2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

gerizekalıya bak ya, doktorlar negativ yüklemekten kaçınıyor aslında, bu neden böyle konuşmuş, bir az dinlen, boş ver onun konuşmasını takma, hatta istersen ben de gelirim seninle
Sağol kuzum..senin doktoru deyemem şimdilik..bir kızımız burda bir doktor dedi bana onu araştırdım çok iyi yorumlar gördüm..ücret pahalı ama eşim diyor boş ver ücreti..umutum o doktora nedense

Cnm bn yapmıştım bunu
Mart ayında yazdım gruba

Yumoşum 20 mm iken pik göstermedi
Yumoşun buyukluğune gore değil
Çatlama aşamasında ne oluyosa vucutta tam o an pik gösterıyo
Aaa öylemii, hımm peki senin pik gösterdikten kaç gün sonra çatladı hatırlıyor musun? Bir de test silikleştiği gibi çatladıysa o yumurtlama ağrısını hissettin mi aynı anda? Ben de pik oluyor silikleşiyor 4-5 gün sonra yumurtlama ağrısı oluyor.

Yalnız bıyerı atlıyorsun ,benım cok yakın arkadasımda boyle oldu kızdı dr a agladı ben tup bebek yapmam dıye,sonra tüpe karar verdıler cocuklar genetıge gıttı ve malesef engellı cıktı bıtanesı genetıkte ımha ettıler.bıraz sakin ol sen hep çok streslısın.basımıza hersey gelebılıyor ınsanız hepımız.genetıge gonderme fıkrı cok mantıklı demıs.belkıde ondan tutunamıyor cocuk.doktorunu degıstır hıcbızaman anlasamadınız bu drla.bu arada arkadasımda cok bı ılac fln kullanmadı,zaten bı sorunu olmadıgı ıcın 19 yumurtdan 4 embrıyosu cktı bu arada.

Sağol kuzum..senin doktoru deyemem şimdilik..bir kızımız burda bir doktor dedi bana onu araştırdım çok iyi yorumlar gördüm..ücret pahalı ama eşim diyor boş ver ücreti..umutum o doktora nedense
farketmez doktor, umudunu kaybetmede olucak ben inanıyorum

kuzum benim düzenli uykum, yemem, düzenli hiç bir şeyim yok, günlerle yemek yemeden dura bilirim yemeyi sevmiyorum))) bazı gğnler iştahım açılıyor, bazen hiç bir şey yiyesim gelmiyor, eşim zorla yediriyor
O zaman senin kesinlikle vitamin takviyesi alman şart. Sen biraz takviyelen bu ay bakalım.

Cnm bnde yumurtlama agrısı, akıntı faln hiç olmuyor, (acaba o yüzdenmi yumoşlarum kalitesiz, kımyasal oluyor)

Bn iğne vuruldum ama o gün, iğne zten pik gosterıyo bılıyosun

İnşallah yükseleni ve bilimum gezegenleri kova olur
Önümüzdeki aydan itibaren saldım çayıra mevlam kayıra usulü hiçbi şey takip etmeden denemeye başlasanız erken mi olur? Güzel ilerliyorsunuz ondan dedim. Gerçi sporla diyet de var. Hayırlı zamanda Allah nasip etsin inşallah hepimize

Mantıklı bende biliyorum ama ben sıfırdan başlayamam borç harç bitmiyor

Sigara bende de var canım hemde çok içiyorum stresten dolayı gerçekten engel mi acaba ben diger çocuklarımda da içiyordum ama çok rahat hamile kaldım galiba yaş faktörüde çok etkili hepsi birleşiyor işte

Ben artık kimseye gitmek bile istemiyorum bana diyor olamaz doğal yani kalsam bile kayb edicem
Ya ona ne bakıyorsun. Canım bak etrafımda çok fazla örnek verebileceğim hastalıklar gebelikler oldu. Sen canını sıkma umudunu kaybetme başka bir doktorla yoluna devam et.
Ben aralıkta Kayseri’nin en iyi doktorlarından birine gittim. Çikolata kistime bu tümör bunu hemen almam lazım dedi kan testi bile yapmadan. Almazsam gebe kalamazsın dedi halbuki ben o kist varken hamile kalmıştım. Çıktım hüngür hüngür ağladım. Başka kaç tane daha doktora gittim. Bir çok tahlil yaptırdım çikolata kisti olduğuna emin olduk. Artık adam para için mi yoksa daha önce yaşadığım problemden dolayı açıp rahmime bakmak için mi ameliyat etmek istedi bilmiyorum. Adında en iyi doktor ama. Hiç umrunda olmasın o doktorun söyledikleri. Her şey çok çok güzel olacak inanıyorum ben. Sen de al şu inofoliclerden görsün bakalım yumoşlar nasıl büyüyor

O zaman senin kesinlikle vitamin takviyesi alman şart. Sen biraz takviyelen bu ay bakalım.
bu ay magnezium, folic asit, d vitamini içiyorum, bi de hatırladıkca inositolumu içiyorum, sigarayı da bırakmaya çalışcam, bence benim en büyük engelim sigara ve stres, ta bekarken kan chekup yaptırınca bana sigara içme dediler, benim orak hücre anemi ve telasami taşıyıcılığım var, kan hücrelerim oksijen alamıyor, sigara daha da oksijensiz bırakıyormuş kan hücrelerimi, böyle bir şey demişlerdi

Nasıl ağladım önünde hiç umursamadı bile..tutamadım kendimi malesef .hep taktı benim sözüme yok bana diyemezsin ben kaç senelik doktorum ve s.Memlekete gitsem bile eşim yanımda olmalı..tek nasıl yapıcam cocuğu

Pikin güzelliği peki. Pik mi yoksa değil mi şüphesine yer vermeyecek şekilde güzel pik.
Aynen cnm
Köydeydık o gce
Dışarda düğn vardı dondumm, dondum, öldüm kasık agrsından. Üşüttüm

O gce istanbula dönduk gce eve geldık
Dedim artık teste başlıyım
Bı yaptım pik, sonra tabi o gce ve 36 saat arayla 2 kez daha ilişki oldu

Eklentiler

• IMG_20230522_001122.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…