2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

2tane daha dondurulmuş embriyom var ama kromozom testi sonucu olumsuz çıkarsa onları kullanamayız dedi doktorum yeniden yumurta toplanıp pgtli yapılacakmış ve evet histereskopi de yapmayı düşünüyor
Ben opu öncesi daha ilaçlara baslamadan benim kromozom testim yapılmıştı seninkide aynı sekilmi yapildi

Nasıl bakılıyor ona bende nedense içimden kız hissediyorum ama hayırlısı olsun 8 sene sonra bana nasip oldu mucizem 🥲🥲🥲 ben rahat olmaya çalışıyorum kasmadan sakın ağrım oluyo mesela şiiri sakin noluyo falan diyorum acayip oluyorum 😄😄😄
Canım ben çin takvimine baktım kız çıktı bende hep bir kızım olsun istiyorum 10haftalik olduk iki hafta sonra kontrole gidicem

Canım ben çin takvimine baktım kız çıktı bende hep bir kızım olsun istiyorum 10haftalik olduk iki hafta sonra kontrole gidicem
Bende eşimde kızcıyız ama erken gözüktü takvimde bakalım haktan hayırlısı nereden nerelere yol alıyoruz bende 6+4 oldum şaka gibi

• Beğen
Reactions: ztt
Arkadaşlar bir şey soracağım sizlere pozitif gördükten sonra merkez bu sefer de muayene parası istiyor mu sizden bahçeci de tedavi görüyorum da gebe olursan böyle bir sey var mi ya şimdi kalp atışı veya kese icin her gittiğinizde muayene parası mi veriyorsunuz ekim ayında benim merkez muayene 2800 dü şimdi kim bilir ne kadar
Ben transfer öncesi 2000tl veriyordum transfer sonrası muayeneye gittigimde 2500tl olmuştu

Ben çok ilgide boğulan biriyim şu dönemi sinirsiz bir şekilde atlatmam lazım bu kadar ilgi beni boğuyor 😂😂😂
Ben transferden beri eve ne süpürge açtım ne sildim ne bişi topladım vs. Full eşimde ben ye iç yat evde dolaş yürüyüşe çık o kadar bazen bende bayıyorum ama işte
Maalesef ki dolar kuru yüzünden canım herşey almış başını gidiyor 🙂
Aynen devir bitmeden değişti herşey

• Beğen
Reactions: ztt
Ben transferden beri eve ne süpürge açtım ne sildim ne bişi topladım vs. Full eşimde ben ye iç yat evde dolaş yürüyüşe çık o kadar bazen bende bayıyorum ama işte

Aynen devir bitmeden değişti herşey
Ben iş konusunda aşırı takıntılı olduğum için kolay kolay kimsenin yaptığını beğenmiyorum Allah razı olsun yapan var eşim yardımcı getiriyor ama o gittikten sonra ben tekrar üstünden geçiyorum annemi ve kayınvalidemi yormak istemiyorum maalesef ki bir kız kardeşimde yok😂

Ben iş konusunda aşırı takıntılı olduğum için kolay kolay kimsenin yaptığını beğenmiyorum Allah razı olsun yapan var eşim yardımcı getiriyor ama o gittikten sonra ben tekrar üstünden geçiyorum annemi ve kayınvalidemi yormak istemiyorum maalesef ki bir kız kardeşimde yok😂
Ahhhh veli nimet bir ablam var 1 hafta kaldı yanımda her yerim pırıl pırıldı yemin ederim 😂😂😂😂

X