2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar çatlamıs mı sizce? Dün üç tane havuç yedim akşam

Eklentiler

• 059FF7F2-B2DC-4B66-85DA-70479CE64C94.jpeg
    186,4 KB · Görüntüleme: 86
Kızlar çatlamıs mı sizce? Dün üç tane havuç yedim akşam
Cnm testlerını sabah değil gece 10 gbi yap bnce
Bn oyle yapıyorum
Duruma göre gece ilişki oluyo mesela

Sen şimdi sabh yapıyon, akşam 10a kdr pikmi kalcak, silincekmı tereddut edersın
Bna sorarsan eger gce yap testlerını

Olabilir canım ovülasyon testi yapmış olsaydın daha net konuşurduk ama yumurtlamadan sonra kasık ağrıları devam edebiliyor.bir çoğumuzda oluyor
Bu ay bu şekilde bir denemek istedim uygulama üzerinden takip ederek ama olmazsa eğer önümüzdeki ay için ovülasyon testi alıp öyle takip edeceğim Rabbim çocuk isteyen herkese tez vakitte verir inşallah

En kısa zamanda beklenen güzel haberi almak nasip olsun kızlar sonucu güzel ama çok yıpratan bir süreç kaç aydır deniyorsunuz?
Kasımdan beri deniyorum.Sağlık problemlerimden dolayı hep bir engeller vardı. Çok şükür bu ay ilk kez sağlıklı olarak denedik ama olmadı.İnşAllah yakında nasip olur Sen kaç aydır düşünüyorsun

Nasıl tutuşturmuştun bizi bu testlerde çok şükür her şey yolunda devam etti

Kizlar sabahtan beri evin her turlu isine ugrasirken ve 6 yasindaki kizimin isteklerine yetisemezken telefonu elinde yatan kocama "2.cocuk benim neyime ise" diye soylendikten sonra hazirlanip bir tanidigimizin bebegine hediye bakayim diye girdigim e bebekte minicik esyalari görüp kendimden gecmeme ne diyorsunuz ruh halim çalkantılı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…