2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Belki önden bir ilaç kullanman gerekiyordur testleri ihmal etmeyin bence

İnşallah olur o belirtiler yaktı hepimizin başını yaktı

Ayyy kız ama benimki alerjik zaten burnumdan su akıyor zaten etki edermi acaba neyse dur bunada bakayım burnuma denemediğim şey kalmasın

Ya bu sigarayı nasıl bırakcaz bende bilmiyorum hiç yok arkadaş ben bırakmak istesemde o beni bırakmıyo

Demek ki canım bende pcos yok ama verdi Bu inositol kilo vermeye de yardımcı mıydı sanki öyle demiştin hamile kalana kadar bende 3 4 kilo eksilsem iyi olur
ben 44 kgdim, bu ilaca başladıkdan sonra 49- 50 e çıktım, 51bile gordum))) ama diğer vitaminlerden de ola bilir bilmiyorum onu, doktor zayıf olursan da hamile kalmak zor demişdi 48den aşagı inmemeye çalış dedi

Ben ovulasyonla denediğim aylar pikten sonra bırakmıştım burda bi hafta daha deneyin falan yazanları gördüğüm halde. Gerçekten bırakmamak lazım demek.
Evet kuzum ben de aynı hatayı yaptım. Doktorum kızdı hatta, "ilişkiye devam etmeliydin 1 hafta boyunca" dedi. Tabi bunu bana ilk muayne olduğum gün söylese bend e öyle davranırım. Doktorlarımızda eksik söylüyor bazen bir şeyleri.

Kizcelerim değerli anne ve anne adaylarım

Şimdi dün ovulasyon testim koyu çıktı ama kopkoyuda değil.

Dün akışkan beyaz uzayan akintim geldi

Eşim iş yemegindeydi bende İngilizce dersindeydim akşam perişan haldeydik değerlendiremedi

Bu sabah 6 da kalktık degerlendirdik

Arastirmistim unuttum o uzayan akintidan sonra kaç gün önemliydi

Ben gebeligimde Dr a yumurta takibi yaptirmistim doktor yumurtan çatlamış dene yine de demişti denemistim o ay hamile kalmıştım ilerlemedi nasip o ayrı

Ama hatirlayamadim uzayan akıntı ve sonrasını bilen aydinlatabilir mi

Ovulasyon testim bitti bu arada geç çıkıyorum nöbetçi eczane gezmek istemiyorum

Akşam iş çıkışı kızlarla buluşacağız bu arada ondan nöbetçi eczane uğraşamam yanımda olacaklar

Canım sen hamile değil misin imzanda öyle yazıyor

O kısma geçtim ben de bakalım biraz daha devam edelim
Siz bu ay denemiyorsunuz galiba değil mi? Nick in kova annesi gibi geliyor bana ama. 6.hissim güçlü de değildir gerçi

Demek ki canım bende pcos yok ama verdi Bu inositol kilo vermeye de yardımcı mıydı sanki öyle demiştin hamile kalana kadar bende 3 4 kilo eksilsem iyi olur
Evet vücuttaki yerleşmiş gitmeyen yağların kırılmasına yarıyormuş. Aslında vücutta daha fazla yararlı hücrenin işlevini yerine getirmesini sağlıyor. Hücrelerin birbiri arasındaki mesajlaşmasına yardımcı oluyor dedi doktor. Sadece içerken sıkıntı yaşıyorum tadı çok fena. Ben de şöyle yöntem buldum. 1 bardak suya tam 1 bardak su katmıyorum, yarısına kadar su katıp iyice karıştırıp shot atıyorum. Üstüne su içiyorum biraz daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…