2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Belirtileriniz oldu mu acaba
Aslında her ay olan şeyler oldu sadece iki gün önce çok açık pembemsi ve kahverengi sürüntu şeklinde lekelenmem oldu bu sabah da biraz oldu
Lekelenmenin olduğu 12. Gün feci bi bas ağrısı göğüs hassasiyeti sinirlilik agresiflik yaşadım öyle tahmin ettim 🙈

Aslında her ay olan şeyler oldu sadece iki gün önce çok açık pembemsi ve kahverengi sürüntu şeklinde lekelenmem oldu bu sabah da biraz oldu
Lekelenmenin olduğu 12. Gün feci bi bas ağrısı göğüs hassasiyeti sinirlilik agresiflik yaşadım öyle tahmin ettim 🙈
Ay agresiflik, bazen ağlama atağı. Kadın olmak ne kadar zor. Erkeklerin hormonlar o kadar değişmeyince anlamıyorlar bizi🤣konu ne ara buraya geldi bilmiyorum :)

Ay agresiflik, bazen ağlama atağı. Kadın olmak ne kadar zor. Erkeklerin hormonlar o kadar değişmeyince anlamıyorlar bizi🤣konu ne ara buraya geldi bilmiyorum :)
Hiç anlamıyorlar ki 🤣 ama bizde neden bu kadar geriliyoruz hiç bilmiyorum sonradan bakınca kendi yaptıklarım bana çok saçma geliyor 🤣

Kızlar sizlerede fikir olsun dıye yazıyorum
Dünkü test beta 10du
Bugunki biraz daha silinmiş
Yarın adet olurum buyuk ıhtımal
Busefer 50 betayı bıle göremedim
Albi gebelik testi tavsiye ederım

Eklentiler

• IMG_20230606_084518.jpg
    IMG_20230606_084518.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 101
Kızlar yumurtlamadan sonra kaçıncı gün kanda çıkar sizce beta? 7 ya da 8.günüm bugün, negatif geldi kanda

X