımı yolladım artıkk güne hazırım😁🤩

Hahahaha cesaret edememişlerdir :KK70: hepimiz için güzel bir gün olsun kızlarrr moraller yüksek gençliğimiz var ve bebeklerimiz olacak inşallahhhhh hepinize yüksek enerjimden gönderiyorum. Evrene de mesajımı yolladım artıkk güne hazırım😁🤩
oooh ne güzel :KK54: bende yüksek enerjiyle başladım güne. Hızlıca işlerimi toparlayıp yürüyüşe çıkıcamm 10 bin adım atılıcak daha :KK70: yumoşlar kaliteli olacak bebişler gelecek :anneadayı:

Cnm bu senin google dan baktıgın gbi bışy değil
Sadece hoca muska yazıyo okdar
Bişy yaşamıyosun yani
Dua her daim gce gunduz okuyoruz zten
Ya benim bildiğim o bir dua ve üstünde taşımak gerekiyor. Banyo yaparken bile takılıyor. Acaba kendimiz yazamaz mıyız.

Çok geçmiş olsun bebeğim 😍 ben de ilaçları kullanmaya devam. Kilo veriyorum bi yandan spora başladım 😊 aranıza dönmeyi bekliyorum işte uzaktan takip ediyorum. Güzel haberlere etiketleyince kızlar geliyorum
Yaaa kuzum çok iyi yapmışsın spora başlayıp. Ben de başladım 2 ay önce, yediklerime de dikkat ediyorum 5 kilo verdim. Çok önemli gerçekten. Hem bedenen hem mental açıdan toparlıyor insanı. Ben de daha bu ay ve Temmuz ayında deneme yapmayacağım. Nasipse ilk denememize Ağustos ayında başlayacağız tekrardan. 😊 Temmuz sonuna kadar iyice kilo vermeliyim o yüzden.

Ya benim bildiğim o bir dua ve üstünde taşımak gerekiyor. Banyo yaparken bile takılıyor. Acaba kendimiz yazamaz mıyız.
canım ben üzerinde taşımanın bir fayda getirdiğine inanmıyorum.Bence felak nas ayetel kürsi anlamlarını bilerek okuyunca daha fazla etki ediyordur diye düşünüyorum :)

Yok ya sayı fln azalmıyo sen ınanma onlara sekerm😀hergun yapkı fırından yenı cıkmıs taze spermlerın olsun😊
Ya bu konuda. ben sorun yaşıyorum. Her gün ilişki olunca mutlaka sistit oluyorum ve canım acıyor. Ama bir gün arayla olunca sıkıntı yaşamıyorum.

X