2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eklentiler

• 16859944798227040999337696652906.jpg
    16859944798227040999337696652906.jpg
    118,3 KB · Görüntüleme: 52
Eşimde yoruldu bende her şey allahtan ama benim elimden başka birşey gelmez bu saatten sonra 🥺 sigara içiyorum onu da bırakıyorum azalttım
Canım nasıl azalttın bende bırakmak istiyorum tek tük yakıyorum bazen sterse engel olmak İçin onu içmek istemiyorum sma çoğu zaman tutamıyorum kendimi yardımcı olurmusun

Canım nasıl azalttın bende bırakmak istiyorum tek tük yakıyorum bazen sterse engel olmak İçin onu içmek istemiyorum sma çoğu zaman tutamıyorum kendimi yardımcı olurmusun
Benim hamile arkadaşım bebeğini öğrendiği gün bıçak gibi bırakmıştı. Sonrasında ara ara çok istedi ama içmedi. Vicdanen hiç rahat olamadı. O bebeğin yükü enteresan bir şey yaratıyor annede sanırım. İnşallah sen de bir anda bırakıverirsin. Azaltma olayı hiç de mantıklı değil çünkü. Kendini mental ve bedenen o ana hazır hissetmeden de olmaz. Bunun için belki sigarnaın zararlarına yönelik içerikler okuyup videolar izleyebilrisin.

Benim hamile arkadaşım bebeğini öğrendiği gün bıçak gibi bırakmıştı. Sonrasında ara ara çok istedi ama içmedi. Vicdanen hiç rahat olamadı. O bebeğin yükü enteresan bir şey yaratıyor annede sanırım. İnşallah sen de bir anda bırakıverirsin. Azaltma olayı hiç de mantıklı değil çünkü. Kendini mental ve bedenen o ana hazır hissetmeden de olmaz. Bunun için belki sigarnaın zararlarına yönelik içerikler okuyup videolar izleyebilrisin.
bende böyle oldu. ne zaman yumurta çatladı o gün bıraktım birkaç zararları ile alakalı video izledim düşündüm ve baktım bana hiçbir şekilde faydası yok belki 1.5 yıldır sırf bu illet yüzünden hamile kalamıyorum ben daha güçlüyüm dedim bıraktım bu süreçte birkaç kez istedi canım bir iki kere yaktım baktım bitiremiyorum bile sonra hiç içmedim. ne zaman canım istese bebek videoları izledim sigaranın zararlarını açıp okudum ve geçti

İzliyorum canım özellikle gebeliği nasıl etkilediğini . Aşırı derece bağımlı değilim ama eşim de kullanıyor ister istemez günde 4,5 içiyorum onu bile istemiyorum. 3 kimyasalım var çift çizgileri gördüğümde bende içememiştim korkudan ama baktım kimyasal dedi yine doktor üzüntüden yine bu zıkkıma sardım . 😵‍💫

Ben bu gidişle topik topik gezerim zaten canım merak etme. Gece sene temmuz tipiği ile başladım aha yakaladım bir sene oldu düşün. Seneye bir temmuz topiği daha görürüm bu gidişle. Ay sinirlerim çok bozuk
Canım böyle salma kendini ben gecen sene mart ayından beri buralardayım ve bir kere bile pozitif görmedim cocugum da yok senin bi tane var o duyguyu yaşadın, her ay yeniden başlıyoruz süreç hep sil baştan şanslısın ki güzel bi evladın var sakın yanlıs anlama amacım kıyas vs degil sadece bi kere bu duyguyu tatmıssın yine olmaması icin bi sebep yok, hiç tatmayanlar için bilsen ne kadar daha üzücü, hepimiz adına dua ediyorum allah herkese isteyene nasip etsin üzülme❤️

Canım böyle salma kendini ben gecen sene mart ayından beri buralardayım ve bir kere bile pozitif görmedim cocugum da yok senin bi tane var o duyguyu yaşadın, her ay yeniden başlıyoruz süreç hep sil baştan şanslısın ki güzel bi evladın var sakın yanlıs anlama amacım kıyas vs degil sadece bi kere bu duyguyu tatmıssın yine olmaması icin bi sebep yok, hiç tatmayanlar için bilsen ne kadar daha üzücü, hepimiz adına dua ediyorum allah herkese isteyene nasip etsin üzülme❤️
Onda da 15 ay sebepsiz olmamıştı canım olunca demiştim ki ikincide bu kadar kasmam çok şükür bir evladım var Allahım verdi. Onu da zamanı gelince elbette ki verir diye. Ama inan her biri ayrı heyecan oluyor her birinin isteği arzusu kendine özgü oluyor sen de beni yanlış anlama nolur o zaman diyordum artık rahat olurum asla kasmam diye ama olmuyor

Onda da 15 ay sebepsiz olmamıştı canım olunca demiştim ki ikincide bu kadar kasmam çok şükür bir evladım var Allahım verdi. Onu da zamanı gelince elbette ki verir diye. Ama inan her biri ayrı heyecan oluyor her birinin isteği arzusu kendine özgü oluyor sen de beni yanlış anlama nolur o zaman diyordum artık rahat olurum asla kasmam diye ama olmuyor
Ben de mayısta hsg cekildim tüplerim kapalıymıs ondan olmamıs bi senedir, heh dedim yumurtlamayıda yakaladım acıldı tam tutar yine tutmadı benim 😄😄 yani her ay yalancı cizgilere efekt yapmaktan gına geldi bana artık ama sadece sabrediyorum ve artık sanki o cizgiyi hic cift göremeyecekmisim gibi geliyor

Anlamıyorum mesela tüplerim acıldı yumurtladım rahmim temizlendi neden tutmadı mesela böyle olunca hic olmayacakmıs gibi hissediyorum cok yıpratıcı bi sürec

Yaaa canım hayırlı olsun Allah bizlere de görmeyi nasip etsin bu ay hamile olacağını hissetmiştim senin gruba ilk girisinden sen de beni hissediyor musun gebelerin hissi belki kuvvetli olur 🥰
Gerçekten mi çok mutlu ettiniz burası beni o kadar mutlu ve motive etti ki o kadar rahatlıyorum ki burdan yazınca çok teşekkür ederim❣️😊

X