2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çatlama iğnesi hariç 12. Günüm kızlar ama negatif maalesef. Kasık ağrısı bel ağrısı ayaklarımın üşümesi klasik geçen ayki adet belirtileri var. 2 aydır femara + çatlatma kullanıyorum 2 senedir korunmadan deniyoruz ama yok yoruldum artık 😢😢 beraber bebek düşündüğümüz arkadaş çoktaaan doğurdu kızı yürümeye başladı yaşına girdi o derece 😢😢
Bende aynu durumdayim ama benim femara ilk ayim

Sanki var gibi koyulasma ama bugun de emin olamıyorum ya.. kimyasal tecrubeleri travma yaratıyormuş insanda😔 bir taraftan diyorum ki daha bat bile gelmedi sakinleş, öbür taraftan bir ses surekli daha koyu olmalıydı olmadi bu diyor😕
Baya baya koyulaşmış hem de 🥰

Sanki var gibi koyulasma ama bugun de emin olamıyorum ya.. kimyasal tecrubeleri travma yaratıyormuş insanda😔 bir taraftan diyorum ki daha bat bile gelmedi sakinleş, öbür taraftan bir ses surekli daha koyu olmalıydı olmadi bu diyor😕
Cnm bnce bugun 13. Güne göre senin koyuluk fazla bıle 😄

Benim yarın 13.gun olacak, eger yaparsam, eger varsa bnde koyu çizgi gormk istıyorum
Hep çizgilerım çok siliklerde kaldı 🥺

Insallah canim🙏🙏 ilk gebeligimde ciddi göğüs hassasiyeti vardi. Bunda cok az.. hepsini birlestirince iyice paranoyağa bagladim sanirim🤔 bi tatile cikip 1 hafta 10 gun hic bisey dusunmemek lazim en iyisi🤣🤣 ne olcaksa o arada olsun
Her gebelikte aynı belirtiler olacak değil canım bu kez daha farklı demek ki ☺️

Cnm bnce bugun 13. Güne göre senin koyuluk fazla bıle 😄

Benim yarın 13.gun olacak, eger yaparsam, eger varsa bnde koyu çizgi gormk istıyorum
Hep çizgilerım çok siliklerde kaldı 🥺
Ahh en iyi ben bilirim o psikolojiyi😌😌 cok haklisin canim.. sana heyecanla yap et diyorum ama oyle hakli cumleler kuruyorsun ki bisey diyemiyorum👍

Bende hep.dayanamiyorum yapıyorum geçen ay ilk kez 5 gün geciktim cok umutlanmistim artik yapmama karari aldim
Evet test yapma bir bağımlılık 😄 cok da masum olmayan bir bağımlılık hem de.. insani bulutlarin üstüne de çıkarabiliyor. Yerin dibine de sokabiliyor duygusal açıdan 🤣🤣 insallah en hayırlı zamanda nasip olur hepimize

Ya bu çok güzel koyulaşıyor maşallah :KK200: :nazar:

X