2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok şükür canım ama ben de halsizim maalesef seni çok iyi anlıyorum , koltuğa yapıştım resmen inşallah bu vakitler de geçecektir diye düşünüyorum inşallah hayırlısıyla atlatalım bu dönemleri kalbini duyunca da haberlerinizi bekliyoruz

Tek olmadığımı bilmek rahatlatıyor ya sağol canım. İnşallah sorunsuz geçer hamişliğimiz bu bulantılar da bırakır yakamızı

Çok zor süreçlerden geçmişsiniz. Umarım hak ettiğiniz sevgi ve değeri gördüğünüz mutlu bir hayatınız olur. Bazen insan mutluluğu kendi elleri ile inşa ediyor. Bazen ayrılmak başarı olabiliyor.

Reactions: ztt
Merhaba Kızlar nasılsınız Biliyorsunuz size en son negatifim demiştim. Ama umudumuzu kaybetmek yok tekrar deneyecegız. Yumurta toplama işlemi tekrar yapılacak dondurulmus embrıyol cpk kalıtelı degıl doktor rıske atmayalım bırdaha toplayalım dedı. Bırde Histereskopi yapılacak aranızda yaptıran varmı?
bugün doktora gıdecegım adet oldum 2. Gunum bakalım ne dıyecek kist olusmamıssa yumurta gelıstırmeye baslayacagız herhalde

İyiyim canımm sen nasılsın Rabbim bütün işlemlerinde kolaylık versin canım benim dualarım seninle , inşallah sayıca ve kalite olarak çok güzel embriyolar oluşsun

İyiyim canımm sen nasılsın Rabbim bütün işlemlerinde kolaylık versin canım benim dualarım seninle , inşallah sayıca ve kalite olarak çok güzel embriyolar oluşsun
Sağol canım Allah razı olsun İnşaAllah Rabbım Buyuk benım bu ay nasıp degılmış demekko 3 aylık bı surem var bakalım nolacak

Sağol canım Allah razı olsun İnşaAllah Rabbım Buyuk benım bu ay nasıp degılmış demekko 3 aylık bı surem var bakalım nolacak
Senden de Allah razı olsun canım en hayırlı en güzel zamanda Rabbim bebeğinize kavuştursun inşallah Rabbim bu 3 aylık sürecini en güzel şekilde geçirmeyi nasip etsin

Bu enerjini çok sevdim mevlam hiç bir zaman pes ettirmesin umudumuz hep var olsun çok sevindim senin adına umarım bubson çabaların olur sıkıntı yoksa eğer rahime çizikte attır. Ben ofis histereskopi oldum polip çıkmıştı et beni dediler mercimek tanesinden bile küçüktü çok şükür temiz demişlerdi

Selam kızlar nasılsınız konuşamıyoruz hiç benim midem çok yanıyor bulantı arada hafif oluyor alışmaya çalışıyorum perşembe devlete randevu aldım bakalım onlar ne diyecek kalp atışı duyabilecekmiyim acaba

Cok sukır canım basladık bugun gonalf a 187.5 vurcaz

Benimde hiçbir belirtim yok canım ne mide bulantısı ne ekşime ağrı falan çevremdeki çoğu kişinin hamileligine şahit oldugum için kendimi garip hissediyorum geçen anneme söyledim oda bana hamileyken hiçbir belirti yaşamamış

Bende sizinle aynı durumdayım ilk transferim 5aa ama kimyasal gebelik oldu 163 68 kg bana doktorum öyle birşey demedi alakasıda yok çoğu arkadaşım gebe 80 90 kg nasip işi genetike kan verdik bekliyoruz kasım 28 de ilk transferimde şimdi belirsiz herşey beklemek çok zor rabbim kolaylık versin bizimde sebepsiz bu arada

Canım genetiğini almışsındır annenın. Benım annem de 9 ay kusmuş. Umarım ben annemın genetiğini almamışımdır. Bugun dune göre daha iyiym şükürler olsun ama biraz abur cubur tuketıyorum bu ara canım ıstıyor bunun vicdanını yasıyorum sımdıde

Çok zor gerçekten biz de kromozom testi verdik onun sonucunu bekliyoruz hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…