2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya ona ne bakıyorsun. Canım bak etrafımda çok fazla örnek verebileceğim hastalıklar gebelikler oldu. Sen canını sıkma umudunu kaybetme başka bir doktorla yoluna devam et.
Ben aralıkta Kayseri’nin en iyi doktorlarından birine gittim. Çikolata kistime bu tümör bunu hemen almam lazım dedi kan testi bile yapmadan. Almazsam gebe kalamazsın dedi halbuki ben o kist varken hamile kalmıştım. Çıktım hüngür hüngür ağladım. Başka kaç tane daha doktora gittim. Bir çok tahlil yaptırdım çikolata kisti olduğuna emin olduk. Artık adam para için mi yoksa daha önce yaşadığım problemden dolayı açıp rahmime bakmak için mi ameliyat etmek istedi bilmiyorum. Adında en iyi doktor ama. Hiç umrunda olmasın o doktorun söyledikleri. Her şey çok çok güzel olacak inanıyorum ben. Sen de al şu inofoliclerden görsün bakalım yumoşlar nasıl büyüyor
Bende yumoşlar büyüyor güzelce kendi bile hep dedi tam istediğim gibi ama işte hamile kalıyorum embriyo kaliteli olmuyor..onu aradan kaldırmak lazım bende..kalkmıyorsa doğal yolla bilmiyorum nasıl olucak

beyons beyons canım sen naptın gittin mi doktora ☺️
tatlım az önce cıktım bende detaylı muayene oldum küçük bi miyomum varmış ama engel degil dedi yumartalarım gayet iyi dedi bu ay sana bişey vermicem sadece folikasit kullan dedi bende inofolic combi almıştım onu kullanacam istediği testler var onları yazdı adetken yap getir ona göre tedavi başlatacam oda olmazsa tüplerine de bakarız dedi ay cok iyi doktor buldum sonunda ay inş bu ay kendiliğinden gelir hamile olarak giderim yanına 😍🙏

Ayyy ağzından öperim :KK70: Belki yükseleni Kova olur. Eşim ve annem Kova burcu. Daha dün konuşmasını yaptık bende oğlak burcuyum. Belki doğum tarihlerimize yakın olabilir diye. Ama o zaman daha çok beklemem gerekiyor :KK70:

Evet bu ay zorunlu moladayım. Geçen ay doktor kilo vereceksin başka yolu yok dedi ben de ya allah girdim bir yola. 170 boy ve 74 kilo başladım. Şu an 69 a düştüm 5 kilo verdim şükür. Hafta içi her gün 1 saat pilates dersim var. Baya sıkılaştım ve vücudum dinçleşti. 42 bedenle başladım şimdi 38 beden pantolonlarım olmaya başladı 🥳 Hedef 63 kilo. Önümde daha 6 kilom var. Tahminimce Temmuz sonuna kadar bu ilaca devam edicem ve spor ile diyete. Sonra Allah nasip ederse Ağustos ayında ilk denememizi yapıcaz.
canım gebeliğe engel olurmu reformer plates çok istiyorum bende ama şüpheden hiç birşeye başlayamıyorum

😂 İnşallah yükseleni ve bilimum gezegenleri kova olur😄
Önümüzdeki aydan itibaren saldım çayıra mevlam kayıra usulü hiçbi şey takip etmeden denemeye başlasanız erken mi olur?😄🤭 Güzel ilerliyorsunuz ondan dedim. Gerçi sporla diyet de var. Hayırlı zamanda Allah nasip etsin inşallah hepimize😊
Valla şu an şeytan dürtüyor. Önümüzdeki ay başla diye, aklıma giriyorsun hemşire 😂

En önemli günler çatlama etrafındaki günler tabi ama bir süre daha devam etmek gerek belki daha geç çatlamış olabilir ☺️
Oyyy oyyy hamile kalmaya çalışmak bi dert allahım keşke en ilk zamanda korunmasaydım ben bunun böyle zor olacağını bilmiyorum yaaa 😅

Bilmiyorum resmen çöktüm..bende öyle düşünüyorum ama bana diyor yok kalsam bile hep kayb edicen..
Bunu nerden bilebilir nasıl bu cümleyi kurabilir. Bu cümleyi kuran bir doktor olabilir mi ya. Biz bir daha deneyeceğiz aynı parayı vereceğiz deseydin bak o zaman nasıl umut verici konuşurdu paragöz. canım sen aklıbaşında inançlı bir insansın rabbimin verdiği can için kim kaybedeceksin diyebilir.Böyle konuşan birine hiç güvenilir mi?

Boşver sen onu geride bırak üstünü kapat yeni başlangıçlara bakalım. Yeni doktor bulalım enerjisi yüksek pozitif güleryüzlü birisiyle görüş☺

Bilmiyorum resmen çöktüm..bende öyle düşünüyorum ama bana diyor yok kalsam bile hep kayb edicen..
Canım sen onların söylediklerine bakma duanı et umudunu hiç kesme inanmaj başarmanın yarısıdır bunu unutma kendini toparla 3 ay düzenli mfk al kullan olacak ben inanıyorum canım üzülme ♥️♥️

En önemli günler çatlama etrafındaki günler tabi ama bir süre daha devam etmek gerek belki daha geç çatlamış olabilir ☺️
Pikten oncekı 3 gun ve pıkten sonrakı 3 gunu ful degerlendırdım ve bıraktm melısosum ben🥹🥹artık pilim bitti çünkü stresten😀bakalım gerısı Allahın takdırı

Aynen cnm
Köydeydık o gce
Dışarda düğn vardı dondumm, dondum,🥶 öldüm kasık agrsından. Üşüttüm

O gce istanbula dönduk gce eve geldık
Dedim artık teste başlıyım
Bı yaptım pik, sonra tabi o gce ve 36 saat arayla 2 kez daha ilişki oldu
ay ne zorluklarla yirim 😂

Bende yumoşlar büyüyor güzelce kendi bile hep dedi tam istediğim gibi ama işte hamile kalıyorum embriyo kaliteli olmuyor..onu aradan kaldırmak lazım bende..kalkmıyorsa doğal yolla bilmiyorum nasıl olucak
Bunların hepsi bir sebep önce bunu kabullenmek gerekiyor. Ömrü olana hiç bir şey engel olamaz. Sen yine elinden geleni yapmaya devam et olacak çok yakında ☺️

tatlım az önce cıktım bende detaylı muayene oldum küçük bi miyomum varmış ama engel degil dedi yumartalarım gayet iyi dedi bu ay sana bişey vermicem sadece folikasit kullan dedi bende inofolic combi almıştım onu kullanacam istediği testler var onları yazdı adetken yap getir ona göre tedavi başlatacam oda olmazsa tüplerine de bakarız dedi ay cok iyi doktor buldum sonunda ay inş bu ay kendiliğinden gelir hamile olarak giderim yanına 😍🙏
Yaaa senin de iyi doktor bulamana çok çok sevindim ☺️ İnşAllah bu ay hepimiz hamile kalırız 😍 her şey iyiymiş çok şükür 🤲🏻

X