2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet kızlar bugunki maceram ise
Minibüse atlayıp 5 tane eczane gezdim 1 saat
Hepsinde artimed var
Daha önce frely aldgım eczaneyede gttım, ondada yok,
Albi dıye bi marka buldum aldım geldım, en azından artimed değil ama adam içindeki kasetler bunların hepsi aynı dedi sadece ambalajları ve isimleri farklı dedi
Neyse atladım geldım evin oraya ecopirin alim dedim, girdım eczaneye,
Dedim bna bi tane erken gebelik testi
Dedi abla ben sana sözz roll gebelik testi getirticem dedi
Ayy adam tanıdı beni

Off 4-5 gündür okadar yoruldumki
Okula koş, eczanelere koş bu stresle varsada tutunmaz zaten, kasık ağrım çok var

Nyse erken gebelik testini yapıcam brazdan,ya herro ya merro.
albi testede güvenmiyorum 4 tane aldım..
biraz idrar tutim bari..

Ay hadiiiiii hayırlı haberlerle gel

Ben elendim galiba test yapmadan leke gelmiş hadi senden güzel haberler gelecek inşallah test yapınca etiketle beni

Kızlar çok şükür Allah'ıma adete 6 gün var Ken kan verdim 6.63 2 gün sonra yine verdm 15.40 yavaş yavaş büyüyoruz Çarşamba adet günüm insllh bı sıkıntı olmaz erken öğrenmek çok korktu biraz beni insllh kimyasal olmaz Aralık ta geçirmiş tim geçen ay hormon testi yaptılar AMH değerim 0.46 di bana düşük aralığa kadar olmazsa aşılama olcak dendi hep dua ettim çok şükür duam kabul oldu darısı size olsun bu arada beta değerim 6.43 Ken ve adete 6 gün var Ken kaset teste çıktı oyzuden demeyin kaset teste çıkmaz diye bence erken gebelik testinden daha güvenilir ben erken gebelik testi hep silik görüyor dum kana koşuyordum sonrası hüsrandı ama şükürler olsun ki kaset test yanılmadi darısı size olsun

Hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Benim de yumurtlamanın ve ilişki üzerinden 8 gün geçti. Bat tarihimde 10 Haziran. Ne zaman kan versem çıkar?

Bu mücadelenin karşısında pozitif çıkması gerekiyor testlerin İnşAllah mutlu olacağın bir sonuç görürsün canım bekliyorum testini

Hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Benim de yumurtlamanın ve ilişki üzerinden 8 gün geçti. Bat tarihimde 10 Haziran. Ne zaman kan versem çıkar?
Çok teşekkür ederim kuzum adete 6 gün kala çıkıyor varsa benim 6.43 çıkmıştı adete 4.5 gün kala yapalirisin ama bazen geç döllenme de olabiliyor yinede ümidini kesme insllh hayırlı haberler alirsin

Cook heyecanlııı.. etiketle beni canimcim merakla bekliyorum

Testin var mi canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…