💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar bi şey soracağım ben iki gün önce hsg çekildim hala da ilişkiye falan girmedim ama benden siyah siyah parça akıntılar geliyor böyle sümük kıvamında ( anlatıyorum ama kusura bakmayın lütfen) bu ne şimdi
Canım hsg sonrası biraz kanama görmek normaldir öyle demişti doktor . Ama baktım kötü oluyorsun ağrı sızı falan doktora görün

Hamiş olmayanları çift çizgi çıkaran sahte artimed
Bana tek çizgi çıkardı 😳

Yarın kan testine gitmeme Grek yok kızlar
Hersey ortada

Eklentiler

• IMG_20230322_174750.jpg
    IMG_20230322_174750.jpg
    137,2 KB · Görüntüleme: 86
Hamiş olmayanları çift çizgi çıkaran sahte artimed
Bana tek çizgi çıkardı 😳

Yarın kan testine gitmeme Grek yok kızlar
Hersey ortada
Şaka mı bu ama değerin yüksekti nasıl negatif çıktı şok oldum 😱 ama artı Med i söyledim size ona itimad etmeyin benim hep pozitifti kan sonucu negatif 🤷

Ay sinir oluyorum böyle insanlara ya elimden gelse Bi kaşık suda boğasım geliyor benim kaynanam ve kayın pederim daha yeni 40 yaşlarında falan kızları evlenince kalacaklarmış dedim öyle Bi şey yok Çok istiyorsa damadı nı iç güvesi alsın nede olsa her gün onun evinde
Ay hiç sorma icmidekini söyledin vala damadını alsın iç guveysi dediğin gibi hiç cikmiyorlar zaten burdan benim ki kayın peder seksene dayandı kayan yetmislerde heralde

Ben dayanamadım test yaptım ve sanki bi şeyler de görüyor gibiyim ama inşallah doğrudur. Normalde daha 1 hafta var bata. Ümitlenmeden beklicem şahsen Perlitik Perlitik fnd_50 fnd_50 A Afratafrac Papatyamaviss Papatyamaviss Tikabasa Tikabasa Bezgininsan Bezgininsan imagination forever imagination forever bebekheyecani bebekheyecani ve diğer kızlar aklıma gelen nickleri yazdım
Eki Görüntüle 3222114
Lh testını hcg testtı sanmaaamm pekııı 🙄😢 bıanda cok sevınmıstım.daha bata cok varmıs bebısm beklemede kalalım.sana pazar gunu eslık ederım test yapmakta😊

X