2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet canım kese bebek var kalp atışıda var ama ben duyamadım henüz
benim de ikinci muayenede dinletmedi baska bir dra gitmistim once. 3 gun sonra tup bebek drum dinletti ama cok cok kisa sureyle 2 3 saniye kadar duyduk. Bence zararli diye dinletmek istemiyorlar gibime geldi. Onemli olan onlarin gormesi sonucta kalp atisi var 🙏🏻🌸🤗

• Beğen
Reactions: ztt
Devlete geldim kalp atışı var ama duyulmadı 😔😔😔
Canım devlet hastanelerinin cihazları çok iyi olmuyor kafana takma lütfen atışı var sonucta gördün. Bazı doktorlarda erken haftalarda bebeğe zarar verir o sinyaller diye dinletmiyor. Şükür iyi olduğunu biliyorsun kötü düşünme☺️

Doktordan çıktım şimdi kızlar kalp atışını duyduk 1cm den az büyükmüş 🥹 ama ultrason fotosu vermediler cihaz bozukmuş eşim videoya aldı heyecandan alamamıs o da 2 sanıye bişi çekmiş zar zor duyuluyo ay tüüüh
Bı daha gittiğinde alır ve çekersin canım bişey olmaz🥰

Arkadaşım durumun ne oldu merak ettim? Benimde rahim inceliğinden transfer olmadı. Burda eski konulardan baktın mı? Bir ilaç var rahme enjekte edilen en son çare onu yapabilirsin çözüm oluyormuş.
Merhaba canım. Ankara'da Recai Pabucçu'ya gittim 5. Histeroskopiyi yaptı. Durum çok zor dedi elimden geldiğince yapmaya çalışacağım ama uzun bir süreç dedi. O jeli kullandım iki defa, histeroskopiden sonra doktor rahim içine sıktı. Şimdi günde 6 tane estrofem kullanıyorum iki hafta sonra kontrole gideceğim bakalım ne durumda

Merhaba canım. Ankara'da Recai Pabucçu'ya gittim 5. Histeroskopiyi yaptı. Durum çok zor dedi elimden geldiğince yapmaya çalışacağım ama uzun bir süreç dedi. O jeli kullandım iki defa, histeroskopiden sonra doktor rahim içine sıktı. Şimdi günde 6 tane estrofem kullanıyorum iki hafta sonra kontrole gideceğim bakalım ne durumda
Hakkında hayırlısı olsun İnşaAllah iyi sonuçlar alırsın. Neugepen iğneyi sor Druna istersen genelde işe yarıyormuş.

Bunlar ne iğnesi? ilk defa duydum. Sizin durumunuz nedir peki?
Rahim inceliğinde kullanılan rahmin içine enjekte edilen ve genelde işe yarayan bir tedavi. Neugepen ve prp yöntemi. Benimde kalınlık 5.5, 6 mm en fazla Yapısal dediler. Transfer olamadım o yüzden bakalım İnşaAllah ilaçlarla kalınlaşır. Estrofem le olmazsa bu iğneyi araştırdım düşünüyorum.

Kızlar merhabaaa 🌹
Bugün transfer günüm hariç 4.günüm fakat hiç belirtim yok çok üzülüyorum 🥹 sizlerin kaçıncı gün belirtiler basladi

• Beğen
Kızlar perşembe günü 12 tane yumurtam toplandı. Dün ilk gündü arandım 10 tanesi işleme alınmış 9 tane kalmıştı. Bugün 2. Günüm arandım, 6 tane kalmış 5 tanesi şimdilik iyi görünüyor ama bölünme devam ediyor yarın muhtemelen az çok kaliteleri belli olur denildi. Çok korkuyorum hiç kalmayacak 5. güne gitmeyecek diye. Dua edin lütfen ilk denememiz çok umutluydum 🥺🤲🏻❤️ sizin 2. Günde kaç adet kalmıştı? Transfere kaç embriyo ile girdiniz? 😪

• Beğen
Kızlar perşembe günü 12 tane yumurtam toplandı. Dün ilk gündü arandım 10 tanesi işleme alınmış 9 tane kalmıştı. Bugün 2. Günüm arandım, 6 tane kalmış 5 tanesi şimdilik iyi görünüyor ama bölünme devam ediyor yarın muhtemelen az çok kaliteleri belli olur denildi. Çok korkuyorum hiç kalmayacak 5. güne gitmeyecek diye. Dua edin lütfen ilk denememiz çok umutluydum 🥺🤲🏻❤️ sizin 2. Günde kaç adet kalmıştı? Transfere kaç embriyo ile girdiniz? 😪
Sayılara takılıp umutsuz olma bende 4 tane toplandı 3 ü işleme alındı 2 tanesi 5. Gün transfer edildi.
Salı günü tahlil yapacağım hissediyorum benimleler

Canim şuan 10haftalik hamileyim halada belirtim yok benim hiç olmadi
Yaaa öyle mi herkes de bi belirti mutlaka okuyordum sırt kasik çok üzülüyordum Allahim insallah hayırlı sonuçlar almam nasip olsun içim az da olsa ferahladı çok teşekkür ediyorum 🙏💓🤲🏻 Sağlıcakla kucağınıza almaniz nasip olsun 🤲🏻

Kızlar napiyosunuz nasılsınız sesiniz çıkmıyor herşey yolundadır inşallah
Canım iyiyim çok şükür sen nasılsın 🌸🌸 ben grip olmuştum ateşim çıkmıştı zor iyileştim ama şimdi iyiyim ♥️ senin nasıl gidiyor
Kızlar merhabaaa 🌹
Bugün transfer günüm hariç 4.günüm fakat hiç belirtim yok çok üzülüyorum 🥹 sizlerin kaçıncı gün belirtiler basladi
Canımm selamlar 🌸♥️ benim ilk 7 gün hiçbir belirtim olmamıştı canımm hiç kendini üzme 😍 sadece 7. Gün regl sancısına benzer bir durum yaşamıştım 🩵

X