💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ya yemin ediyorum aynı şeyi yazcam yazcam başıma iş gelir diye yzamıyordum. Aralarda bizim de sıkıntımızı yazdığımız oldu da bu kadar uzun değil. Gördükçe fenalık geçirmeye başladım.

Hey allam ya, lh miymiş o

Sen kocama yemek yediririm her şeyiyle ilgilenirim o da bana öyledir fln dememiş miydin? Çok şaşırdım şu anda

Sankı bı onların hayatı var oyle bı konusuyolar ki
Ay vallahi öyle ya bizim özel hayatımız olamaz.Farklı firmadan gelip benle tanışmak isteyen olunca bile adamı arayıp şirketine şikayet ederim diye tehdit etti evliliğimi elinden geldiğince erteledi de ben yine kocamı buldum İnşAllah bebişi de bulcam

Luteal fazın kısaysa benim hesapladığım gibi canım muayeneye gittiğin gün 1 mm daha büyümüştür 16 mm olmuştur ertesi gün 2 mm büyüse 19 mm olur diğer günde kesin çatlamıştır. Hiç öyle tek ilişki gibi düşünme biz her gün denedikte noldu olacağı varsa her türlü oluyor zaten

Hayırlı kocayı bulmussun bebıskoda nasıbıyle vaktınde gelecek inşallah Patrona bak sen hele neler neler

Hayırlı kocayı bulmussun bebıskoda nasıbıyle vaktınde gelecek inşallah Patrona bak sen hele neler neler
Ayy ben 2015 te ilk işe basladıgım zamanlarda bi müdürüm vardı kendı kınama yollamadı benı aksam 6 da işten cıkıp sacıma fön çektirip gitmiştimyamyam bunlar ya şimdi hayatta yaptırmam ama işte o zamanlar çömezliğimize gelmıs @melisaa93

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…