2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Allah nasip ederse İnşallah🤲🤲
Benim ilk olacak inşallah nasip olursa bu bebeğimden sonra da bir tane daha isterim 🙏🏻 3’ü bile isterim 🙈 kalabalık kardeşlere hep imrendim tek çocuktum kardeşim ben 17 yaşındayken doğdu :/ yalnız büyüdüm içimde çok kaldı

Benim ilk olacak inşallah nasip olursa bu bebeğimden sonra da bir tane daha isterim 🙏🏻 3’ü bile isterim 🙈 kalabalık kardeşlere hep imrendim tek çocuktum kardeşim ben 17 yaşındayken doğdu :/ yalnız büyüdüm içimde çok kaldı
Hadi inşallah Allah hepimizin gönlüne göre versin. Benim de olursa ilk çocuğum olacak. :dua:

S simurgggg
Cnm yarın test yapacak ben kaldım bılıyosun amma velakin çok sınır oldum
Eve geldım şimdi
6 tane eczane gezdım
Roll gebelık testi bitmiş, hepsınde sadece artimed var
Erkn gebelık testi asla almam zaten
3 adet alıp eger varsa, 2 gunde 1 koyulaşma takıp edecektım

Sonra esımı aradım dedm bna duzgun test bul 😄
İşim var alamam dedi, ben anlamam dedi
Acele etme p. Tesi al yap test dedi (aslında mantıklı)
Pazartesıye kdr beklesemmi?
Ya da yarın uzaktaki başka eczanelere gdıp, eczane eczane dolaşıp...
Pazar sabahı yapim testi
Bat 5 gün var

S simurgggg
Eve geldım şimdi
6 tane eczane gezdım

Pazar sabahı yapim testi
Bat 5 gün var
Ben aceleci ve sabırsız biri olarak muhtemelen çıkıp başka eczaneden alırdım 😅 ama şey de mantıklı tr..dyol dan ucuz fiyata toplu almakta mantıklı pazartesi gelir zaten bugün sipariş versen

S simurgggg
Eve geldım şimdi
6 tane eczane gezdım

Pazar sabahı yapim testi
Bat 5 gün var
Eğer varda her türlü çıkar silik değilde koyu bir pembelik görmek tatmin edici oluyor 😍 5 gün varmış beklenebilir 💐

S simurgggg
Eve geldım şimdi
6 tane eczane gezdım

Pazar sabahı yapim testi
Bat 5 gün var
Canim sanssizlik olmus ama belki de boylesi daha hayırlıdır uzulme hemen. Test bir batak sonucta biliyorsun kan vermenin baska bir formu🤣🤣 bu sefer de stresin koyulasacak mi koyulasmayacak mi.. bence sabredebilirsen pazartesiyi bekle daha kesin sonuc olur hem ki ben sende o sabrı görür gibiyim🤩

Eğer varda her türlü çıkar silik değilde koyu bir pembelik görmek tatmin edici oluyor 😍 5 gün varmış beklenebilir 💐
Yarın çatlamanın 12. Günü yapacaktım ama yok olmadı
Aslında 2 kımyasalımdada çok test yaptım
Koyulaşma olmadı, 1 hafta sabit kaldı silik çizgi.
Koyu çizgi görmek bnde cok isterim
Hiç koyulmadı hep silik gordum🥺

S simurgggg
Eve geldım şimdi
6 tane eczane gezdım

Pazar sabahı yapim testi
Bat 5 gün var
Dayanabilirsen pazartesi yap canım ☺️

Hafif bir çizgi var gibi duruyor ben mi yanlış görüyorum

Ben eger hemen çıktıysa görüyorum canım

Kuzucum sinirinin bozulmasını oyle ıyı anlıyorum kı..ama işte napalım elden bısey gelmıyor Allahın takdırı ne zaman geleceklerı varsa o zaman gelecekler🙏🙏🌸🌸yapma o zaman test adetın gecerse kan verırsın.kendıne ogluna vakıt ayır..belkıde bızım hatamız fazla takıp etmek zaten.Saglıklı mutlu olalımda olur kısmetımızde varsa sakın uzulme💕💕💕

tatlım hepimiz aynı durumdayız üzme kendini sabah bende kötüydüm ama şimdi bu ay neler yapsam diye düşünüyorum çok şükür bak bi evladın var bi hamilelik gecirmişsin bu demektirki yine olacaktır sadece zamanı gelmemiştir biraz oluruna bırak istersen bende 9 ay oluyor hala bi hamilelik bile oluşmadı ama çabam bitmedi cıkmayan candan umut kesilmezmiş olacak ınanıyorum inşallah umudumu kaybetmem diye dua ediyorum artık🙏

Haklısn canım insan yoruluyor ama hayırlısı olsun İnşAllah 🤲🏻 Çok şükür hayatımızda bir çok şey yolunda bu konuda da biraz çaba göstermemiz gerekiyor demek ki
Ya umutlanmayayım umutlanmayayım diyorum zorla umutlandıracak bir şeyler oluyor ya. Sizler sabah gördüm hafif dediniz ya ben baktığımda göremedim sonra sinirden ayna önüne koydum çıktım okula gittim geldim baktım ve orada kuruma çizgisine benzer çizgi oluştuğunu gördüm belli belirsiz. Ve aslında ben Salı gününden beri test yapıyorum dayanamadığım için bu ay. Çok sabırsızım bu ay. Salıdan beri hiçbir şey çıkmamıştı. Kuruma çizgisi dahil çıkmadı. Laboquick test beni hiç yanıltmadı normalde bu zamana kadar. Of bilmiyorum of Papatyamaviss Papatyamaviss

Eklentiler

• IMG_5767.jpeg
    IMG_5767.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG_5765.jpeg
    IMG_5765.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 93
Ya umutlanmayayım umutlanmayayım diyorum zorla umutlandıracak bir şeyler oluyor ya. Sizler sabah gördüm hafif dediniz ya ben baktığımda göremedim sonra sinirden ayna önüne koydum çıktım okula gittim geldim baktım ve orada kuruma çizgisine benzer çizgi oluştuğunu gördüm belli belirsiz. Ve aslında ben Salı gününden beri test yapıyorum dayanamadığım için bu ay. Çok sabırsızım bu ay. Salıdan beri hiçbir şey çıkmamıştı. Kuruma çizgisi dahil çıkmadı. Laboquick test beni hiç yanıltmadı normalde bu zamana kadar. Of bilmiyorum of Papatyamaviss Papatyamaviss
Pozitif olmasını o kadar çok istiyorum ki. Günlerdir aynı durumdayım ama testlerin bu hali bizi oyalamaktan ve yormaktan başka bir şey yapmıyor. Bekletmeden atmak gözünün önünde tutmamak en iyisi canım

Canim sanssizlik olmus ama belki de boylesi daha hayırlıdır uzulme hemen. Test bir batak sonucta biliyorsun kan vermenin baska bir formu🤣🤣 bu sefer de stresin koyulasacak mi koyulasmayacak mi.. bence sabredebilirsen pazartesiyi bekle daha kesin sonuc olur hem ki ben sende o sabrı görür gibiyim🤩
Yavrum o sabır Bn de çok yokta ama olmalı 😄
Kımyasallardan sonra akıllandık bılıyosun
Test batagı fena bişy bılıyorum, gce yarısı nöbetçi eczane bulup yağmurda dolaşmışlığım var, eşim çok kızmıştı

Pozitif olmasını o kadar çok istiyorum ki. Günlerdir aynı durumdayım ama testlerin bu hali bizi oyalamaktan ve yormaktan başka bir şey yapmıyor. Bekletmeden atmak gözünün önünde tutmamak en iyisi canım
Günlerdir yapıyorum hiç çıkmamıştı kuruma çizgisi. Bugün çıkınca yine ah ah umutlara kapıldım 😢 haklısın canım işte insan umutlanmaya yer arıyor 🥹😢

X