2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Şimdi sanırım kadın doğumcuya başladınız degil mi 😍 Allahim bizlere de pozitif sonuç alamamızı sağlıkla ilerlemesini nasip eder 🙏🤲🏻💓
Ben tutumlu eşimde parayı harcamayı çok sever😂😂 yazık günah yani şuan 3000tl olması şokuda cabası yani eşim doktorumuzla devam edelim diyor ben istemiyorum

Bende 2850 ödedim. Üstelik 5 dk durmadık ıcerde ve 40 dk bekletildik. Ay şu tüp bebek merkezleriyle işimiz bi bitseydı yaa.
İnsallah biter bir gün canım🤲Canım ben her gittiğimde en az 30dakika kendi doktorumla konuşurum kasıntı bı doktorda değil kendisi halada iletişim halindeyim orda artık Muayene olmasam bile

Ne güzel bir doktora denk gelmişsiniz gerçekten merkezinizi merak ettim ben doktoruma soru sormak degil yüzünü 5dakika görsem muayenede şükür diyorum
Canım benim doktorum eskiden İstanbul tüp Bebek merkezinde çalışmış şuan kendine ait bir muayenehanesi var işlemleri şişli kolan Hastanesi'nde ve Memorial hastanesinde yapiyor

Canım benim doktorum eskiden İstanbul tüp Bebek merkezinde çalışmış şuan kendine ait bir muayenehanesi var işlemleri şişli kolan Hastanesi'nde ve Memorial hastanesinde yapiyor
Anladım canım çok teşekkür ederim bende bahcecideyim Mehmet hoca da laboratuvarı iyi diye tercih ettim fakat doktorumla asla gorusemiyoruz çok yoğun Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah pozitif sonuç alırım diye söylüyorum hep

Anladım canım çok teşekkür ederim bende bahcecideyim Mehmet hoca da laboratuvarı iyi diye tercih ettim fakat doktorumla asla gorusemiyoruz çok yoğun Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah pozitif sonuç alırım diye söylüyorum hep
Bende bahceci özkan hocadayım. İnanılmaz yoğun. Bişi sordugumda saatler sonra çok basit bir dönüş alabiliyorum. Bu arada işini mukemmel yapıyor asla hakkını yemem ama asırı yogun bence kapasıte fazlası çalışıyorlar o yuzden ilgi düşük ama işlerini iyi yapıyorlar kesinlikle talep de çok ben bazen oturmaya yer bulamıyorum klınıkte

İnşallah güzel sonuçlar alıcaksın canım senin olan sana gelicektir bunu sakın unutma ♥️

Bende bahceci özkan hocadayım. İnanılmaz yoğun. Bişi sordugumda saatler sonra çok basit bir dönüş alabiliyorum. Bu arada işini mukemmel yapıyor asla hakkını yemem ama asırı yogun bence kapasıte fazlası çalışıyorlar o yuzden ilgi düşük ama işlerini iyi yapıyorlar kesinlikle talep de çok ben bazen oturmaya yer bulamıyorum klınıkte
Ayyy bende sadece Mehmet hoca böyle sanıyordum bende umut kliniğindeyim ya tabiki bizim icin sonucumuz güzel olsun işlerimiz karşılansın başka bir şey istemem inşallah pozitif sonuç alayım da peki sen pozitif sonuç aldıktan sonra muayene devam ettin mi yoksa ayrı bir kadın doğumcu mu buldun 🥰

İyiyim aşkım sen nasılsın sabah ve akşam bulantı başladı değişik geliyor yarın hastaneye gidicem inşallah kalp atışı duyabilirim 🥰🥰🥰🥰 bi tarafım hemen uyu sabah olsun diyo diğer yanım uyku kim sen kim gidyo başım yastıktan kalmıyo akşama kadar
Ben de iyiyim canım benimm mide bulantıları da başlamış 🤭🤭🩵 geçer inşallah canım ya mide bulantısı hayat kalitesini ortadan kaldırıyor resmen 😂 inşallah canımm bugün bize de haber ver inşallah miniğin kalp atışını 😍😍😍

X