2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Cnm ben bugün doktora gittim 5+5 bebeği gördük ama kalp atışını duymadık henüz küçük dedi doktor haftaya gel dedi 7 haftaya kadar duyulmaya bilir geç döllenmiş olabilir bekle bence kanaman lekelenmen şiddetli karın ve bel ağrın olmadığı sürece bekle bence

Ben ağızdan kullanıyorum baş dönmesi uyku felaket yapıyor gece içiyorum günde 1

Gündüz içme baş dönmesi uyku hali bulantı hepsi var .. ben gece yatarken bı tane fitil olarak kullanıyorum bı tane içiyorum iki tane demiş günde çünkü
Tamam o zaman hanımlar bende vajinal kullanayım. Doktorda bana ister alttan ister ustten kullanabilirsin dedi. Yalnız sabah fitili koyunca ne kadar yatiyorsunuz. Reçetede sabah akşam yazıyor cunku.Benim çok yatma imkanım yok. Komşumun bebeğine bakıyorum.

Benim rahmim geriye döğru olduğu için karından gözükmedi doktor hep vajinal baktı haftaya kalp atışı için gidicez o zaman da vajinal bakıcam dedi zaten 1 dakika bile bakmıyor zararı olsa bakmaz heralde
Bende ters rahimliyim ama hiç vajinadan muayene olmadım, karından 5+0da kese, 6+1de kalp atışı duydum

Öyle yapıcam canım rabbim hayırlısını versin inşallah adet olcakmıs gibi hafif agrım var ama normal dıye düşünüyorum

Sonradan çıkanlar yanıltıyor. İlk 5 dk da çıkanlar doğru oluyor umarım artar değeriniz hayırlı olsun
Benimde kesem büyüdü yolk göründü sonra kese büyümemişti bebekte görünmedi doktor alamam Şuan dedi büyüme ihtimali olur diye ama ümitlenme dedi. 1 hafta sonra gel dedi 4 gün sonra kendiliğinden kanamam düşüğüm başladı yatış verildi düştü vücut istenmeyeni atıyor dedi. Bence ümitsiz düşünmeyin geç döllenme varsa sonradan da görünür siz son ana kadar olumlu düşünün geç görünüp devam yakalayanlarda var. Gebelik hep bir süreç stres yapmayın

Canım ben ilk kullandığım zaman tam yapamıyordum ilaç kendisini atıyordu tuvalete gittiğim anda. Sonrasında biraz daha ittirip yaptım ayağa kalkıp işimi falan yapıyorum hemen.bu aralar öyle ilaç kendisini dışarıya atmıyor . Bir de canım ben hep ayaktayken fitili itmeye çalışıyordum zor oluyor bunu son zamanlarda keşfettim ilacı biraz suyla ıslatıyorum uzanıp bacaklarımı açıyorum öyle daha rahat gidiyor ileriye

Teşekkür ederim

Ben sonra tekrar test yaptım uc dakıka ıcınde cıktı bugun yıne yaptım yıne cıktı. Dun kan verdım 5.7 cıktı . Yarın tekrar kan verıcem.

Canım benim yolkda bebekte görüldü çok şükür haftaya kalp atışınıda duyarsak raharlıcam inşallah

İyi akşamlar. 6+3 yetim. Yarın kalp atışı için gidecektim ama az önce ütü yaparken akintida kan vardi. Gün boyu okulda evde ayaktaydim. Devam ederse doktora gideceğim.

Öyle yapıcam canım rabbim hayırlısını versin inşallah adet olcakmıs gibi hafif agrım var ama normal dıye düşünüyorum
Benimde ilk gebeligimde aynısı oldu doktor bebek yok kalp atışı yok kürtaj dedi agladm ister istemez sonra başka doktora gttm bebek var dedi kalp atışı bekledik ama inanın aclee etmemek gerekmiş beklemek lazım şimdi oğlum üç yaşında ya ozaman kürtaj yapsaydı düşünmek bile istemyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…