2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sağolasın Allah razı olsun 🌺🤗🤗🤗 sendende güzel haberler bekliyoruz inşallah pes etmek yok ☺️☺️☺️
Biz bu ay normal şekilde deniyoruz bakalım. Olmazsa eğer regl ile tekrar tedavi olacak canım. Pes etmek yok☺️ sizlerden de güzel haberler duyalım inşallah. Sabah sabah aklıma geldin bakayım gruba dedim. Mutlu oldum sonucunu görünce 😍😍

Keşke diyebilsem ki çok önemli sorunlar var. En azından bahanesi olur. Yok yani. Narsistler kendilerini düşünüyorlar sadece. Daha hamilelik haberini yeni almışım vr tüp bebek bir susun da olay cıkarmayın ama yok işte. Evlendim ama bu baskıdan kavgadan bir kurtulamadım. Cidden nelerle boğuşuyorum ya. Ya sabır. Korktum şimdide bişi olursa bebeğe diye ya aman sankş derdim azdı

kızlar merhaba ben geldım. sabah şükür kesemizi gördük 25 inde kalp atışımız var ama malesef rahım ağzımda kısalık oluşmuş ve 12.haftaya kadar giderseniz dikiş atılması gerekebilir dedi moralim bozuldu çok kötü oldum ya bu konuda bana tecrubei olan sağdan solday duyduğunuz bildiğiniz bişey varsa yazın kızlar :KK43:
Allah nazarlardan korusun inşallah sağ Salim hiç bişeye gerek kalmadan kavuştursun inşallah sizi moralini bozma güzeli düşün iyisini dile hayırlısı için dua et arkadaşım bişey duymadım bu konuyla ilgili ama inşallah sürecin güzel geçer 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🧿🧿🧿🧿🧿

Keşke diyebilsem ki çok önemli sorunlar var. En azından bahanesi olur. Yok yani. Narsistler kendilerini düşünüyorlar sadece. Daha hamilelik haberini yeni almışım vr tüp bebek bir susun da olay cıkarmayın ama yok işte. Evlendim ama bu baskıdan kavgadan bir kurtulamadım. Cidden nelerle boğuşuyorum ya. Ya sabır. Korktum şimdide bişi olursa bebeğe diye ya aman sankş derdim azdı
Canım sana tavsiyem hayatınıza çok karıştırma aileni ve de eşinle ilgili iyi kötü bir şey anlatma. Sonrasında senden çok onlar söz sahibi olmaya devam ederler

Benimde bugün toplama işlemi oldu, 11 tane toplanmış, kaç tane döllenir yarın haber verecekmiş, cetrotide ile ilgili benimde fikrim yok, ben sabah cetrotide akşam gonalf olarak 11 gün iğne yaptım,
Gonal f ve cedrotide yumurta toplamadan kaç gün önce bırakılıyor. Benim de cuma günü yumurta toplanır dedi doktorum. Son çarşamba son kontrole gidicem. Tekrar o gün yazar mı bana

Gonal f ve cedrotide yumurta toplamadan kaç gün önce bırakılıyor. Benim de cuma günü yumurta toplanır dedi doktorum. Son çarşamba son kontrole gidicem. Tekrar o gün yazar mı bana
Yumurta olgunlaştığı gün iğneyi durdurur ve çatlatma iğnesi verecek bu iğneden 36 saat sonra toplamaya başlanacak

Merhaba kızlar bu hafyayı heyecanla bekliyordum ama maalesef beklediğim kadar güzel geçmedi doktor kontrolüm. 6+4 haftalıksın dedi doktor. Kese var ama bebek oluşmamış. Yüzük şeklinde bir yapı var buradan bebeğin gelişmesini bekliyorız dedi ama normalde bu hafta kalp atışının duyulması gerekmez miydi? Daha bebek bile oluşmamış o yüzden doktorum ümit vermemek için sanırım bekliycez haftaya netleşir dedi henüz bebek dokusu oluşmamış dedi. Benim gibi olup sonra kalp atışını duyan oldu mu?

Çoook şükür Allah’ıma 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 darısı sizlerin başına inşallah 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_9247.jpeg
    IMG_9247.jpeg
    26,4 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba kızlar bu hafyayı heyecanla bekliyordum ama maalesef beklediğim kadar güzel geçmedi doktor kontrolüm. 6+4 haftalıksın dedi doktor. Kese var ama bebek oluşmamış. Yüzük şeklinde bir yapı var buradan bebeğin gelişmesini bekliyorız dedi ama normalde bu hafta kalp atışının duyulması gerekmez miydi? Daha bebek bile oluşmamış o yüzden doktorum ümit vermemek için sanırım bekliycez haftaya netleşir dedi henüz bebek dokusu oluşmamış dedi. Benim gibi olup sonra kalp atışını duyan oldu mu?
Canım merhabalar , her bebek farklı şekilde gelişim gösteriyor olabilir bence , Rabbim haftaya inşallah gittiğinizde bebeği de kalp atışını da görmeyi nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🌸

:emir_bebek: Kasım'da kalbimizde kelebekler uçsun :emir_bebek:

Merhaba hepimizin tedavileri sonuçları hayırla sonuçlansın inşallah bir çok zorlu süreç sonrası o eşi benzeri olayan mutluluğa kavuşmak dileğiyle
💘

Lütfen listeye eklenmek için beni etiket yapın ki ekleyebileyimm...!

Yaş;
Deneme;
Embriyo gün;
Transfer tarihi;

yazmanız yeterli🤗🤗🤗🤗🤗

Anne Adayı💖Yaş
Deneme​
Embriyo GünTransfer TarihiSonuç
Iron Butterfly Iron Butterfly 273.cü deneme 5.ci
gün
çift
28
Kasım
🐣
@merry06261.ci deneme 5.ci
gün
13 Aralık
@Xiangwei404.cü deneme3.cü
gün
çift
23
Kasım
💔
@nesem35352.ci deneme 5.ci
gün
çift
9
Kasım
💔
@madamemeri17293.cü deneme 5.ci
gün
15
Kasım
💔
1sevgi1 1sevgi1 241.ci deneme 5.ci
gün
2
Kasım
🐣
@tomrisn241.ci deneme 3.cü
gün
çift
17
Ekim
💔
ig_budan ig_budan 331.ci deneme 5.ci
gün
20
Kasım
🐣
@Derinmis311.ci deneme 3.cü
gün
çift
26
Kasım
💔
GizemmDY GizemmDY 281.ci deneme 5.ci
gün
15
Kasım
🐣
@Zehra2345252.ci deneme 5.ci
gün
çift
7
Kasım
🐣
@filozofia311.ci deneme 5.ci
gün
18
Kasım
🐣
@Kelebenkk341.ci deneme 5.ci
gün
çift
1
Kasım
🐣
@Ruyaaam123301.ci deneme 3.cü
gün
3embriyo
24
Kasım
💔
@Simgenurr311.ci deneme5.ci
gün
13
Kasım
💔
@ersin-tncy282.ci deneme 3.cü
gün
31
Ekim
💔
M minikooommm 291.ci deneme 3.cü
gün
2
Kasım
💔
@alohomoraaa311.ci deneme 5.ci
gün
24
Kasım
@perisko393.cü deneme 5.ci
gün
çift
3
Kasım
💔
@ftmbrr382.ci deneme 3.cü
gün
1
Kasım
🐣
E Esra2015 322.ci deneme 5.ci
gün
5
Aralık
@minikbirevhanimi331.ci deneme5.ci
gün
22
Kasım
💔
@brcn95281.ci deneme 5.ci
gün
çift
1
Kasım
💔

@Panda34
262.ci deneme 5.ci
gün
çift
29
Kasım
🐣
@LEYLA_3434391.ci deneme 3.ci
gün
çift
4
Kasım
🐣
@elfkrks243.cü deneme 5.ci
gün
çift
4
Kasım
🐣
@heemsiree251.ci deneme 3.cü
gün
çift
1
Kasım
💔
@qamzeekizyildirim281.ci deneme 5.ci
gün
çift
1
Kasım
🐣
@mira kaya64241.ci deneme 5.ci
gün
3
Kasım
🐣
@busyk252.ci deneme 5.ci
gün
6
Kasım
🐣
@SnyKds382.ci deneme 5.ci
gün
Çift
6
Kasım
🐣
@aysgl261.ci deneme 3.cü
gün
10
Kasım
💔
@Elif9494291.ci deneme 3.cü
gün
Çift
10
Kasım
🐣
@hayatgunces271.ci deneme5.ci
gün
10
Kasım
🐣
@1649y221.ci deneme 5.ci
gün
Kasım
@Eylul yagmur271.ci deneme 5.ci
gün
12
Kasım
🐣
@Glz1244.cü deneme 3.cü
gün
Çİft
6
Kasım
💔
@busalb14303.cü deneme 5.ci
gün
Çift
10
Kasım
🐣
@Nigarnigar303.cü deneme 5.ci
gün
9
Kasım
🐣
@partalina_424.cü deneme 3.cü
gün
Çift
18
Kasım
💔
@Limon agacim313.cü deneme 5.ci
gün
8
Kasım
💔
@kardasyan301.ci deneme 5.ci
gün
çift
15
Kasım
💔
@cupc242.ci deneme 5.ci
gün
17
Kasım
@gamze9183321.ci deneme 5.ci
gün
15
Kasım
💔
@Bihemta292.ci deneme 5.ci
gün
13
Kasım
💔
@Baharibosimsek321.ci deneme 5.ci
gün
16
Kasım
@lalih022272.ci deneme 5.ci
gün
20
Kasım
💔
@Safransari381.ci
deneme
3.cü
gün
23
Kasım
💔
@astana7263.cü deneme 5.ci
gün
çift
15
Kasım
🐣
@Hay8507405.ci deneme 3.cü
gün
çift
22
Kasım
💔
Dfn1903 Dfn1903 334.cü deneme 5.ci
gün
4
Aralık
@Neva89341.ci deneme 4.cü
gün
18
Kasım
💔
@ramses09333.cü deneme 3.cü
gün
çift
23
Kasım
💔
@Pervinsn271.ci
deneme
5.ci
gün
çift
16
Kasım
🐣
@aslisss61291.ci deneme 5.cü
gün
çift
6
Kasım
🐣
@ellanr302.ci
deneme
3.cü
gün
14
Kasım
💔
@Iremsu2700302.ci deneme 5.ci
gün
28
Kasım
🐣
@tattat321.ci deneme 5.ci
gün
2
Kasım
🐣
@Ay Isigi16281.ci deneme 5.ci
gün
27
Kasım
💔
@smu324.cü deneme 5.ci
gün
22
Kasım
🐣
@nasinp kismet351.ci deneme 5.ci
gün
29
Kasım
🐣
@User5li365.ci
gün
çift
18
Kasım
🐣
@CNN Kaya281.ci deneme 5.ci
gün
çift
24
Kasım
💔
Stardust- Stardust- 331.ci deneme 5.ci
gün
29
Kasım
🐣
Z ztt 261.ci deneme5.ci
gün
25
Kasım
🐣
ozge2408 ozge2408 301.ci
deneme
5.ci
gün
30
Kasım
🐣
3.gün embriyosu 1 Aralık 1 embriyo canım

kızlar merhaba ben geldım. sabah şükür kesemizi gördük 25 inde kalp atışımız var ama malesef rahım ağzımda kısalık oluşmuş ve 12.haftaya kadar giderseniz dikiş atılması gerekebilir dedi moralim bozuldu çok kötü oldum ya bu konuda bana tecrubei olan sağdan solday duyduğunuz bildiğiniz bişey varsa yazın kızlar :KK43:
Canım merhabalar , hiç duymadım maalesef bu konuda bir bilgim yok ama inşallah Rabbim hayırlısıyla rahat bir şekilde gebeliğinizi geçirmeyi nasip etsin inşallah , inşallah geçici bir problemdir 12 haftadan sonra da gerek kalmaz hiçbir müdahaleye 🤲🏻

Kızlar size bişi sorcam aradız kasık düşmesini bilen var? Hamile kalamayanlar kasık çektiyormuş sonra oluyormuş kayınvalidem ilk öyle hamile kalmış
Canım ben gobegimle belimi çektirdim. Bizim bir gelin vardı beraber gitmiştim o 1 yıllık evliydi gobegiyle belini çektirdi hamile kaldı o ay teyzemde her belini ve göbeğini çektirdiği de gebe kalmis ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum

Canım benim bir akrabamda ilk gebeliğin de atilmamisti 5 aylık bebeğini kaybetmişti sonra 2 kere hamile kaldı ikisinde rahimine dikiş atıldı çok şükür sorunsuz bir şekilde evlatlarına kavuştu şuan büyük oğlu okula başladı doktorun diyorsa yaptır canım moralini bozma

Sanırım 7. Hafta için de kalp atışı duyuluyor zaten normal yani. Yolk kesesi oluşmuş yani yakında duyarsın inşallah 🙏🏻

X