2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Cok güzel koyulasmis yaa🤩🤩 şüpheye hic yer vermeyecek sekilde.. anladim canim sabırsızlık gostermemeliyim demek ki😌 dünden bugüne hemen kopkoyu olmuyor👍 bat hangi gundu bu arada? Bir de onu sorsam? Nasil gidiyor bu arada kac haftalik oldu bebis? Cinsiyeti belli oldu mu🥰
Yumurtlamadan sonra 12-13 dıye yazdım ustune canım 15.gün bat günüydü o gün kan verdim sonra 17. Gün verdim 💓 o aralarda daha tonla test yapmıştım bide senın bata kaç gün var şuan ☺️ 21 haftalık olduk kızımla çok şükür kuzum 🤲🏼💜

Nasıl tutuşturmuştun bizi bu testlerde 😂 çok şükür her şey yolunda devam etti 😍
Çok şükür kuzum 🤲🏼 Sağlıkla kucağımıza almak da nasip olsun inşallah amin 🤲🏼🌸💜
Zaman nasıl da geçiyor ama dimi meloşum ☺️ Rabbim hayırlı ve en kısa zamanda burda bekleyen tüm arkadaşlarımıda nasip etsin inşallah 🤲🏼😍

Yumurtlamadan sonra 12-13 dıye yazdım ustune canım 15.gün bat günüydü o gün kan verdim sonra 17. Gün verdim 💓 o aralarda daha tonla test yapmıştım bide senın bata kaç gün var şuan ☺️ 21 haftalık olduk kızımla çok şükür kuzum 🤲🏼💜
Aa onlar tarihler degil o zaman.. tamam canim simdi anladim. Ben yumurtlamanin 13.gunundeyim bugun. yarin bat günü. Senin bat gunune gore koyuluk cok daha az benimkinde.. bekleyip göreceğiz bakalim hayirlisi artik😊😊 yaaa kiz cocuguu coook tatli oluyor🥰🥰 saglikla kucagina al insallah

Kizlar sabahtan beri evin her turlu isine ugrasirken ve 6 yasindaki kizimin isteklerine yetisemezken telefonu elinde yatan kocama "2.cocuk benim neyime ise" diye soylendikten sonra hazirlanip bir tanidigimizin bebegine hediye bakayim diye girdigim e bebekte minicik esyalari görüp kendimden gecmeme ne diyorsunuz🤣🤣🤣 ruh halim çalkantılı 😄😄
Ahahahah 😂 kararlılık diyince de sen 😂

Çok şükür kuzum 🤲🏼 Sağlıkla kucağımıza almak da nasip olsun inşallah amin 🤲🏼🌸💜
Zaman nasıl da geçiyor ama dimi meloşum ☺️ Rabbim hayırlı ve en kısa zamanda burda bekleyen tüm arkadaşlarımıda nasip etsin inşallah 🤲🏼😍
Amiiiin amin😍 sen bu sitenin hayratçısısın😂 ateş tablon ve test takibin nesilden nesile gidecek

Aa onlar tarihler degil o zaman.. tamam canim simdi anladim. Ben yumurtlamanin 13.gunundeyim bugun. yarin bat günü. Senin bat gunune gore koyuluk cok daha az benimkinde.. bekleyip göreceğiz bakalim hayirlisi artik😊😊 yaaa kiz cocuguu coook tatli oluyor🥰🥰 saglikla kucagina al insallah
Amin kuzucum amin 🤲🏼 Seninde sağlıkla büyüsün inşallah beklemiş testler bide bunlar oyle dusun ozellıkle mavı olanlar bekledıkce rengı oturuyo ☺️

Kızlar benimki ne zaman catlamis 28 sabah pik gördüm

Eklentiler

• IMG_20230603_141813.jpg
    IMG_20230603_141813.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 48
X