💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Allah razı olsun canım valla bilmiyordum hangisi olduğunu ben 4 5 doktora gittim hepsi de hamile kalır kalmaz öğrendiğin gibi kan sulandırıcı başlayacaksın dediler . Dünden beri lekenme görüyorum dün 1.20 çıktı sonuç adete 4 gün var bakalım adet olursam gidecem ne diyecek bekliyorum umarım hepsi çatlamıştır yumurtalarımın kist olmasın da

tedbırlı olmakta fayda var ,
hadı ınsallaahh saglıklı hayırlı gebelıkler nasıp etsın Allahım

Ay sinir oluyorum böyle insanlara ya elimden gelse Bi kaşık suda boğasım geliyor benim kaynanam ve kayın pederim daha yeni 40 yaşlarında falan kızları evlenince kalacaklarmış dedim öyle Bi şey yok Çok istiyorsa damadı nı iç güvesi alsın nede olsa her gün onun evinde

Çok teşekkür ederim canım benim iyi ki tanımışım seni rabbim sana da hayırlı sağlıklı Bi evlat nasip etsin

Kızlar bi şey soracağım ben iki gün önce hsg çekildim hala da ilişkiye falan girmedim ama benden siyah siyah parça akıntılar geliyor böyle sümük kıvamında ( anlatıyorum ama kusura bakmayın lütfen) bu ne şimdi

Hayırlısı olsun artık ya
Tatlım çok özür dilerim amacım üzmek asla değil ama pembe ve kırmızı olmayan ikinci çizgileri dikkate almayın. Bence sabah vakitli uyan ve yap bakalım bat ne zaman
Kuzum ben sabahı beklemeden direk akşam aldım payımı zaten artık kıpkırmızı iki çizgi görmedikçe inanmam

Hayırlısı olsun artık ya

Kuzum ben sabahı beklemeden direk akşam aldım payımı zaten artık kıpkırmızı iki çizgi görmedikçe inanmam
Nezaman yumurtladıgımı bılmıyom ama akıntı 15i 16 sı vardı.sonra azaldı.muhtemelen cuma yada pazar yumurtladıgımı dusunuyorum.sol tarafa arada sancı gırıyor o gunden berı enteresan yanı,soldaydı yumurta onu dr soylemıstı zaten.hayırlarla gelecek o bebeler bu makus tarıhı yenecez bılıyorum ben :) sana bısey soracam bebısm ya adetın 12. gunu ayın 17 sınde dr 15 mm solda domınant yumurta dedı bende dedımkı arkadan gelen yumurtamı bu cunku ben yumurtladım buyuk ıhtımalle dun dedım(agrı ve akıntı olmustu) oda dedıkı yok bu yırtılmıs folıkul dedı,yırtılmıs folıkul olunca gorememesı gerekmıyormu yumurtayı anlamadım ben bu ısten bısey.ben sımdı 17sınde yumurtladımmı yumurtlamadımmı sen ne dusunuyorsun bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…