2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bende yumoşlar büyüyor güzelce kendi bile hep dedi tam istediğim gibi ama işte hamile kalıyorum embriyo kaliteli olmuyor..onu aradan kaldırmak lazım bende..kalkmıyorsa doğal yolla bilmiyorum nasıl olucak

beyons canım sen naptın gittin mi doktora
tatlım az önce cıktım bende detaylı muayene oldum küçük bi miyomum varmış ama engel degil dedi yumartalarım gayet iyi dedi bu ay sana bişey vermicem sadece folikasit kullan dedi bende inofolic combi almıştım onu kullanacam istediği testler var onları yazdı adetken yap getir ona göre tedavi başlatacam oda olmazsa tüplerine de bakarız dedi ay cok iyi doktor buldum sonunda ay inş bu ay kendiliğinden gelir hamile olarak giderim yanına

canım gebeliğe engel olurmu reformer plates çok istiyorum bende ama şüpheden hiç birşeye başlayamıyorum

Valla şu an şeytan dürtüyor. Önümüzdeki ay başla diye, aklıma giriyorsun hemşire

En önemli günler çatlama etrafındaki günler tabi ama bir süre daha devam etmek gerek belki daha geç çatlamış olabilir
Oyyy oyyy hamile kalmaya çalışmak bi dert allahım keşke en ilk zamanda korunmasaydım ben bunun böyle zor olacağını bilmiyorum yaaa

Bilmiyorum resmen çöktüm..bende öyle düşünüyorum ama bana diyor yok kalsam bile hep kayb edicen..
Bunu nerden bilebilir nasıl bu cümleyi kurabilir. Bu cümleyi kuran bir doktor olabilir mi ya. Biz bir daha deneyeceğiz aynı parayı vereceğiz deseydin bak o zaman nasıl umut verici konuşurdu paragöz. canım sen aklıbaşında inançlı bir insansın rabbimin verdiği can için kim kaybedeceksin diyebilir.Böyle konuşan birine hiç güvenilir mi?

Boşver sen onu geride bırak üstünü kapat yeni başlangıçlara bakalım. Yeni doktor bulalım enerjisi yüksek pozitif güleryüzlü birisiyle görüş☺

Bilmiyorum resmen çöktüm..bende öyle düşünüyorum ama bana diyor yok kalsam bile hep kayb edicen..
Canım sen onların söylediklerine bakma duanı et umudunu hiç kesme inanmaj başarmanın yarısıdır bunu unutma kendini toparla 3 ay düzenli mfk al kullan olacak ben inanıyorum canım üzülme

En önemli günler çatlama etrafındaki günler tabi ama bir süre daha devam etmek gerek belki daha geç çatlamış olabilir
Pikten oncekı 3 gun ve pıkten sonrakı 3 gunu ful degerlendırdım ve bıraktm melısosum benartık pilim bitti çünkü strestenbakalım gerısı Allahın takdırı

ay ne zorluklarla yirim

Bende yumoşlar büyüyor güzelce kendi bile hep dedi tam istediğim gibi ama işte hamile kalıyorum embriyo kaliteli olmuyor..onu aradan kaldırmak lazım bende..kalkmıyorsa doğal yolla bilmiyorum nasıl olucak
Bunların hepsi bir sebep önce bunu kabullenmek gerekiyor. Ömrü olana hiç bir şey engel olamaz. Sen yine elinden geleni yapmaya devam et olacak çok yakında

Yaaa senin de iyi doktor bulamana çok çok sevindim İnşAllah bu ay hepimiz hamile kalırız her şey iyiymiş çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…