2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ben ovu testiyle hiç denemedim ya belki varken koyu gösteriyor.Ama mesela bende artimed varsa gösterir yani
Geçen ay lh da silikti çıkmamıştı ama bu ay koyu çıktı lh hormonum sanırım 2.ye yumurtlama oluyor regliye girmeden yarımda ikinci idrarla denerim lh bak bu testimde reglime 6 gün varken yapmıştım onda da silik çıktı koyulaşması gerekiyordu şimdiye

Eklentiler

• Screenshot_20230601_154600_com.whatsapp.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 65
Aynen ben çok yaşadım ayda 2 defa yumurtlama oluyor yeniden koyulaşma çok gördüm..

ben yapıcamda, adet sancısı hissettim şuan bilemiyorum, vajinal sızlama var, ya yeminle hep mutluluğum elimde kalıyor galiba
Hepsi gebelik belirtisi de olabilir. Regl agrisiyla benzer sonucta belirtiler cok kisi oyle yazdi. Ben de oyle biliyorum. Hatta bende de var cokca ama moralimi bozmuyorum. Bu ay umutluyum insallah

ben yapıcamda, adet sancısı hissettim şuan bilemiyorum, vajinal sızlama var, ya yeminle hep mutluluğum elimde kalıyor galiba
Canım benim dün sabah öyle oldu sonra geçti bugün öğlen uzun süre oldu kesin adet oldum dedim baktım yok. Bence rahim kalınlaşıyor önceden hamile kalanlar regl zamanı normal bu ağrılar demişti

Aynen ben çok yaşadım ayda 2 defa yumurtlama oluyor yeniden koyulaşma çok gördüm..
Bu geçen ayın lhı mesela bu ay 2 kere oluyor demekki hayırlısı olsun ya senide darladım helal et hakkını

Eklentiler

• Screenshot_20230601_155429_com.whatsapp.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…