2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benimkinin de gözünün üstünde kırmızılık oluyor bazen bazen geçiyo kızımda öyleydi şuan 6 yaşında hiçbişey yok

Bir de geçen gece büyük bür korku yaşadım annemler banyodan önce emdir diyolardı emdiriyodum sonra banyo yaptırıyoduk geçen gecede emdirdim banyo yaptırdık havluya sardık o an nefes alamıyomuş gibi hallere girdi korktum ben hemen ters çevirdik ablam vardı yanımda hemşire kendisi o hemen ayağından salladı sırtına vuruyo falan ama bi normale dönüyor sonra tekrar boğuluyomuş gibi oluyo su kaçma şansı yok ablam hemen parmağını boğazına soktu tükürk gibi yapışkan çok az bişi çıkardı sanki başgam varda çıkaramıyomuş gibiydi meme ver dedi ablam bakalım yutkununxabgeçer belki dedi emiyo ama tekrar aynısı oluyodu ama ben çok korktum belli etmemeye çalıştım sonra birden uyudu ki normalde banyodan sonra bi süre bakar sonra tekrar meme ister sonra uyurdu ve uyandıramıorz nefes alıyodu ama baygın gibi hemen acile gittik herşey normal çıktı çok şükür yorulmuş uyuya kalmış ve hemen bize emdirip mi banyo yaptınız dediler süt geri gelmiş büyk ihtimal artık emdirip yarım saat bekleyip yaptırıyorm hatta banyodan bile korktum neyseki atlattım

Benim bebişin burnundan sümük geliyor normal midir acaba ya yoksa hasta mı oldu
Cuma günü doktor randevumuz var ama öne mi alsak acaba
Sizlerde böyle durum yaşayan var mı

şişliği vs de gittiği için çok fazla düşmemiş bence bizim sağlık ocağı 200-300 gr vermesi normal demişti.
bence doğru yapıyorsun hiç üzülme

Benim bebişin burnundan sümük geliyor normal midir acaba ya yoksa hasta mı oldu
Cuma günü doktor randevumuz var ama öne mi alsak acaba
Sizlerde böyle durum yaşayan var mı
Benimkide tıkandı serumla falan açıyoruz burun aspiratörü doktora götürdük ciğerlerinde bişe çıkmadı nefes alışı iyiydi ateşi yoktu die açmaktan başka bişe yapmadı hala ara ara doluyor bazen burundan kusuyor öyle olunca hemen temizleyip açıyorum

Serumu direkt 5ml olacak şekilde burundeliklerine sıkıp ters çevirip pat pat mı yapıyorsunuz yoksa serum sıkıp aspiratörle mi çekiyorsunuz. Ben daha cesaret edemedim burun temizliğine. Sümükde var içinde görüyorum

Valla bende verdikçe alıyor ama sanki sürekli aç

Ben 2.5 sağ 2.5 sol sıkıp aspiratörle çekiyorum

Sizin bebeklerinizin de yüzünde ağız çevresi özellikle,alın yanaklarda sivilce gibi kızarıklıklar var mı? 3,4 gündür oğlumun yüzü sivilve çıkarır gibi
Eveet var baya var hemde doktor normal sıcaktan emerken yüzünün yapışmasından kaynaklı dedi ama baya ucu beyaz minik minik sivilceler var yüzünü yıkayın dedi ara ara çözüm olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…