💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ya ben de sanki herkesin hevesini kaçırmaya yemin etmişim gibi ama napim söylemeden edemiyorum Papatyamaviss şahidim ben bu testten yaklaşık bir hafta kala yaptığımda bende böyle çizgiler çıkardı bu ay. O yüzden gülüm gününe iki gün kala falan yap. Ben hep günüme iki gün kala yapıyorum normalde bu ay durmadan test yaptım yapma sebebim de biliyorsunuz bat ne zaman bilmiyordum progestandan dolayı. O yüzden bekle annemmm

Yok kuzum hiç ümitlenmeden beklicem zaten

Kan testim çıktı geçen hafta 0.1 Di şimdi 2.2 Negatif adetimin 1.gunu bugün ama olmadım. Geç döllenme olabilir mi o nasıl belli oluyor
Geç yumurtlama olduysa geç döllenme oluyor. Sen bence bekle bir kaç gün daha ve hamile testi yap hala reglin gelmediyse. Hamile olma ihtimalin olabilir belki

Yani canım inan cok tuhafıma gidiyor yazdıkların
Hayat böyle
Olsun önemli olan çocuğun mutluluğu
Haklısın kusura bakma

Benım bu ay yumurtlama ne zaman oldu hıc bılmıyom karambole gıttı o yuzden degerlendırmeyı bırakmadım hala.ne üdüğü belirsiz bir yumurta var ortadaperşembe gunu dr 15 cm domınant folıkul var solda dedı bende daha yumurtlamamısmıyım dedım ,yok o rüptüre olmuş folükül dediyumurtladıgımızda kabugumu kalıyo o neymıs oyle10 gun ılıskı yap bı dolu bı bos dedı ama bunlar ne demek kafamda delı sorularsenı ozluyorum fazla kaybolma cancagzım

Kuzucum döngün eğer 28 günden az değilse daha önce yumurtlamış olman mümkün değim hemde yumurtlamış olsan doktorun çatlayan yumurtayı görürdü ultrasonda muhtemelen yumurtan büyüdüğü içindi o akıntı vs. Senin bu ayki yumurtan o 15 mm olan yumurtaymış günde 2 mm büyüse kontrolden 2-3 gün sonra çatlamıştır

Adetım 25 gun cıvarı oluyor balım ama luteal fazım 11 gun benım.pıkten 11-12 gun sonra adet oluyorum hep.o zaman çatlamadan bır gun once ılıskı oldu baskada yokumudumuz o bır ılıskıye kaldı ondada hemen kalktm hıc yatma fln olmadı.haydıı bakalımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…