2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhabalaaaa nasilsinzzzz
Ben bugün transfer oldum taze annecikler dualarınıza talibim
Sizlere ben bir şey sormak istiyorum şöyle bir şey yaşadım transfer anında transferi olduktan bir dakika sonra bana hemşire embriyo kataterde yapışmış orda kalmış tekrardan yapacağız dediler kafam aşırı karıştı böyle bir durumla karşılasan var mi sorun teşkil eder mi sizce sonra hocayı çağırdılar hoca geldi aynı işlemi uyguladı embriyog seslendi katater temiz dedi ilkten neden yapıştı çok üzülüyorum acaba sorun olur mu

Canımmm bi kaç gündür giremiyordum ne yapıyorsun nasılsın geçen perşembe sanırım doktora gitmiştin nasıl geçti Iron Butterfly
Evet çok şükür gittim kese gözüktü kalp atışı başlamış dedi bu perşembe devletten randevu düşürdüm gidicem bakalım inşallah kalp atışını da duyarım heyecan korku mutluluk hepsi karman çorman ben hepinizi takip ediyorum bakıyorum darlamak istemiyorum kimseyi

Ayyyy canım benim hayırlısı olsun sana sımsıkı tutunsun inşallah hiç aklını bulandırma insan düşünmeden yapamıyor ama takılmamaya çalış inşallah güzel haberler alırız senden de dualarım seninle

2tane daha dondurulmuş embriyom var ama kromozom testi sonucu olumsuz çıkarsa onları kullanamayız dedi doktorum yeniden yumurta toplanıp pgtli yapılacakmış ve evet histereskopi de yapmayı düşünüyor
Kromozom testi eşimle banada yapıldı özelde yaptırdık biz 1 ayda çıktı oda temiz çıkmıştı çok şükür inşallah sizinde öyle çıkar

Arkadaşlar selam. Hapşuruyorum devamlı halsizim ama 1 saat önce falan hapşurdum ve korkunç bir ağrı saplandı kasıklarıma inanılmaz bir acı ve bişi koptu gibi geldi. Ağlaya ağlaya acile gittik ya. Doktor karından muayene etti şükür sorun yok ve bu telaşın arasında kalp atışını da duyduk. İnanılmaz bir korkuydu ama çok şükür bişi yokmuş olabilir bu tarz ani kasık agrıları hemen telas etmeyın falan dedi doktor bilginiz olsun sizlerin de

Çok çok teşekkür ederim Allahim amin inşallah dediğiniz gibi olur da o aksilik sorun yaratmaz insallah

Ayyyy üzülsem mi sevinsem mi bilemedim canım bende çok paniğim yaaa ne kadarlık oldun
Çok çok teşekkür ederim Allahim amin inşallah dediğiniz gibi olur da o aksilik sorun yaratmaz insallah
Korkma içini ferah tut Allah'ın izni ile ne kadar kötü düşünürsen onu çekersin kendine güzel düşün güzel olsun bol bol dinlen avakado çiğ badem çiğ kabak çekirdeği havuç armut ayva falan tüket habersiz bırakma

Bugun 7 haftalık oldu canım. Bende korkum geçince sevinebildim neye uğradığımı şaştım inan. Şu hapşuruk da bi geçmedi varya öf yaniii eşim diyor ki emanet mi duruyo orda bu çocuk hapşurdun gitsin diyor ama benim o anki korkum psikolojim fenaydı ay çok sukur

Ahhhh bu eşler zaten alem yemin ederim maşallah ayyyy bende 6+2 oldum hryecan devam fazla bir belirtim yok ama aklımda kaymıyor değil senin gibi ama ben durduk yere düşünceye giriyorum

Gönlünü ferah tut, sonuç olarak transfer gerçekleşti mi evet sen buna odaklan canım. Ve tavsıyem kendıne bir meşkale bul. Cunku bu sayfadan çıkamıyorsun hep bişiler araştırırken buluyorsun kendını. Erkenden de test yapayım deme burada erken test yapmış negatif görünce cok uzulmus ama pozıtıfı vakti gelşnce görmüş birsürü insan var kendine bunu yapma sakin ol mutlu olacagın seyler yap bu kadarcıııııkkklkk

Ahhhh bu eşler zaten alem yemin ederim maşallah ayyyy bende 6+2 oldum hryecan devam fazla bir belirtim yok ama aklımda kaymıyor değil senin gibi ama ben durduk yere düşünceye giriyorum
Bizim bu heyecan bitmiyor yav. Kalpatısı için heyecanlanırız sonra onu duyarız bi oh deriz risk ne zaman biricek ne zaman ilaç bırakıcaz derdine düşeriz. Bir hevesle bebek ğrünleri bakıyorum hayallere dalıyorum ama korkudan kendımı durduruyorum keyifle hayal bile kuramıyor ınsan ya bişi olursa diye. Kendimden bile sakınıyorum sanki bebemi. Bu arada çin takvimine baktınız mı? Benim orda kız gözüküyo konudan konuya geçiş hızım

Nasıl bakılıyor ona bende nedense içimden kız hissediyorum ama hayırlısı olsun 8 sene sonra bana nasip oldu mucizem ben rahat olmaya çalışıyorum kasmadan sakın ağrım oluyo mesela şiiri sakin noluyo falan diyorum acayip oluyorum

Canım çin takvimi cinsiyet hesaplama yaz o hesaplıyor. Senin doğum tarihini soruyor bide hamıle kaldıgın tarihi. Ordan hesaplıyor

Mutlaka haber vereceğim

Çok haklısın çok teşekkür ederim insallah hayırlı sağlıklı haberler alırım sizin adınıza da çok sevindim Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizlere

İnşallah kusmalarin durur canım kötü oluyorsan doktora gittiğinde şöyle ilaç yazsın sana valla abur cubur bende yiyorum özellikle cips ve baharatları krakerler vazgeçilmezim oldu şu ara

İnşallah kusmalarin durur canım kötü oluyorsan doktora gittiğinde şöyle ilaç yazsın sana valla abur cubur bende yiyorum özellikle cips ve baharatları krakerler vazgeçilmezim oldu şu ara
Hiç sevmediğim şeylerı istiyor canım fıstıklı cheetos hiç sevmem veya bademli çıkolata bu ara bunları yıyorum bende

Sevgiiiiiiii en kıdemlimiz sensin sen ne kadarlık oldun nasılsın nasıl gidiyor

Reactions: ztt
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…