2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yaa insallah dedigin gibidir canim
Sende hiç adet ağrısı gibi ağrılar oluyor mu? Benim normal adet zamanı da ağrım çok olduğu için mi bilmiyorum iki gündür ağrı girip geçiyor. Ama bu gece o kadar şiddetli ağrı girdi ki kanama olacak sandım

Kizlar düşükten sonra aynı ay yumurtlama mümkün oluyor mu sizce yumurtlama olana kadar eşimi yanıma yaklaştırmak istemiyorum sizce bu ayı pas mı gecmeliyim yoksa hic beklemeyip anne olmak icin acele etmeye devam mı?

Rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin

Merhaba, SAT 17 Mayıs. Ovülasyon testi yapmadım 28-29 mayısta kasık ağrılarım oldu. Uygulamada da o 30 mayıs olarak gösteriyordu. 25 Mayıs - 29 Mayıs - 31 Mayıs - 1 Haziran tarihlerinde birlikteliğim oldu. Bugün kasıklarımda yine bir ağrı var, bugün mü çatlama oluyor yoksa tekrar bir çatlama mıdır?

Kendini hazır hissettiğin zaman dene bence canım. Psikolojik olarak hazır olmak önemli

Olabilir canım ovülasyon testi yapmış olsaydın daha net konuşurduk ama yumurtlamadan sonra kasık ağrıları devam edebiliyor.bir çoğumuzda oluyor

En kısa zamanda beklenen güzel haberi almak nasip olsun kızlar sonucu güzel ama çok yıpratan bir süreç kaç aydır deniyorsunuz?

Gayet güzel gidiyor endişelenme bat gününe kadar böyle oluyor testler değer çünkü ister istemez düşük bende kasımda kımyasal geçirip , ocak ayında tekrar hamıle kaldım ve bu sekılde test yaptım onlarıda boyle fotoğrafladım

Eklentiler

• D670BBFF-5B88-4B3E-B89C-963D68D2BDF0.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 122
Hem de nasil.. aslinda adetken benim karnim degil belim agrir ama bunda kasiklarda oluyir agri. Ozellikle 2 gun once sag tarafta o kadar oldu ki sag ayagimi once atamadim merdiven çıkarken

Bende bunun ekran görüntüsü var test yaptıkça açık bakıyorum

Hem de nasil.. aslinda adetken benim karnim degil belim agrir ama bunda kasiklarda oluyir agri. Ozellikle 2 gun once sag tarafta o kadar oldu ki sag ayagimi once atamadim merdiven çıkarken
Benim karnım ağrıyor ya dün geceki korkuttu böyle sanki biri tırnaklarını sürtüypr gibi

Cok güzel koyulasmis yaa şüpheye hic yer vermeyecek sekilde.. anladim canim sabırsızlık gostermemeliyim demek ki dünden bugüne hemen kopkoyu olmuyor bat hangi gundu bu arada? Bir de onu sorsam? Nasil gidiyor bu arada kac haftalik oldu bebis? Cinsiyeti belli oldu mu

Bence ayı bos gecme canim.. olup olmayacagini bilemeyiz.. ruhsal olarak hazir hissediyorsan denemelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…