💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ay hiç sorma icmidekini söyledin vala damadını alsın iç guveysi dediğin gibi hiç cikmiyorlar zaten burdan benim ki kayın peder seksene dayandı kayan yetmislerde heralde
Yav insanlara eziyet olacaklarına gitsinler huzur evine büyük konuşmayı nasip etmesin yaradan ama eğerki ben yaşlanırsam beni göndersinler huzur evine insanlara yük olmaktan nefret ederim

Lh testını hcg testtı sanmaaamm pekııı bıanda cok sevınmıstım.daha bata cok varmıs bebısm beklemede kalalım.sana pazar gunu eslık ederım test yapmakta
Alemsin valla bende HCG testine bakıyorum bakıyorum birşey göremedim dedim bi yorumlara bakayım belki ben göremiyorum kıza yorum yapıp üzmeyeyim bu yorumunu gördüm. Hayırlısı olsun canım inşallah rabbim tez vakitte nasip eder sağlıkla

Ay çok iğrenç eşim yapalım dedi yok dedim dedi senden soğudum yapacak Bi şey yok dedim yaparken görseydin daha kötü olurdun dedim
Canım ben öyle olunca kekik çayı içiyorum varsa pıhtı söküyor ama hamile olmadığından emin ol çünkü kekik hamilelikte düşük yaptırıyor .

Ben de de nasıl bir kafa olduysa sana cvp yazağıma yanlış arkadaşa yazdım sanırım ben de iyi değilim bu gebelik olup olmama durumumu hepimizin ayarıyla oynadı resmen hayırlısı olsun canım daha adetine varsa bekle kuzum rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Amin kuzum İnşallah hepimize hayırlısıyla

İnşallah hamile değilimdir ki zaten toplasan 2 ay da 5 sefer ilişkiye girmişimdir dedim ya artık çok soğudum
Rabbim gönlüne göre versin kuzum biraz sabret herkes zorluklar yaşıyor evliliğinde emin ol kimsenin eşi , eşinin ailesi 4 4 lük değil o yüzden kendini eşine karşı da soğutma . Zor bir süreçten geçiyorsunuz belli ki hangi ilişki geçmiyor ki rabbim hayır kapısı açsın güzel sonuçlandırsın bu süreci inşallah hep olumsuz yanlarına bakarsan olumsuz görürsün eşini illaki olumlu yönleri vardır onları görmeyi dene canım . Yuva yıkmak saniyelik bir iş ama kurmak çok zor önemli olan zoru başarmak

Çok denedim şu 5 yıllık evliliğimde ayaklar yedim kayın peder lerim beni evden kovdular en ufacık Bi şey de herkes beni suçladı ünlü kendi oğulları 4 4 lük onlara göre eşimin ise benden istediği eve gelince benle oğlum ayrı odada oturalım o ayrı odada ya bilgisayar yada telefonla oyun oynasın her şey ayağına gelsin istiyor ama yeter artık bende insanım milletin kocası para bırakır evin eksiklerini almak için benim ki tam tersi Bi kuruş bırakmaz derki ihtiyacın yok halbu ki bende ona törpü yaparım ki para bıraksın diye karşılıksız hiç Bi şey almam ondan çünkü en ufacık Bi şey de yüzüme vurur beni babamlara göndermez ama kendi ailesinden çıkarmaz misal köye gittik eşim İstanbul da kızlarla günü nü gün ediyormuş ben bi geldim şok buna rağmen onu affettim her şeyi alttan aldım ama yeter oda kendine çeki düzen vermek zorunda yada öfke kontrolü için doktora gitsin haksız mıyım

Yani canım inan cok tuhafıma gidiyor yazdıkların

Canım tabiki haklısın sonuna kadar . Özür dilerim seni yargılamak yada kırmak için demedim canım . Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez emin ol anlatsam bnde de belki burda okuyan çoğu kişi de de var benzer şeyler rabbim beterinden korusun . Ne bileyim sadece çocuk var yuva yıkmak çok zor düşüncesi bile insanı çok üzüyor . Dışardan konuyu bilmeden de olsa destek olmaya çalışıyoruz en azından konuşup anlatıp içindeki acıyı hafifletesin diye . Umarım hakkınızda hayırlısı olur. İnan çok üzülüyorum kim olursa olsun böyle insanlara denk gelen kadınlara. Rabbim hayır kapısı açsın mutlulukla

Öncelıkle gecmıs olsun ve umarım hakkınızda en hayırlısı olsun.fakat asla sızı uzmek ıstemeden nacızane bırsey soylemek istiyorum.bu grupta bebek ıcın deneme gunlerımız gunluk heycanlarımız bazen negatıf sonuclarımız bazen pozıtıf sonuclarımızı paylasıyoruz ya,sız bunları yazınca ben uzuluyorum acıkcası burada bıraz moral bulmaya calısıyoruz.bunları esınızle konussanız haa yapamıyosunuzda bence kendınıze deger verın ne gerekıyosa onu yapın kendı ve cocugunuzun gelecegı ıcın.bebek dusundugunuzu soyluyorsunuz boyle bır ortamda ne bebegı.bence sız bebek dusunenler grubunda degılde esınızle konusun yda aılenızle.dedıgım gıbı nıyetım asla uzmek degıl konu degısmesın stres atalım burada bebeklerden konusalım

fnd_50 nısan gruplarındamı gezıyorsun acaba bebısııımmm bu ay bıtsın oyle gıdersıın bızı bırakmaayaa ben ıkı gundur bos gectım bugun gece ancak olursa olur 3 gun bos olmus olacak.ama nedendır bılınmez sankı ıcımde bır hıs vartest çılgınlıgına pazar başlayacagım

Aşko nisan grubuna birkaç defa yazdım sanırım daha çok buraya yazıyorum mart grubundan kopamıyorum yalnız bu ara çok giremedim çok yoğun okul . Durmadan özel gün etkinlik vs var. Geçen yaşlılara saygı haftasını kutladık pazartesi günü çocuklarla kılıktan kılığa girdim neyse sadede gelelim senin yumurtlama yeni mi oldu yeni olduysa pazar günü teste niye başlıcaksın a benim kuzummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…