2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

neden öyle dediki senin degerlerin normaldi ay bu dr anlamıyorum cidden

Olmamasına o kadar alıştım ki bir gün şans eseri olursa 3 aya falan kabullenirim Olmuyorsa nasip.. bazı şeyleri kabullenince süreç daha stressiz ilerliyormuş
Evet kabullenmek çok önemli Dilimizde kabullendiğimiz şeyleri gönlümüzde de kabullenebiliriz İnşAllah
Bu ay hamile kalıp o sürprizi yaşarsın İnşAllah

Merhaba kızlar aranızda yeniyim 2yıldır evliyim ve 2yıldır hiç korunmadık ama maalesef sağlıklı bir gebelik yaşamadım geçen sene Nisan ayında bir kimyasal ve haziranda bir dış gebelik tecrübem var 2 aydır bir doktora başladım bana letu ve iğne önerdi geçen ayı bazı sebeplerden dolayı maalesef değerlendiremedik bu ay tekrar denedim dün çatlatma iğnemi oldum bugün itibari ile değerlendirmelere başlıycaz uzun zamandır takipteyim ama bu zor süreçte insan yanında heyecanını üzüntüsünü mutluluğunu paylaşacak birilerini arıyor birbirinize verdiğiniz güzel motivasyonlar çok hoşuma gitti bu süreçte kendiyle aynı duyguları yaşayan insanlarla yürümek iyi olur diye düşündüm hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun :)

canım gebeliğe engel olurmu reformer plates çok istiyorum bende ama şüpheden hiç birşeye başlayamıyorum
Aksine pilates çok faydalı. Ben gebelik olmayacağı için rahatça yapabiliyorum. Ama mesela hocamız şey diyor gebelik şüphesi olan varsa kayıt olmasın. Hani bebişe bir şey olur gibisine. Hamilelik pilatesi ayrıymış mesela. Hamile kalabilirsem ona da gidicem. Bence yürüyüş yapabilirsin şüphe duyduğun günlerde sadece. Ama diyelim regl oldun gebelik yok. Yumurtlama gününden 3-4 gün sonrasına kadar normal spor yapabilirsin bence. Zaten daha yerleşme falan olmuyor ya.

Yaaa senin de iyi doktor bulamana çok çok sevindim İnşAllah bu ay hepimiz hamile kalırız her şey iyiymiş çok şükür
cok şükür canım aylardır kime gitsem bişey yok kendiliğinden olur yada cok istiyorsan git tüp yaptır dediler resmen başından savdılar korkarak gittim ama bu dr baya ilgilendi ben yaştan dolayı vakit kaybetmek istemediğimi dile getirince bu ay sadece folik asit kullan regl olunca testleri yaptır gel dedi ona tedavi uygulacak inş gerek kalmaz

İnşAllah sağlıkla kucağına alacağın gebelik nasip olur canım

İnşAllah sağlıkla kucağına alacağın gebelik nasip olur canım
Amin inşallah artık psikolojik olarak gerçekten bitik durumdaydım dış gebelik sürecim çok sancılı geçti neredeyse sol tüpü kaybediyordum bu 2 aydır yeni toparlandım hadi bismillah deyip başladım bakalım Allah gerçekten anneliği hak eden hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın

Aynı yolda ilerliyoruz Bende sadece inofolic kullanıp yumurta yeterince büyüyor mu diye bakacağız. Sende yumurta ölçümüne gidecek misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…