2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayı Kasım yapınca erkek Aralık yapınca kız transfer Kasım'da sonuç alma Aralık'ta oldu hangisi şimdi
Yaşına göre bak canım. Doğum normal şartlarda ağustosta benım ve yasım 31. Ağustosta 32olmus olcam ve kıza denk geliyo.sardık boyle boş işlere

Eklentiler

• IMG_1167.png
    224,2 KB · Görüntüleme: 56
2tane daha dondurulmuş embriyom var ama kromozom testi sonucu olumsuz çıkarsa onları kullanamayız dedi doktorum yeniden yumurta toplanıp pgtli yapılacakmış ve evet histereskopi de yapmayı düşünüyor
Canım acaba direkt bu embriyolara pgt niçin yapmayı planlamadılar ki , neticede her embriyoda bu ihtimal var , kromozom olarak bazıları illa ki sayısal açıdan normal inşallah kromozom testi olumlu çıksın hiçbir şeye gerek kalmasın inşallah
Canımm hayırlı uğurlu olsun kalbimiz duamız seninle Rabbim bebeğinle seni bir ömür ayırmasın inşallah hiç canını sıkma canım gönlünü ferah tut hiçbir şey olmaz hayırlısıyla
Canım benim ya mesajın o kadar samimi o kadar tatlı geldi ki , geçen gün ateşim çıktığında ben de ağlaya ağlaya acile gitmiştim direkt aklıma geldi Rabbim hepimizi korusun inşallah

Amin canım benim çok ama çok teşekkür ederim iyi ki vardınız hayırlısıyla güzel sonuçlar almam nasip olsun

Canlar günaydın bu ay tekrar tedaviye başlayacaktım ama rahmimde sağ overde kist olurmuş yaklaşık 4.5 cm iptal oldu tedavi tüp bebek doktorum doğum kontrol hapı başladı başına daha önce eböyşr gelip kisti dağılan oldu mu

Benim oldu canım. 2 ay sonra yok olmuştu.doğum kontrol hapı kullandım bende. Bu arasa ben soğan suyu kürü de yaptım ve ilk ay kist kalmıştı doktora soyledim. Belki de sana iyi gelmedi ve kist bu yuzden gitmedi herşey herkeste işe yaramaz ilaçlara güven dedi. Aklında olsun canım kolaylıklar dilerim herşeyın bir zamanı var inan 3 kere ertelendi benım transfer.

Canım boyutu çok mu peki sence çok büyük dedi ama üzüldüm kendimi hazırlayıp gitmiştim tekrar herşey basa döndü suan ne durumdasın peki sonradan kist gitti mi yani soğan kürünü yapmamak Suan sadece ilaç içmek daha mı iyi canım

Canım dondurulmuş embriyoya pgt yapılmıyor diye anladım ben çünkü doktor onları transfer etmek gene düşük ya da kimyasal anlamına gelebilir dedi eğer kromozom testi olumsuz çıkarsa

Canım dondurulmuş embriyoya pgt yapılmıyor diye anladım ben çünkü doktor onları transfer etmek gene düşük ya da kimyasal anlamına gelebilir dedi eğer kromozom testi olumsuz çıkarsa
Anladım canım benim inşallah kromozom testi olumsuz çıkmayacaktır hiçbir sıkıntı olmadan diğer transferi gerçekleştirsinler inşallah

Bana cm olarak bişey demedi hatırlamıyorum yani canım onu. Benim annem soğan kürü ile kurtulmuştu kistten ben o yuzden denedim ama bende ise yaramadı hatta dedğim gibi belki de geri tepti ve ilk ay gitmedi. Doktoruna güven bu konuda ilaçlarını kullan diye tavsiye ederim kendimden yola çıkarak diyorum tabi bunu sen bilirsin. Ama uzulup kafaya takacaksan stres sana iyi bişey getirmez o yuzden sakinleşmelisin herşeyin bir zamanı var inan ben de üzülmüştüm iki kere ertelenince. Ama en doğrusu en hayırlısıymıs suan hamıleyım. Biraz daha sabır canım

Reactions: ztt
Maşallah canım Allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallah herşey çok güzel olur cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…