2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Evet evet keyifleri ne zaman ne isterse öyle yapıyorlar

Canım o zaman önemli değil yiyorsa hareketten almıyor
Benim oğlanda aylardır almıyor ama yediği için önemsemiyorum
Güzel beslensin önemli değil ya artık 1.5 yaşta kontrolde bakarlar

Aslında anlıyor beni dinleyip yapıyor da. Babasıda baba dede dedirtmeye çalışıyor ama demiyor yinede. Başkalarını kullanayım bari bu konuda saol canımm fikir için

Ama artık zaten yavaşlıyormuş kilo alımı canım. Sağlığı yemesi içmesi iyiyse sıkma canını. Bizimkide çok hareketli o yüzden yakıyorlar yediklerini galiba

Tamam o gıcık sıçrama döneminde oldu bizimki de. Eşim çok ama çok sakin bir insandır nazar değmesin onu bile çileden çıkardı çocuk. Sana çifte zorluk tabi hem hamilelik hem çok hareketli bir bebek. Ama şu dediklerini birebir yaşadık. Tek dinlenebildiğimiz an uyuduğu zamandı
Canım o zaman önemli değil yiyorsa hareketten almıyor
Benim oğlanda aylardır almıyor ama yediği için önemsemiyorum
Güzel beslensin önemli değil ya artık 1.5 yaşta kontrolde bakarlar
Zayıflamasın da
Aslında anlıyor beni dinleyip yapıyor da. Babasıda baba dede dedirtmeye çalışıyor ama demiyor yinede. Başkalarını kullanayım bari bu konuda saol canımm fikir için
Her şeyi anlıyorlar kesinlikle. Ama anneye naz bi ayrı cidden başkaları öğretmeye çalışsın. Benim annem bakıyor, ilkokul mezunu kadın bir dünya kelime öğretti, ben öğretmenim güya
Ama artık zaten yavaşlıyormuş kilo alımı canım. Sağlığı yemesi içmesi iyiyse sıkma canını. Bizimkide çok hareketli o yüzden yakıyorlar yediklerini galiba
Ama gr da almaz mı canım ya zaten öyle 500 gr falan beklemiyoruz ne bileyim belki böyle olanlar vardır diye sordum

Canım evet eskı kiloyu alamazlar ama en az bır 100 200 de almalı. Yedıklerı sarfettıgı enerjinin bıraz ustunde olmalı kı kılo alsın yoksa alamazlar. Bence sen bır yediklerini bıraz daha kalorılı yap.Sen bır doktoruna da danıs. Benım bıldıgım 200 300 arası kılo alınır bu donem ama 100 de dıyen var

Yoruyor gerçekten günde 1 kez onla uyuyorum akşam da erken yatıyorum yoksa pertim çıkıyor gün içinde

Siz nasıl yapıyorsunuz canım? Üç öğün yiyor bir öğün daha ekleyeyim. Tamam kilosu iyi ama herhangi bir hastalık durumunda ilk kilodan gidiyor malum.
Kahvaltı sonrası ikinci öğün ta öğlen. Sanırım onu erkene çekmem lazım

Benim kızım da kilo almiyor uzun zamandır ama her şeyi yiyor cok şükür pek dert etmiyorum bu yüzden yarım doktora gideceğiz yinede sorarım

Anladım canım bizimkide hiç yerinde durmuyor. Bakalım kilo aldımı bilmiyorum bende merak ettim şimdi en son 10 buçuk kiloydu bizim yaramaz

Canım ben 3 ana öğün 1 ara öğün verıyorum. Ara öğünü de genelde muzu ve cerezı olur. Ana ogunlerın yanında da muhakak yogurt yer.Kahvaltı ve Oglen uykusu arası uzun ıse ara ogunu oraya koyabılırsın canım sonra emer uyur. Kalkınca oglen yemegı

Kızlar merhaba biz bugün tatilden döndük beş gündür tatildeydik. Hayatımın en güzel tatillerinden biriydi otelden çok memnun kaldık bu yaz tatile gitmeyi düşünen arkadaşlara kesinlikle kids club olan bir otele gitmelerini tavsiye ediyorum alin günde üç saat falan orda oyalandı arkadaş edindi benim için de dinlendiğim güzel bir tatil oldu

Aslında aynı şekilde veriyormuşuz canım ama öğlen öğününü geç yemiş oluyor. Haklısın o araya ya ara öğün eklemeliyim ya da öğle öğününü erkene almalıyım. Bir de böyle deneyeyim bakalım

Ne güzel, senin adına sevindim insan keyifli bir tatil geçirince sıfırlanıyor sanki

Kızlar bir şey daha soracağım. Her gün avokado veriyor musunuz? Marketten aldıklarımız ne derece güvenilirdir acaba?

Evet canım benım şahsen zaman anca bu kadarına yetıyor. Yanı eger oglen uykusu gecıkırse 2 ara öğüne gecıyor ara da da bazen atıstırmalar oluyor.

Yok canım 2-3 ay kalır gelırız gibi duruyor babasından 1 ay once gidiyoruz inşallah guzel gecer tesekkur ederiz aynen oyle bendede canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…