💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ben dayanamadım test yaptım ve sanki bi şeyler de görüyor gibiyim ama inşallah doğrudur. Normalde daha 1 hafta var bata. Ümitlenmeden beklicem şahsen Perlitik Perlitik fnd_50 fnd_50 A Afratafrac Papatyamaviss Papatyamaviss @Tikabasa @Bezgininsan imagination forever imagination forever bebekheyecani bebekheyecani ve diğer kızlar aklıma gelen nickleri yazdım
Eki Görüntüle 3222114
Ya ben de sanki herkesin hevesini kaçırmaya yemin etmişim gibi ama napim söylemeden edemiyorum Papatyamaviss Papatyamaviss şahidim ben bu testten yaklaşık bir hafta kala yaptığımda bende böyle çizgiler çıkardı bu ay. O yüzden gülüm gününe iki gün kala falan yap. Ben hep günüme iki gün kala yapıyorum normalde bu ay durmadan test yaptım yapma sebebim de biliyorsunuz bat ne zaman bilmiyordum progestandan dolayı. O yüzden bekle annemmm

Ya ben de sanki herkesin hevesini kaçırmaya yemin etmişim gibi ama napim söylemeden edemiyorum Papatyamaviss Papatyamaviss şahidim ben bu testten yaklaşık bir hafta kala yaptığımda bende böyle çizgiler çıkardı bu ay. O yüzden gülüm gününe iki gün kala falan yap. Ben hep günüme iki gün kala yapıyorum normalde bu ay durmadan test yaptım yapma sebebim de biliyorsunuz bat ne zaman bilmiyordum progestandan dolayı. O yüzden bekle annemmm
Yok kuzum hiç ümitlenmeden beklicem zaten ☺️

Kan testim çıktı geçen hafta 0.1 Di şimdi 2.2 Negatif adetimin 1.gunu bugün ama olmadım. Geç döllenme olabilir mi o nasıl belli oluyor
Geç yumurtlama olduysa geç döllenme oluyor. Sen bence bekle bir kaç gün daha ve hamile testi yap hala reglin gelmediyse. Hamile olma ihtimalin olabilir belki

Yani canım inan cok tuhafıma gidiyor yazdıkların
Hayat böyle
Canım tabiki haklısın sonuna kadar . Özür dilerim seni yargılamak yada kırmak için demedim canım . Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez emin ol anlatsam bnde de belki burda okuyan çoğu kişi de de var benzer şeyler rabbim beterinden korusun . Ne bileyim sadece çocuk var yuva yıkmak çok zor düşüncesi bile insanı çok üzüyor . Dışardan konuyu bilmeden de olsa destek olmaya çalışıyoruz en azından konuşup anlatıp içindeki acıyı hafifletesin diye . Umarım hakkınızda hayırlısı olur. İnan çok üzülüyorum kim olursa olsun böyle insanlara denk gelen kadınlara. Rabbim hayır kapısı açsın mutlulukla 🙏🏻
Olsun önemli olan çocuğun mutluluğu
Öncelıkle gecmıs olsun ve umarım hakkınızda en hayırlısı olsun.fakat asla sızı uzmek ıstemeden nacızane bırsey soylemek istiyorum.bu grupta bebek ıcın deneme gunlerımız gunluk heycanlarımız bazen negatıf sonuclarımız bazen pozıtıf sonuclarımızı paylasıyoruz ya,sız bunları yazınca ben uzuluyorum acıkcası burada bıraz moral bulmaya calısıyoruz.bunları esınızle konussanız haa yapamıyosunuzda bence kendınıze deger verın ne gerekıyosa onu yapın kendı ve cocugunuzun gelecegı ıcın.bebek dusundugunuzu soyluyorsunuz boyle bır ortamda ne bebegı.bence sız bebek dusunenler grubunda degılde esınızle konusun yda aılenızle.dedıgım gıbı nıyetım asla uzmek degıl konu degısmesın stres atalım burada bebeklerden konusalım
Haklısın kusura bakma

Aşko nisan grubuna birkaç defa yazdım sanırım daha çok buraya yazıyorum mart grubundan kopamıyorum😂😂😂 yalnız bu ara çok giremedim çok yoğun okul . Durmadan özel gün etkinlik vs var. Geçen yaşlılara saygı haftasını kutladık pazartesi günü çocuklarla kılıktan kılığa girdim😃 neyse sadede gelelim senin yumurtlama yeni mi oldu yeni olduysa pazar günü teste niye başlıcaksın a benim kuzummmm😁
Benım bu ay yumurtlama ne zaman oldu hıc bılmıyom karambole gıttı 😀o yuzden degerlendırmeyı bırakmadım hala.ne üdüğü belirsiz bir yumurta var ortada🤣perşembe gunu dr 15 cm domınant folıkul var solda dedı bende daha yumurtlamamısmıyım dedım ,yok o rüptüre olmuş folükül dedi🤣yumurtladıgımızda kabugumu kalıyo o neymıs oyle😊10 gun ılıskı yap bı dolu bı bos dedı🤣 ama bunlar ne demek kafamda delı sorular🙄🙄senı ozluyorum fazla kaybolma cancagzım

Nezaman yumurtladıgımı bılmıyom ama akıntı 15i 16 sı vardı.sonra azaldı.muhtemelen cuma yada pazar yumurtladıgımı dusunuyorum.sol tarafa arada sancı gırıyor o gunden berı enteresan yanı,soldaydı yumurta onu dr soylemıstı zaten.hayırlarla gelecek o bebeler bu makus tarıhı yenecez bılıyorum ben :) sana bısey soracam bebısm ya adetın 12. gunu ayın 17 sınde dr 15 mm solda domınant yumurta dedı bende dedımkı arkadan gelen yumurtamı bu cunku ben yumurtladım buyuk ıhtımalle dun dedım(agrı ve akıntı olmustu) oda dedıkı yok bu yırtılmıs folıkul dedı,yırtılmıs folıkul olunca gorememesı gerekmıyormu yumurtayı anlamadım ben bu ısten bısey.ben sımdı 17sınde yumurtladımmı yumurtlamadımmı :KK70:sen ne dusunuyorsun bu konuda
Kuzucum döngün eğer 28 günden az değilse daha önce yumurtlamış olman mümkün değim hemde yumurtlamış olsan doktorun çatlayan yumurtayı görürdü ultrasonda muhtemelen yumurtan büyüdüğü içindi o akıntı vs. Senin bu ayki yumurtan o 15 mm olan yumurtaymış günde 2 mm büyüse kontrolden 2-3 gün sonra çatlamıştır

Kuzucum döngün eğer 28 günden az değilse daha önce yumurtlamış olman mümkün değim hemde yumurtlamış olsan doktorun çatlayan yumurtayı görürdü ultrasonda muhtemelen yumurtan büyüdüğü içindi o akıntı vs. Senin bu ayki yumurtan o 15 mm olan yumurtaymış günde 2 mm büyüse kontrolden 2-3 gün sonra çatlamıştır
Adetım 25 gun cıvarı oluyor balım ama luteal fazım 11 gun benım.pıkten 11-12 gun sonra adet oluyorum hep.o zaman çatlamadan bır gun once ılıskı oldu baskada yok🤣umudumuz o bır ılıskıye kaldı ondada hemen kalktm hıc yatma fln olmadı.haydıı bakalımm 🙄😊

X