2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya umutlanmayayım umutlanmayayım diyorum zorla umutlandıracak bir şeyler oluyor ya. Sizler sabah gördüm hafif dediniz ya ben baktığımda göremedim sonra sinirden ayna önüne koydum çıktım okula gittim geldim baktım ve orada kuruma çizgisine benzer çizgi oluştuğunu gördüm belli belirsiz. Ve aslında ben Salı gününden beri test yapıyorum dayanamadığım için bu ay. Çok sabırsızım bu ay. Salıdan beri hiçbir şey çıkmamıştı. Kuruma çizgisi dahil çıkmadı. Laboquick test beni hiç yanıltmadı normalde bu zamana kadar. Of bilmiyorum of @Papatyamaviss
Ay evet sabahki gölge olan yer çok daha belirmiş.

Günlerdir yapıyorum hiç çıkmamıştı kuruma çizgisi. Bugün çıkınca yine ah ah umutlara kapıldım 😢 haklısın canım işte insan umutlanmaya yer arıyor 🥹😢
Aynen öyle ufacık bir ihtimale çok ihtiyacımız var. İnşAllah dediğin gibidir geç belli ediyordur kendini 🤲🏻 Eğer öyle değilse bile umudunu kaybetme canım bu ay olmazsa öbür ay☺️ Senin bebişler nazlı nazlı geliyor biliyorsun bence az kaldı vazgeçip küstürme çocuğu ☺️

Ya umutlanmayayım umutlanmayayım diyorum zorla umutlandıracak bir şeyler oluyor ya. Sizler sabah gördüm hafif dediniz ya ben baktığımda göremedim sonra sinirden ayna önüne koydum çıktım okula gittim geldim baktım ve orada kuruma çizgisine benzer çizgi oluştuğunu gördüm belli belirsiz. Ve aslında ben Salı gününden beri test yapıyorum dayanamadığım için bu ay. Çok sabırsızım bu ay. Salıdan beri hiçbir şey çıkmamıştı. Kuruma çizgisi dahil çıkmadı. Laboquick test beni hiç yanıltmadı normalde bu zamana kadar. Of bilmiyorum of @Papatyamaviss
Canim ben gormemistim testini.. ama ilk bakista gordum sabah yok diyerek attigin testte. Belli olmaz ya benim de gruba ilk attigim testte nerdeyse hic bisey gorunmuyordu. Simdi daha belirginlesti gibi sanki.. umut her sey😊

Canim ben gormemistim testini.. ama ilk bakista gordum sabah yok diyerek attigin testte. Belli olmaz ya benim de gruba ilk attigim testte nerdeyse hic bisey gorunmuyordu. Simdi daha belirginlesti gibi sanki.. umut her sey😊
umut fakirin ekmeği diyorlar ya sonradan çıkan o çizgi bile umutlandırıyor işte her ne kadar umutlanmıyorum yok desem de🥹🥺🥺 ne diyeyim Allahım hayırlısını nasip etsin inşallah ya

Eklentiler

• 20230602_185708.jpg
    20230602_185708.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 77
Aynen öyle ufacık bir ihtimale çok ihtiyacımız var. İnşAllah dediğin gibidir geç belli ediyordur kendini 🤲🏻 Eğer öyle değilse bile umudunu kaybetme canım bu ay olmazsa öbür ay☺️ Senin bebişler nazlı nazlı geliyor biliyorsun bence az kaldı vazgeçip küstürme çocuğu ☺️
İnşallah kuzum Allah razı oldun desteğin için Rabbim senin de gönlüne göre versin inşallah 🤲🏻

Yaşın çok küçük canım ne edicen tüp bebeği birde sen hamile kalıyorsun bekle olucak..ben bu yaşta bile vazgeçtim tüp bebekten..ordada kimyasal dışgebelik her şey oluyor malesef
Yaşın çok küçük canım ne edicen tüp bebeği birde sen hamile kalıyorsun bekle olucak..ben bu yaşta bile vazgeçtim tüp bebekten..ordada kimyasal dışgebelik her şey oluyor malesef
Kafamda her ihtimali değerlendirip en kötüye kadar alıştırmam lazım yoksa karşıma kötğ bişey çıkınca kendimi yerden yere vuruyorum üzüntüden 😂

Kızlar yumurta 2 buçuk gündür pik normal bir durum mu sizce 😨 kafam karıştı şimdi yine test yaptım pik hala kopkoyu
Yarın çatlaması lazım artık heralde catlamayan yumurta olur mu ya ben çatladım

Bu marka kuruma çizgisi de çıkarmıyor bildiğim kadarıyla. Test denemek istemiyorsanız regl gecikmesini bekleyin. Bebiş sizledir inşallah 💓

O test duruyor mu?
Evet canım ama geçen yıl nisan ayında olmuştu bu o zaman çekmiştim atayım sana da en fazla 40 a kadar yükseldi değer 10 la öğrendim sonra adet oldum zaten oda kimyasaldı

Eklentiler

• 80F385C1-7ADE-467F-87D5-253B93559517.jpeg
    80F385C1-7ADE-467F-87D5-253B93559517.jpeg
    67 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar yumurta 2 buçuk gündür pik normal bir durum mu sizce 😨 kafam karıştı şimdi yine test yaptım pik hala kopkoyu
Yarın çatlaması lazım artık heralde catlamayan yumurta olur mu ya ben çatladım
Benim de bu ay böyle oldu 4 tane havuç yedim o gece çatladı

Bu marka kuruma çizgisi de çıkarmıyor bildiğim kadarıyla. Test denemek istemiyorsanız regl gecikmesini bekleyin. Bebiş sizledir inşallah 💓
Ya evet ben oğlumu bu marka ile öğrendim o zaman da 15 ay boyunca laboquick test kullanmıştım bir tane bile kuruma çizgisine rastlamamıştım. Olursa da nadir oluyordur o da gelir beni bulur kesin😂 neyse işte umut fakirin ekmeği. O güzel yürekten duanız için çok teşekkür ederim inşallah vardır diyeyim🤲🏻🤲🏻♥️

X