2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kuzum sonda olsa başta ihtimal oluyor benim amcamın eşi mesela 8 aylık erken doğum yapmak zorunda kaldı bebek 1 hafta sonra vefat etti hastaneye gittiler özel kliniğe o doktor pıhtılaşma testi istemiş bunda da pıhtılaşma çıkmış doktor demiş senin bebeğinin 8 ay karnında yaşayabilmesi bir mucize
Çok şaşırtıcı ya😔 İnşAllah tekrar çocukları olmuştur

Canım bazen yönlendiriyor ama ben direk kendim randevu alıp gittim kendi kadın doğumcum özeldeydi o burada parayla yapabiliriz demişti ben işte üniversite hastanesine randevu alıp durumu anlattım testi öyle yaptılar
Anladım canım üni hastaneleri mi daha iyi sizce bu konuda şehir hastanelerimi 😐

Kadın doğumcu yönlendiriyormu bu konu hakkında benimde 3 kimyasalım var randevumu almam gerek doğrudan
Canım ben kadın doğum doktorumdan yönlendirme istedim bir kağıda istedigi testleri yazdı kaşesini bastı bende genetik laboratuvar a gittim o kağıdı gosterince direk kan alma birimine yönlendirdiler öncesinde randevu aldım ama labaratuvar bölümünde

Kızlar benim lekelenme kesildi 🤷‍♀️ test yaptım ilk idrar değil dışardaydım bişeyler yiyip içmiştim meraktan yaptım ondada bişey göremedim 😣

Eklentiler

• 3554BBB4-8875-48E4-AF2E-367874749CD9.jpeg
    3554BBB4-8875-48E4-AF2E-367874749CD9.jpeg
    127,9 KB · Görüntüleme: 72
  • 8D3E9E57-7C04-49DA-806E-55517B7042F8.jpeg
    8D3E9E57-7C04-49DA-806E-55517B7042F8.jpeg
    127,8 KB · Görüntüleme: 71
Canım ben kadın doğum doktorumdan yönlendirme istedim bir kağıda istedigi testleri yazdı kaşesini bastı bende genetik laboratuvar a gittim o kağıdı gosterince direk kan alma birimine yönlendirdiler öncesinde randevu aldım ama labaratuvar bölümünde
Benim doktorum şehir hastanesinde tüp bebek bölümünde onunla kontrollerimi sağlıyorum ama bu genetik testlerde pek güvenemiyorum şehir hastanesine çünkü çok kalabalık başları bir sürü insan önemsenmiyor yeterince . O yüzden sadece genetiğe randevu almak fakülteden yada üni hastanesinden daha mantıklı geliyor sanki🙄

Benim doktorum şehir hastanesinde tüp bebek bölümünde onunla kontrollerimi sağlıyorum ama bu genetik testlerde pek güvenemiyorum şehir hastanesine çünkü çok kalabalık başları bir sürü insan önemsenmiyor yeterince . O yüzden sadece genetiğe randevu almak fakülteden yada üni hastanesinden daha mantıklı geliyor sanki🙄
Sen bilirsin canım öyle de olur ben normal kimyasal için gitmiştim değer düşünce o sırada aklıma geldi istedim doktordan verdi oda

Sen bilirsin canım öyle de olur ben normal kimyasal için gitmiştim değer düşünce o sırada aklıma geldi istedim doktordan verdi oda
Çok yoruldum artık ya bu kimyasallardan bugün biri ile konuştum burdan oda 2 kimyasaldan sonra dış gebelik geçirmiş iyice korktum . Bünyem artık kaldırmıyor hasta oldum üzüntüden eşime belli etmemeye çalışırken 😵‍💫🤧

Canım bazen yönlendiriyor ama ben direk kendim randevu alıp gittim kendi kadın doğumcum özeldeydi o burada parayla yapabiliriz demişti ben işte üniversite hastanesine randevu alıp durumu anlattım testi öyle yaptılar
Canım üniversite hastanesinde hangi bölüme rabdevu aldın peki

Canım sende pai homozigot o doktor gerek yok derse direk başka doktora git bak ben 3 tane profla görüştüm hepsi öğrendiğin anda direk iğne başlıcaksın dedi ama 1 tane dengesiz gerek yok demişti ben onu dikkate alıp peşine düşmeseydim allah korusun sonucu düşünmek istemiyorum. Mesela burda Mervenur277 Mervenur277 da testini bana atmıştı doktoru iğneye gerek yok demiş ama bence vardı içim rahat etmedi benim uyarmadan başka doktora mutlaka danışmasını istedim başka doktorlarada sormuş onlarda direk iğne demiş sende tek doktorla kalma lütfen
Çok teşekkür ederim canım ya diğer testim de çıksın gidiceö başka doktora valla iyiki varsınız🙏🏼
Canım normal insanlara göre tabiki pıhtı atma riskimiz daha fazla ama şimdilik genciz yaşlanıncada belki en fazla günlük rutinimizde coraspirin sürekli olur başkada bir sorun yok 😂
Hayırlısı artık😂
Ah bu anneler benim annem de bana böyle davranıyor 😂😂
Sorma ya vallahi😂

kuzum nacizane tavsiyem kelimelerin cümlelerin cok önemi var kisisel gelişimle ilgilendiğim için misal senin nick altına yazdıgın yazı direkt olumsuzluk barındırıyor değiştirmeyi düsünebilirsin güzel cümlelerkuralım güzel düsünelim ne düsünürken konusursak onu cekiyoruz :KK51:
Teşekkür ederim değiştiricem 😍

X