2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Zaten aklımdaydında canının sıkkın oldugunu bıldıgımden yazmamıstım kuzucum..🙏 evet bırak bu ay belkıde stresten kendımızı kastıgımızden olmuyodur.en guzel zamanda en guzel seylerın senın ıcın geleceggıne bızım ıcın gelecegıne emınım .laf olsun dıye degıl emınım yanı..
Belki de canım belki de. Ah nasıl kasmıcaz nasıl basarıcaz nasıl aklımızdan atıcaz bir başarabilsek…

Cnm bnde bitik vaziyetteyım
Haftaya yazlığa gdıyorum 3 ay yazlıktayım
Eşim 1.5 ay izinli ama parça parca kullanıyor o da denk gelırse

Salı gunu genetık teste randevu aldım bnde
Yaz sonuna sonuçlar anca çıkar
Noldu sana canım benim en son pozitif çıkmıştı testin ne kaçırdım

İyi ki varsın canım. Hepiniz iyi ki varsınız . Birbirimizi görmeden birbirimize böyle destek olmamız çok iyi geliyor. İnşallah iyi olur hepimiz için
Amiiin canım benim ☺️ Bunun birincisi ikincisi farketmiyor ki her çocukta yeni bir heyecan yeniden anne olma aşkı yaşıyor insan. İnşAllah nasip olur hepimize 🤲🏻🥰 o doğum sancılarına, kaybetme acılarına rağmen delicesine istememiz boşuna değil inanıyorum nasip olacak 😍

İnşallah kuzum ama sinirledim çok bozuk cidden. Yumurtlama günlerini de yakalamışım ama tutmamış yine. Asla isyan etmek değil amacım haşa. Ama sebebi olmayınca daha zor oluyor. 11 ay oldu. Her türlü hormon testi rahim filmi sperm testi iyi normal. Canım sıkılıyor. Allah’a sukur evladım var bir tane çok şükür nolur yanlış anlamayın beni böyle şükürsüz gibi olmak görünmek istemiyorum. Ama oğluma kardeş olsun istiyorum çok istiyorum . Bebişin olsun istiyorum. İstiyorum😭😭
Kimse seni asla yanlış anlamaz. Benim de 1 yıl oldu. Geçen sene Haziran ayında karar vermiştim hamile kalmak için. Bir kere bile tutmadı :) Yumurtlayamıyorum maalesef her ay ben de. Napalım, hakkımızda hayırlısı hepimizin. Bazen oluyor öyle sanki dayanacak gücün kalmıyor gibi. Yalnız değilsin ❤️ Ayrıca her evlat ve her gebeliğin tadı ayrıdır, istemek suç değil. En doğal hakkın. Şükürsüzlükle hiç bir ilgisi yok.

Allahım tez zamanda isteyen herkese versin inşallah. Benden sonra hamile kalan 2 arkadaşımdan biri 2 hafta sonra doğuruyor. Diğeri nasipse Eylül ayında. İnsan böyle şeyler gördükçe de tuhaf oluyor. Ama dediğim gibi yapıcak bir şey yok. Nefes alıyoruz, sağlığımız yerinde, sevdiklerimiz yanımızda. Gerisi Allah'a kalıyor. Kimisi 1 gece ilişki yaşıyor hamile kalıyor. Bizim de sınavımız bu demek bu dünyada.

Amin canım amin ne yapalım moral bozuluyor işte elde olmadan. 33 yaşına girdim canım akıyor zaman 11 aydır deniyorum 1 yaş gitti bile.
Benim de 34 yaşım. Çok iyi anlıyorum seni emin ol. Annem ve anneannem 38 den sonra menapoza girmişler. Irsi bir durum da var. En son 6 ay regl olamadım mesela. İlaç kullanmadan regl olamıyorum. Her ay yumurtlayamıyorum. Olsun, Allah bu günümüzü aratmasın 😊

İnşallah kuzum ama sinirledim çok bozuk cidden. Yumurtlama günlerini de yakalamışım ama tutmamış yine. Asla isyan etmek değil amacım haşa. Ama sebebi olmayınca daha zor oluyor. 11 ay oldu. Her türlü hormon testi rahim filmi sperm testi iyi normal. Canım sıkılıyor. Allah’a sukur evladım var bir tane çok şükür nolur yanlış anlamayın beni böyle şükürsüz gibi olmak görünmek istemiyorum. Ama oğluma kardeş olsun istiyorum çok istiyorum . Bebişin olsun istiyorum. İstiyorum😭😭
Canım evet isyan etmedigini biliyorum.1 seneyi gecti benim de her ay ha oldu ha olacak oldu mu olmadi mi derken o kadar cok seyi de erteledim ya da planlarimi degistirdim ki. Benzer duygular bana da carpip geciyor bazen o yüzden. Ama sonra diyorum ki kendi kendime sen bilmezsin Rabbim bilir neyin hayırlı neyin hayirsiz olacağını. Bir komsumuz vardı. Kızının kardesi olsun diye yillarca uğraştı. Dogan cocuk engelli oldu. Destek olsun diye yaptığı o çocuk ablasının en zayif noktasi oldu. O yüzden her seyin hayırlısı.. biz saglikla sihhatle hayirli olani isteyelim. Ama verir ama vermez.. bunca nimetlerle donatmisken bizi hic bir sekilde borçlu da degil zaten bize😊😊 isteyip istemedigimi bile bilmedigim bir şuurdayken saglikli bir kız cocugu nasip etti bana.. senin de tatli mi tatlı bir oğluşun var zaten halihazirda. Sukredecek cok seyimiz var oyle düşünelim😘

Kimse seni asla yanlış anlamaz. Benim de 1 yıl oldu. Geçen sene Haziran ayında karar vermiştim hamile kalmak için. Bir kere bile tutmadı :) Yumurtlayamıyorum maalesef her ay ben de. Napalım, hakkımızda hayırlısı hepimizin. Bazen oluyor öyle sanki dayanacak gücün kalmıyor gibi. Yalnız değilsin ❤️ Ayrıca her evlat ve her gebeliğin tadı ayrıdır, istemek suç değil. En doğal hakkın. Şükürsüzlükle hiç bir ilgisi yok.

Allahım tez zamanda isteyen herkese versin inşallah. Benden sonra hamile kalan 2 arkadaşımdan biri 2 hafta sonra doğuruyor. Diğeri nasipse Eylül ayında. İnsan böyle şeyler gördükçe de tuhaf oluyor. Ama dediğim gibi yapıcak bir şey yok. Nefes alıyoruz, sağlığımız yerinde, sevdiklerimiz yanımızda. Gerisi Allah'a kalıyor. Kimisi 1 gece ilişki yaşıyor hamile kalıyor. Bizim de sınavımız bu demek bu dünyada.
O kadar normal hisler ki.. aralıkta kaybımdan sonra bebekli arkadaşlarımla görüşmedim kıskançlıktan değil burukluktan içimden gelmedi hep gözlerim doldu ne yapayım kabul ettim hislerimi 🥲
Zaten üstünden 6 ay geçti öyle tekrar bebek denemeye karar verdik.. bu 6 ayda psikolojim kötüydü açıkçası..
Bir gece ilişki yaşayıp acaba hamile miyim ay ilaç alayım ay şunu yapayım diyenler oldu o kadar zor tuttum ki kendimi yani yumurtan bile yok belki yumurtlama da değilsin olsan bile belki kalamıyorsundur ya seni bu kadar doğurgan olduğuna inandıran neydi dememek için… 😅😅 bu hisler çok normal kabul ettim psikoloğa gittim o da bir süre uzak ol demişti kendimi başka şeylere verdim bu süreçte..

X