2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kırmızı kartı yedim an itibari ile. Bana da çizik atabilirsiniz. Bu ay eşime söz verdim. Takip yapmayacağım. Ateş ovu hiçbirinin takibini yapmıcam. Yoruldum zaten artık. Akışına bırakıyorum. aynurland aynurland @Safransari @TASUU @Papatyamaviss @cnlrm imagination forever imagination forever @simurgggg @savascii @Tikabasa @Perlitik unuttuklarım varsa kusuruma bakmasınlar nolur. Canım yine sıkkın…
Kuzum sıkma canını, akışına bırak bakalım bu ay. Allahtan ümit kesilmez. Daha yaşlarımız genç. Olacak hayırlı bir vakitte inşallah. :KK200:

Kızlar adetime bir gün kala erken gebelik testim 🙈

Eklentiler

• D80A1417-DE72-46F6-98BD-082DEBC9B045.jpeg
    D80A1417-DE72-46F6-98BD-082DEBC9B045.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 76
B Buffalosos bebısm benım gogsum baya fena agrıyo yaa.bıde yumusacık hamur gıbı.daha bata 9-10 gun var sımdıden bu kadar agrıması tuhafıma gıttı,ne zaman beklentıye gırsem vucudum boyle yapıyor ya bana🤣

B Buffalosos bebısm benım gogsum baya fena agrıyo yaa.bıde yumusacık hamur gıbı.daha bata 9-10 gun var sımdıden bu kadar agrıması tuhafıma gıttı,ne zaman beklentıye gırsem vucudum boyle yapıyor ya bana🤣
Aynı çok ağrıyor göğsüm yumuşak ama dolgun dolgun oldu uçları baya hassas elleyince hafif acıyor 😅
Beklentiye girmek istemem ama önceki hamileliğimle apaynı şeyler hep

Aynı çok ağrıyor göğsüm yumuşak ama dolgun dolgun oldu uçları baya hassas elleyince hafif acıyor 😅
Beklentiye girmek istemem ama önceki hamileliğimle apaynı şeyler hep
Ayy vakıt gecmek bılmez sımdı😊😊🧸keske hemen bı test olsa ıkı gun sonra ogrenebılsek herseyın testını yapmıslar bunun yok🤣cok sınır bozucu😊ikimizde hamısızdır umarım🌸🌸

Ayy vakıt gecmek bılmez sımdı😊😊🧸keske hemen bı test olsa ıkı gun sonra ogrenebılsek herseyın testını yapmıslar bunun yok🤣cok sınır bozucu😊ikimizde hamısızdır umarım🌸🌸
Canımmmm❤️ senin yaş kaç ilk gebelik mi olcak yoksa var mı başka minnoş 🥰

Iste sanki daha koyu olmasi gerekirdi. Bat günüydü bugun bir de.. saglikla ilerleyecek gebeligin supheye yer vermeyecek sekilde koyulaştigini anlayacak kadar cok kimyasal geçirdim galiba😕 bisey cikmaz burdan biliyorum
İnsallah olumlu olacak bu sefer dualarımız seninle içini ferah tut bend bi kere kimyasal geçirdim çok üzücü bi durum 😔

Canımmmm❤️ senin yaş kaç ilk gebelik mi olcak yoksa var mı başka minnoş 🥰
Yaş yenı 33 oldum 20 gun once🌸😊 yok baska mınnosum kuzum daha önce bı dusuk dıs gebelık hıkayem var,sımdı Allah ızın verırse saglıklı bır mınnos ıstıyorum🥰🥰aralıktan berı korunmuyoruz şubat ve mayıs ayı bos gectı ama deprem ve hastalıktan dolayı

X