2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Son adetten baktığımda benim erkek cikiyo transfer gününden kız çıkıyor burda tahmin yürüten postlar var ultrason resmi attım doktorun bilmediğini biz bilecekmisiz gibi

Reactions: ztt
İnşallah kusmalarin durur canım kötü oluyorsan doktora gittiğinde şöyle ilaç yazsın sana valla abur cubur bende yiyorum özellikle cips ve baharatları krakerler vazgeçilmezim oldu şu ara
Cips asermek normal mi esim diyo başka biseymi kalmadı sade tuzlu cips üstüne biraz da ben tuz döküyorum çikolata dan tiksinti var tuzlu ve eksi limon limonlu ayva

Maşallah çok sevindim kuzum benim bende bu hafta çok yoğundum zeytin zamanı pek vaktim olmadı hep aklımdaydın benimde geçen çarşamba adetim bitti 3 gün gelmedi cumartesiye kadar ilişki sonrası tekrar geldi ozamandan beri her ilişki sonrası kanamam var çok hafif leke gibi pempemsi ama neden geliyor bilmiyorum bugun doktorumu aradım söyledim adetine kadar bekle devam ederse adet olursan gel muayene edeyim dedi olmazsan test yap dedi anlamadım ne demek şimdi bu kafam karıştı

Arkadaşlar bir şey soracağım sizlere pozitif gördükten sonra merkez bu sefer de muayene parası istiyor mu sizden bahçeci de tedavi görüyorum da gebe olursan böyle bir sey var mi ya şimdi kalp atışı veya kese icin her gittiğinizde muayene parası mi veriyorsunuz ekim ayında benim merkez muayene 2800 dü şimdi kim bilir ne kadar

Ben daha henüz gitmedim ama kızımda hatırlıyorum her ay veriyordum muayene ücreti.

Canımm merhabalar , benim hekimim ekstradan hiçbir şey talep etmedi hepsi en baştaki ücretin içindeydi zaten sonuçtan sonra 2 kez görüştük sadece biri kese bir kalp atışı için , zaten doğum takibi yapmadığı için de biz 2 hafta önce vedalaştık ben başka yerde devam ediyorum

Merhaba,
4 Kasım'da 5.gün embriyosu (pgtli) transfer oldum. Bu süre zarfında hcg düzenli bir şekilde arttı. Kese büyüdü ancak hâla bebek görünmedi. Bugün hcg ölçtürdüğümde minik bir düşüş olduğunu gördüm. (3800'den 3300'e düştü.) Ama doktorum ilaçlarımı bırakmamamı ve bekleyeceğimizi söyledi. Hcg belirli bir değerin altına düşmediği sürece takibin devam etmesini önerdi. Haftaya tekrar ultrasona gideceğim ve hcg baktıracağım. Benim gibi bir durum yaşamış olan var mı aranızda? Cevabınız benim için çok önemli şu an

Ben kese görmek için 1bin tl muayne ücreti verdim ve yarın devlete gideceğim artık orada olacak kontrollerim özele güç yetiremem evim kira ve sadece eşim çalışıyor her hangi bir destek kaynağımız yok tüp bebek masrafim 50bin tuttu ve oda kredi kartını kitledi
Iron Butterfly cnm senin belirtin yoktu pozitifi gördükten sonra belirtilerin başladımi hic
Yok canım hala bile yok korkmuyor değilim ama çokta panik olup aman aman olmak istemiyorum

Asil olması gereken bu bence de hayırlı olsun Rabbim kucağına almayı nasip etsin bana gebe olursan muayene parası ödeyeceksin dediler de şaşırdım sonra kadın doğumla devam edeceğiz zaten

Çok haklısınız benim de 130 bini ilaçlarla çok rahat geçti extra ameliyat masrafı çıktı vs çok zorladı tabi bu sebepten Allahtan dilerim ki pozitif haberi görürsem diye nasıl ilerliyorsunuz diye merak ettim çok teşekkür ederim sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

Kızlar benim bebeğimin etrafında kanama alanı gorunuyo tekrar bisey olurmu sizce
Canımm Allah korusun inşallah bebeğinizi olumsuz düşünme biraz dikkat biraz da ilaçlarla hayırlısıyla o kanama alanını da yok olur
Asil olması gereken bu bence de hayırlı olsun Rabbim kucağına almayı nasip etsin bana gebe olursan muayene parası ödeyeceksin dediler de şaşırdım sonra kadın doğumla devam edeceğiz zaten
Teşekkür ederim canım benim inşallah hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucaklarımıza alalım canım hiç oraya gitmene gerek yok ben devletten de randevu bulabilmiştim bu süreçte bütün kanlarıma falan da devlette baktırdım , biraz randevu kovalarsın ama bulunuyor rahat

İnsallah canım çok tesekkur ederim dua et insallah sağlıcakla pozitifi göreyim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…