2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar bende 13+3üm doktorumuz cinsiyeti erkek dedi. Ben zaten erkek hissediyordum, etrafımdaki herkes erkek diyordu bugün rüyamda da erkek çocuğum olduğunu görmüştüm☺️ yavaş yavaş cinsiyetler gelmeye başlıyoo😙
Masallah hayırlı olsun 🥰 artık heyecanlı zamanlar basladı cok güzel oluyor cinsiyet haberlerini almak

IMG-20230504-WA0003_1.jpeg
bizde bugün ikili test sonucunu öğrenmeye gittik şükür temiz çıktı cinsiyeti de görelim istedik ama olmadı bizim bebe altan bakınca erkek üstten bakınca kız öğrenemedik 😂

Eki Görüntüle 3242838 bizde bugün ikili test sonucunu öğrenmeye gittik şükür temiz çıktı cinsiyeti de görelim istedik ama olmadı bizim bebe altan bakınca erkek üstten bakınca kız öğrenemedik 😂
Alttan bakınca kordon da geliyor ondandır😂 bizim de muallak ama erkek gibi geldi doktora . Haftaya sonuç için yine gideceğiz bakalım.

Kızlar bende 13+3üm doktorumuz cinsiyeti erkek dedi. Ben zaten erkek hissediyordum, etrafımdaki herkes erkek diyordu bugün rüyamda da erkek çocuğum olduğunu görmüştüm☺️ yavaş yavaş cinsiyetler gelmeye başlıyoo
Eki Görüntüle 3242838 bizde bugün ikili test sonucunu öğrenmeye gittik şükür temiz çıktı cinsiyeti de görelim istedik ama olmadı bizim bebe altan bakınca erkek üstten bakınca kız öğrenemedik 😂
Kaç haftalık

Aaaa daha rahat görülür aslında su an ben duramazdım 🤣
ben de duramıyorum işte😂 12 haftalıkken gittim sırtını dönmüş yatıyordu göstermedi 13de gittim yine bacaklarını kapatmış aşağı bakıyordu. Bir sonraki randevum 16.haftada ama devlette randevu buldum birkaç güne gidicem😂son ultrason görüntüsünü ekliyorum bu şekilde tahmin yürütebilecekler varsa görüşünüzü merak ediyorum
1B04346D-510B-4241-9F18-B5094130936D.jpeg

soyasosu soyasosu sen kız hissediyorsun onu hatırlıyorum sankii ama duruş falan her şey kız mıydı? Benim için hep kız dedin ya o yüzden senin tutup tutmaması benim için çok önemli🤣

ben de duramıyorum işte😂 12 haftalıkken gittim sırtını dönmüş yatıyordu göstermedi 13de gittim yine bacaklarını kapatmış aşağı bakıyordu. Bir sonraki randevum 16.haftada ama devlette randevu buldum birkaç güne gidicem😂son ultrason görüntüsünü ekliyorum bu şekilde tahmin yürütebilecekler varsa görüşünüzü merak ediyorum Eki Görüntüle 3242881
🤣🤣 duramıyormuşsun gerçekten şansına valla insallah görürsün artık ya

Selam kızlar ben kontrolden geldim her şey yolunda çok şükür burun kemiği ve ense kalınlığı normal yarın nift için kan vercem ☺️ giderken bir kare çikolata yedim beniş o kadar haraketliydi ki o yüzden düzgün bi fotoğrafı yok😂😂 videodan görüntü aldım onu atıyorum. Tahminler kızdı ama doktor bacak arasında çıkıntı gördü resimde okla gösterilen yere bakın 🙈 ilk resimde de eli havada 😍
IMG_2866.jpeg
2ad42b9f-9ff6-432d-9ec2-5fc6690833ff.jpeg

X