2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

çok kötü duyguymuş, rahimde gıdıklanma tarzı bir şey var mı sende?ara ara sanki bi nokta qıdıklanıyor sızı gibi
O bende de var, tek noktaya kaşınma hissi oluyor :KK76: eğer gebe olmayı kafaya çok takarsan vücut gebeliğin tüm belirtilerini yaşatıyormuş acaba ondan mı ki diyorum, çünkü kan testinde negatifim, belki pozitife döner diye bekliyorum hala, bu kadar belirti psikolojik olamaz olamamalı :kızgın::duduk:

O bende de var, tek noktaya kaşınma hissi oluyor :KK76: eğer gebe olmayı kafaya çok takarsan vücut gebeliğin tüm belirtilerini yaşatıyormuş acaba ondan mı ki diyorum, çünkü kan testinde negatifim, belki pozitife döner diye bekliyorum hala, bu kadar belirti psikolojik olamaz olamamalı :kızgın::duduk:
ben bu ay tutmadığını düşünüyordum hiç o psikolojiye girmedim, hem yumurtlama akıntısı görmedim, belirti falan da olmadı, bide doktorun dediği saatleri değerlendiremedik, saat 10 da değerlendirin demişdi biz gece yaptık, hatta küfür ettim yine olmadı diye, yine de kan testi vermeden inanmıyorum kafam karıştı )))

X